Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Jana (Pá, 10. 1. 2020 - 15:01)

Jsem menší ale chčiju spíše rychle,sestra je vyšší a chčije často pomalu.

mik (Čt, 30. 1. 2020 - 05:01)

Nejde o elasticnost ,ale pred porodem deloha zabira vic mista a mechyr se nema kam roztahnou ,ale nemusi to platit vzdycky poznal jsem zenu co se v 34 pocurala pri necelych 450 ml a znam jinou 30 letou co zacne curat az pri tech asi 1450 ml ,o vysce to taky neni ,zpis zalezi na stihlosti ,jinak to je taky o treningu ,samozrejme podle tech fyziologickych predpokladu

Honič (Pá, 10. 1. 2020 - 16:01)

A udělala bys to s klukem?

Jana (Pá, 10. 1. 2020 - 08:01)

17

Jana (Pá, 10. 1. 2020 - 07:01)

Asi jsem byla nastydlá a přišla z venku vymrzlá a jen jsem byla zvědavá kolik vychčiju,když je to takový,že už musíš mít na prcině ruku a kroutíš se ve výtahu.Teď po noci jsem ráno vychcala 440 ml a sice mně to v posteli nutilo,ale chcala jsem jako jindy ráno podobně. Asi to bylo tou zimou včera a tak se mi močák stahoval a tlačil to víc ven.

MIchal (Pá, 10. 1. 2020 - 07:01)

podle toho co popisuješ asi budeš mladší ročník do dvaceti let maximálně. Nebo se mýlím. Tyhle holky mají většinou močák méně elastický a chčijou častěji.

Pravy Michal (Pá, 10. 1. 2020 - 14:01)

Ejejej tak se divam ze tady nekdo vystupuje pod mym jmenem : ) a vubec nechapu proc.

Jana (Čt, 9. 1. 2020 - 19:01)

já jsem vychcala 450 ml a to bylo na pochcání.

Michal (Pá, 10. 1. 2020 - 06:01)

Tak to Jano podprumer : ) ja vychcal nejvice 900 ml, ale je pravda, ze si mechyr roztahuju napoustenim fyzaku je to fajn a vzrusujici doporucuju : )

Helena L (Čt, 9. 1. 2020 - 17:01)

Děkuji Miku za vysvětlení, nenapadlo by mně, že je rozdíl v udržení moče podle šířky trubice. Znamená to, že mohu mít jestli mám širší trubici problémy? Když mám teď pocit na močení, hned si vzpomenu na to počůrání a strašně se mi začne víc chtít, že běžím na záchod. Opravdu to předržení nemělo na to vliv? Dneska jsem jela z nákupu a než jsem zaparkovala, strašně se mi chtělo, že jsem byla ráda, když jsem odemkla byt a vlítla na záchod. Dřív jsem takové nucení hned neměla.

mik (Čt, 16. 1. 2020 - 04:01)

Ono je to skutecne dost o psychice napred to hrave ignorujes to nuceni , pak jdou takove vlny a na kazdem vrcholu je krize ,pak se ty vlny spoji a je to soustavne zacinaji pohyby , zacina nervozita , pak uz nemyslis na nic jineho ,ale porad mas jeste dos sil to udrzet, to kdyz se blizis domu nebo nekam ,kde vis ze uz to pujde je normalni ,telo to vnima a zesili to nuceni ,jednoduse si to vyzkousej ,kdyz takhle prijdes domu a zkus hned nejit doma ,taky si muzes v tom stavu to mnozstvi zmerit ,je sice pravda ze nekdy mas pocit ze se kazdou chvili pocuras a nakonec tam toho moc neni a nekdy naopak nemas pocit ze by jsi az tak musela a tece to pak hodne dlouho ,vseobecne vydrzis dele nez si sama myslis bez ohledu na ty fyziologicke predpoklady ,ovlivnuje to mnoho podnetu ,pokud to zadrzis i po cvrknuti a netece to vsechno hned tak by jsi problem mit nemusela i pri te siroke trubici ,ta prihoda se asi stala ve stavu kdy uz to bylo nad pomery tve fyziologie ,urcite se to i v takovem pripade da vytrenovat ,alepon na to rozpoznani toho stavu kdy vis ze to vydrzis a kdy uz tusis ze si musis odskocit jinak ze se pocuras ale i tak to pocurani prijde pozdeji nez si budes myslet

E.B. (St, 15. 1. 2020 - 13:01)

