Reklama

spodní prádlo u chlapců

Dana (St, 8. 1. 2020 - 18:01)

A ty se koupí v antikvariátu ! Dnes kluci neví, jak to vypadá. To je prádlo, které nosili jejich dědové, nebo spíš pradědové! Moderní prádlo je úplně jiné a z kvalitního materiálu!

Steve (Út, 21. 1. 2020 - 19:01)

Dano, ty jseš asi teda babka ... https://www.trenyrkarna.cz/57-panske-trenky?utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=Sklik-%5bsch%5d+-+Trenyrky+-+presna|%5btrenyrky%5d&utm_content=Panske+trenyrky+Skladem&utm_term=trenyrky

https://www.zbozi.cz/obleceni-a-moda/panska-moda/panske-obleceni/panske-spodni-a-nocni-pradlo/panske-spodni-pradlo/trenyrky/

Libor (St, 8. 1. 2020 - 11:01)

Nejlepsi jsou normalni klasicke trenyrky s kapsou na zadku. Mam rad i vojenske trenyrky

Návštěvník (Po, 6. 1. 2020 - 19:01)

steve drz hubu ty kundo

Návštěvník (Út, 7. 4. 2020 - 16:04)

Rázná odpověď! To by snad ani Tony lépe nenapsal!

Steve (St, 8. 1. 2020 - 16:01)

Vulgární mluvou mne nezastavíš ... mluv laskavě slušně!

Návštěvník (Ne, 5. 1. 2020 - 11:01)

moje manželka ma tanga a vzrušuje mě tanči mi řikam ji dance děvkyy

Steve (Po, 6. 1. 2020 - 17:01)

Nespletl sis náhodou téma diskuze? :-)

Steve (Pá, 3. 1. 2020 - 16:01)

Ne, nejsme, a ani nechceme býti balet'áky ... tak už zalez s tím omíláním a básněním o baletu. Já jsem vole hráč kterej tu hudbu live provozuje, i pro ty balet'áky (pokud to nemají hudbu z CD-čka) Zkus se někdy v divadle při opeře či baletu podívat dolů do díry na hráče ... at' máš představu. My máme frak a je úplně jedno co máme na prdeli pod koncertním oblečení.

Návštěvník (Pá, 3. 1. 2020 - 16:01)

Dámská sexy tanga s otvorem, aby se vešel?

martin (Pá, 3. 1. 2020 - 14:01)

VEMTE SI ŽE BYSTE BYLI BALEŤÁCI !!! ti nosí jockstrapy furt i tanga i slipy všechno prostě hnus ale nejhorší je že muj bratr je baletak a dokonce mají nějaké studené vložky do suspenzoru

Lukas (Po, 6. 1. 2020 - 17:01)

Suspenzor mají chlapci při mnoha sportech ( hokej,florbal,házená,motokros...)prostě povinný. I když dospělí ho nosit nutně nemusí, už od žákovských let jsou na něj zvyklí a nosí ho dál. A suspenzor se vkládá do jocktrapů, nikam jinam. A když kluk nechce mít holou prdel, tak si na to dá ještě třeba slipy nebo boxerky. Sportovní tanečníci a baleťáci nepotřebují suspenzor, mají tanga proto, aby nebyla vidět linie slipů a pindík byl přitom dobře utažen. Ti, kdo dělají nějaký takový sport se tomu nediví. Jen pochybuji, že by nosili jocky nebo tanga i v civilu.

Steve (Pá, 3. 1. 2020 - 13:01)

Boxerky nebo trenýrky ....

Návštěvník (Pá, 3. 1. 2020 - 14:01)

Boxerky !!!

Návštěvník (St, 1. 1. 2020 - 19:01)

mě taky svědi prdel s těch kurvovin

Elka (St, 1. 1. 2020 - 20:01)

Co jsi tím chtěl říct? Se srozumitelným vyjadřováním jsi jaksi vedle, že?

jan (St, 1. 1. 2020 - 19:01)

taky nosim tanga ale když mě svědí prdel tak se poškrabu a tanga od hoven :(

Elka (St, 1. 1. 2020 - 20:01)

No tak to je vidět, jak jsi na tom s hygienou. Hlavně že se tím dokážes pochlubit.

Abe (Čt, 2. 1. 2020 - 00:01)

Elko. Nebuď tak rigorozní. Ať si každý nosí co mu vyhovuje. Mně lékaři nařídili nosit slipy, protože od trenýrek jsm míval odřeného žaluda a záněty v rozkroku. Nevýhodou je, že když mám na veřejnosti erekci, je to vidět. Co se týče hygieny, pokaždém vyčurání nebo ejakulaci penis vždy pečlivě umyji. Totéž se týká rektu.

Martin (Pá, 27. 12. 2019 - 04:12)

Ahoj, zeptal bych se proč je chce.Neni to příliš oblíbené prádlo. Pokud by to vyargumentoval tak proč ne.

Reklama

Přidat komentář