Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Slapat (Út, 21. 1. 2020 - 03:01)

Ne nemela jehly mela kozacky s podpatkem a kdyz mi slapla na ptaka tak mam sramy a jizvy ?

Tomas (St, 8. 1. 2020 - 17:01)

Ahoj, jsem zaujat. Jen jedna věc. Kolik ti je let, pak se můžeme hned domluvit po tel.
Tomas

Slapat (Čt, 9. 1. 2020 - 05:01)

Ahoj je mi po 40 a odkud jate a kolik ve vam let domluvit se muzeme ?

Tomáš (Čt, 9. 1. 2020 - 13:01)

Domluvit se můžeme, je mi pod 30 a jsem ted v Praze.
Tomáš

Slapat (Čt, 9. 1. 2020 - 05:01)

Ahoj je mi po 40 a odkud jste a kolik je vam let domluvit se muzem ?

Slapat (Čt, 9. 1. 2020 - 15:01)

Ahoj to mam asi 20 minut do Prahy napiste mi vasi prestavu dukh?

Slapat (Čt, 9. 1. 2020 - 15:01)

Diky ?

Poslapat (Út, 7. 1. 2020 - 07:01)

Ja uz jsem zazil slapani po penisu od holky domluvili se prisel kni domu a svleknul do naha a lehnul si na zem a zacela mi slapat nohama po penisu potom si obula lodicky a slapala mi po penisu lodickama a pak si obula kozacky stvrdyma podpatky a celou vahou tela slapala na penis a kdyz penis prislapla obouma patama a stala celou vahou tela na penisu to bolelo az jsem bolesti kricel auf ?

Poslapat (St, 8. 1. 2020 - 13:01)

Ahoj jsme par a mame taky radi slapani po tele svleknem se donaha a ja slapu po pantnerovy a on zase slape po mne jsi lehnu a on mi slapne na prsa na hrudnik a picku on jsi lehne a slapu mu na hrudnik na bricho a po stehnach a koulich a ptaku ze by jsme s pritelem po tobe slapali a ty po mne a pantnerovy napis odepisu Martina a Ondra ?

Radim (Út, 21. 1. 2020 - 12:01)

Ahoj Martino a Ondro. Jsem muž 42 let a mám rád šlapání. Dokonce jsem se dříve scházel s jednou holkou a šlapali jsme po sobě vzájemně. To už je ale pryč a když jsem si přečetl váš příspěvek, zaujalo mě to. Nechci vás nijak nutit, ale kdybyste uvažovali o setkání, byl bych potěšen. Jsem z jihu Čech.

Poslapat (Út, 7. 1. 2020 - 07:01)

Ja uz jsem zazil slapani po penisu od holky domluvili se prisel kni domu a svleknul do naha a lehnul si na zem a zacela mi slapat nohama po penisu potom si obula lodicky a slapala mi po penisu lodickama a pak si obula kozacky stvrdyma podpatky a celou vahou tela slapala na penis a kdyz penis prislapla obouma patama a stala celou vahou tela na penisu to bolelo az jsem bolesti kricel auf ?

Poslapat (Út, 7. 1. 2020 - 07:01)

Ja uz jsem zazil slapani po penisu od holky domluvili se prisel kni domu a svleknul do naha a lehnul si na zem a zacela mi slapat nohama po penisu potom si obula lodicky a slapala mi po penisu lodickama a pak si obula kozacky stvrdyma podpatky a celou vahou tela slapala na penis a kdyz penis prislapla obouma patama a stala celou vahou tela na penisu to bolelo az jsem bolesti kricel auf ?

X (Po, 6. 1. 2020 - 21:01)

Krásné jak se přitvrzuje punčošky jehlové podpatky dominance uctívání a rohožky pro urozené nožky

Jirina (Út, 7. 1. 2020 - 00:01)

Ja tak chodim, jeste v "mini", postavu a vek na to "MAM"! :-) JEN se snazim "rozmluvit", jistym jedincum, ze jehlovy podpatek na hlave, ci na penisu, NENI dobry napad!!!

Slapla (Po, 6. 1. 2020 - 16:01)

To bys mi poslapala penis patama na boso a pak by jsi pritvrdila obula boty ne sjehlovim podpadkem ale treba kozacky z podrazkou a prislapla mi patama penis ?

Ruzenka (Po, 6. 1. 2020 - 20:01)

ZADNEJMA "patama"!! POTREBUJES "lekci", poradnou, "jehlama"!!! A na koule!! Rozslapat je "na sracky"!! Podivej se na videa, co Te ceka!!

Slapla (Út, 7. 1. 2020 - 11:01)

Ahoj ja bych chtel zazit s holkou ktera ma lekce a fantazi slapanim po tele ?Mam rad kdyz mi holka spusobuje bolest a kdyz pod jejimy nohamy zustavava na tele otisk podpatku a modriny podlitini ?

Ruzenka (Út, 7. 1. 2020 - 13:01)

Bolelo by to MOC!! NERISKUJ zdravi!!! Podpatek, navic jehlovy, Ti muze rozdrtit prsty, potrhat vnitrni organy!! Vzpomen si na Fyziku sedme tridy!! Kde je vetsi tlak: pod pasem tanku o hmotnosti 50 tun nebo pod podpatkem zeny, ktera ma hmotnost 70 kg a plocha podpatku je 1 cm ctverecny?? :-)

Slapat (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

Ahoj kdyz jsem se nechal od holky poslapat na tele tak mi slapala po zadech penisu brichu v lodickach a pak si obula kozacky z vysokymi podpatky a slapala mi po penisu a celou vahou tela bezmala 85 kg mi stala obouma podpatky na penisu to dost bolelo mel jsem penis krvavej oteklej a od podpatku jsem mel otisk vzorku a sramy na penisu ? Zadni trhliny a rozdrceni prsty jsem nemel ? Mam rad kdyz mi holka spusobuje bolest ?

S/M (Pá, 3. 1. 2020 - 10:01)

Jsem muz hledam holku nebo par ktery ma rad slapani po tele mam rad kdyz mi holka nebo par slape po tele nopise par co rad prislapne v kozackach casti tela diky za odpoved

Reklama

Přidat komentář