Heleno, děláš největší chybu že jak se ti začne chtít myslíš na to, že by ses mohla zase počůrat. Jsi zdravá, stát se to může každému, ostatně si myslím, že mnoho žen nikdy nepřizná, že se někdy počůraly. Určitě to je častější, než se o tom mluví. Já mám podobné zkušenosti už roky, v dospělosti jsem to několikrát nevydržela, vždycky z hlouposti, ze studu si někde odskočit. Pro ženu je to velmi trapné si sednout a vymočit se, na rozdíl od chlapů, kteří se vymočí u každého stromu. Podle mé zkušenosti je nutné, když se ti začne chtít, kde není toaleta snažit se na to nemyslet a spíš se utvrdit, že není tak daleko si někam dojít. Uvidíš, že to za chvíli i trochu povolí a bez problému to zvládneš. Chybou je představovat si, že je toaleta daleko, kolik času potřebuješ na cestu a podobně. Začneš strašně namáhat svěrač a a psychicky to nezvládneš. myslím si, že psychika je horší než dvakrát plnější měchýř. Mě to taky takhle začalo že jsem se po porodu jednou počůrala a ze stresu se mi to opakovalo. Trvalo mi dlouho, než jsem to zvládla. 2 roky jsem neměla příhodu. Hodně mi pomohlo nošení sukní, že jsem měla pocit, že když je nejhůř, tak se to dá snadněji vyřešit. Hlavně na tu příhodu nemysli, a říkej si, že příště už se ti to nestane!!

Mirek (Čt, 9. 1. 2020 - 19:01)

Ano má to přímou souvislost.

Helena L (So, 21. 12. 2019 - 15:12)

Konečně to mám kam napsat. Včera jsem šla z podnikového večírku, mírně ovíněná se dvěma kolegy jsme jeli metrem a mě se strašně chtělo čůrat. Když vstoupili vyběhla jsem na stanici k záchodům a ty byly samozřejmě zavřené, tak jsem se vrátila a dojela na konečnou (Háje) odkud ještě mám 2 stanice autobusem domů. Všude bylo plno lidí, sednout nebylo kde a bylo jasné že ten autobus už nedám, bála jsem se, že mi snad praskne měchýř, bolelo to děsně. Chtěla jsem aspoň kousek od stanice popojít, když se to vyřešilo samo. Ani jsem nevěděla jak a teplý mokro se mi hnalo zpod sukně po silonkách do botiček. Když jsem se pokusila to zastavit, bylo už pozdě a tak jsem pustila všechno, trapas, ale ta úleva! Tak jsem vyrazila pěšky domů asi 20 min jsem pěkně v tom mokru vystydla. Snad nebudu nachcípaná. Bála jsem se aby mě nepotkal takhle upravenou někdo v domě. Nakonec všechno dobře dopadlo a zajímalo by mne kdybych se nepočůrala, a udržela to dál, mohlo by se něco mi stát při tak přeplněném měchýři? Docela mě večer tlačilo v podbřišku, ale dneska je to dobrý, chodím častěj čůrat, ale asi je to z toho čaje co piju proti nachlazení.

mik (So, 4. 1. 2020 - 16:01)

Jo a to ze po kritickem zadrzovani chodis pak casteji curat a tlaci te to a nuti je normalni ,,mechyr se po tom rozboureni uklidni jinak kapacitu jde navysit treningem ,jedna zena rikala ze nic neudrzi ,ze chodi curat co 2 hodiny ,napoprve kdyz zkousela nejit nacurala asi 750 ml za cas to bylo 1450 ml a nebyla 10 hodin .bezne chodis co 3-4 hodiny
Zadrzovani se nedoporucuje z toho duvodu ze v zustatkove moci ,ktera tam pak zustane se tvori infekce a zpusobuje to zanety ..ale jednou za cas to nevadi a je treba diskutabilni nazor mezi odborniky zda ma zena jit curat pred sexem nebo az po nem ...ale to zase patri jinam

mik (So, 4. 1. 2020 - 16:01)

Primo tady na tomhle tematu mas vyjadreni dvou lekaru mocovy mechyr prasknout za normalnich okolnosti nemuze ,muselo by dojit pri nejakem urazu ke skripnuti mocove trubice , vysvetluji tam jak to ruzne funguje ,bud mas uzkou mocovou trubici a sveracem jsi schopna ji sevrit natolik ,ze mechyr prekroci sve maximum a sverac povoli ,jakmile tlak v mechyri poklesne opet to dokazes zastavit ,,takto to pokracuje porad , takze se vlastne vyslovene cela nepocuras ,,ale s kazdym ucurnutim sverac slabne ,takze to pak stejne ,nedas uz ,tohle vim to uz podle mych zkusenosti bezne ty 3-5 ucurnuti
Druhy typ je siroka mocova trubice ,kterou sveracem nesevres i kdyz mechyr jeste neprekrocil maximum .V tom pripade to tece vsechno a nezastavis to mozna na chvilinku to prvni a pak uz ne
Je tam i statisticky vyzkum 30 % zen se pocura pri 600 ml v mechyri dalsich 30% zvladne 800 ml, dalsich 20 % da 1100 ml a 15 % zvladne 1500 ml , 5 % zvladne jeste vic ,ale nikoho takoveho jsem vlastne nepoznal ,, par holek i starsich zen co jsem poznal, dokazalo nacurat 1500 ml ,ale spis je bezne tech 800-1100 ml nakonec to dokazuje ze pri mnozstvi okolo toho litru v mechyri se 80 % zen pocura ,takze se ani moc stydet nemusis nakonec jsou i zeny i muzi ktere to vzrusuje ..ale to by bylo na jinou diskuzi

Trapka (Pá, 1. 11. 2019 - 14:11)

Jednou jsem se sestřenicemi hrála na chatě basketbal, bylo mi 14 a sestřenkám bylo 13 a 10. Chtělo se mi už dost čůrat, ale držela jsem to, jenže jsme se u toho dost násmály a já si uvědomila, že jsem si cvrnkla a po chvilce znovu, pak jsem honem letěla za keřík, jenže si těch mokrých kalhot holky stejně všimly, aby taky ne, na světlých teplácích se to hezky vyjímalo, takže to byl pěkný trapas a do dnes na mi to občas připomenou.

Monča_24 (Po, 28. 10. 2019 - 22:10)

V šesté třídě. Šla sem za kamarádem po škole na jeho zahradu, ale hrozně se my chtělo. Nebyla sem schopná mu říct že potřebuji, nebo se před ním vičůrat. Řekla sem si že to vydržím. Asi po hodině sem se hrozně kroutila. Už sem nad tím úplně strácela kontrolu. Potom mi ale kamarád řekl ať jdu s ním na trampolínu. Když sem začla skákat tak sem si minimálně 10X cvrnkla. Když i on podle mého výrazu poznal že něco není v pořádku, řekl že jestli potřebuju tak můžu kde chci. Ale opět představa že se před ním vyčůrat je hrozná. Naštěstí sem to vydržela. Když sem šla domů tak mě měl ještě diprovodit. Asi v polovině cesti jsem si trochu hodně cvrnkla. Naštěstí jsem měla tmavé legíny. On ale viděl jako bych si trochu cvrnkla, a řekl my že jestli tak poc potřebuju tak že je tady tráva, a já mu řekla že to sem se jen polila. Že se my nechce. Už sem byla skoro doma když sem konečně viděla naději že to zvládnu v suchu. Kamarád my ale těsně před dveřmi řekl že mi ještě něco chce ukázat na mobilu. Než ho vytáhl z kapsi a ukázal my to uběhli asi 3 minuty. Já sem se sním rozloučila, a on se mě zeptal jestli by nemohl si jenom u nás nabýt mobil, protože má zavolat mamce. Když vešel do dveří tak my povolil svěrač. Všude kolem obrovzká louže. Vytrisklo ze mě úplně všechno. Naštestí to má ale dobrý konec, a kamarád se my hned začal omlouvat že mě zdržel, a že my to všechno pomůže uklidit. Po úklidu my slíbil že to zústane jen mezi námy. Další den sem se tak bála jít do školy. Naštěstí se se mnou kamarád normálně bavil. Vše jako by se nic nestalo. Dokonce mi i koupil čokoládu jako omluvu že mě zdržel! Pomohl mi překonat traumata. Dokonce sním kamarádím do dnes. S pozdravem Monika (24 let)

Anonim (Ne, 27. 10. 2019 - 23:10)

Já OSOBNĚ si myslím že když se chce a není kam tak to normálně pustit. Je to lepší než se trápit. A hlavně počkat než se to ,,pustí samo" je hloupost, protože to spůsobuke zánět močáku, zničení svalů, a.t.d. Lepší je to pustit než si ničit tělo

Radim (Ne, 13. 10. 2019 - 14:10)

Na základce mě šikanoval starší kluk a jednou mě doslova donutil pomočit se před ním. Byla to šílená potupa, jen jsem tam stál, kalhotami se mi šířilo teplo a pode mnou se dělala louže, teda kromě toho, že jsem si načůral i do bot. Asi nikdy nezapomenu na ten posměch a následnou ostudu, ale zároveň se k tomu v myšlenkách pořád vracím.

Reklama

Přidat komentář