Reklama

Výprask před diváky

Bára (Út, 25. 2. 2020 - 14:02)

No vidíš. :) Já tak nějak nemám na výběr a dostanu vždy patřičně našviháno na holou. A ten den předtím se mi teda libí víc :)

Karel (Út, 25. 2. 2020 - 14:02)

Některým ženám se to líbí. Nějak jsem ale nepochopil co vlastně. Jestli je baví ta bolest? I když já jsem nezažil nějaké tvrdé sado maso, spíš šlo o lehké naplácání rukou nebo tou pomlázkou. Takže to moc velká bolest asi nebyla.

Bára (St, 26. 2. 2020 - 10:02)

Já se nebavím o žádném SM...prostě dostanu na Velikonoce našviháno. Od manžela na holou prutem, zbytek většinou přes kalhoty pomlázkama atd. Bolest to je hodně velká, to zase jo.

Jitka (So, 28. 3. 2020 - 12:03)

U nás bývalo zvykem, že jedna pomlázka se po velikoncích schovala a v dalších měsících se používala na normální výchovné výprasky. Mně bylo celkem jedno, čím jsem zrovna bita, vařechou to bolelo steně, ale bratr s tím měl problém. Šíleně se styděl před někým přiznat, že dostal nasekáno na holou "holčičí pomlázkou", prostě výprask jako malá holka ho velice urážel.

Milka (Pá, 3. 4. 2020 - 21:04)

Jak starší kluk dostává výprask pomlázkou, je docela legrační představa, to bych chtěla vidět. Pomlázka je určená pro holky, to je fakt, být klukem, tak bych se asi také dost styděla.

Radek (So, 4. 4. 2020 - 10:04)

u nás se chodilo na Velikonoce den předem a to dostávali kluci....:)

Majda (Po, 30. 3. 2020 - 08:03)

jej fakt? :) u nás to bylo stejné, mamina si nechala tak dvě pomlázky vždy a dostávali jsme s ní pak ještě normálně. Mně to jedno taky nebylo čím to bylo. Pomlázka z prutů na holou byla děsná

Jan (Ne, 29. 3. 2020 - 15:03)

Když ta pomlázka vyschne, tak se účinek značně sníží.

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 12:03)

Jednak se účinek sníží, jednak se pomlázka láme. A dělá svinstvo po bytě.

Majda (Út, 31. 3. 2020 - 08:03)

no u nás asi bylo jedno, co o mě mamina přelomila. jestli vařechu, pomlázku nebo prakl na koberce :)

Trojkař (Út, 31. 3. 2020 - 10:03)

To muselo bejt šílený. Doufám aspoň, že to v tobě nezanechalo psychické trauma.

Jan (Pá, 28. 2. 2020 - 12:02)

Já jsem už našvihal pomlázkou na holou dvěma ženám. A líbilo se jim to. Samozřejmě že se nechaly dobrovolně, i když se asi styděly. I to je možná baví, víc než ta bolest. Ta by je asi nebavila, kdybych víc přitlačil.

Jan (Pá, 28. 2. 2020 - 12:02)

Ale asi se ti to líbí, jinak by sis na Velikonoce dát na holou nenechala. A také některé ženy se stydí.

Bára (Pá, 28. 2. 2020 - 12:02)

Tak doma nemám na výběr, manžel mi ráno strhne kalhotky a našvihá mě na holou ještě v posteli pomalu. No a pak ten zbytek, to už je jak kdy. Zadek ale mívám několik dní pěkně barevný teda

Karel (Po, 24. 2. 2020 - 18:02)

Já jsem dal na holou své manželce, vzala si půjčku bez mého vědomí a pak to nesplácela, až udeřil exekutor na mě.

Petra (St, 8. 1. 2020 - 07:01)

to jsem snad jasný ne? :)

Milan (St, 8. 1. 2020 - 08:01)

Já měl kdysi takovou přítelkyni, která to měla ráda. Byla o dost starší jak já, tenkrát jí bylo tak 45, ale štíhlá, malé postavy. Ráda se malovala, zkrátka byla to taková panička. A někdy mě škádlila, třeba mi hodila sněhovou kouli za krk. Tak jsem ji popadl, donesl domů a řekl, že je strašně zlobivá a co že jsme si slíbili. A ona řekla, vím a když jsem se ptal dál, řekla: "Zasloužila bych výprask. A na holou." Načež jsem ji rozepl knoflík u ryflí, přehodil přes kolena, stáhnul rifle po kolena a pak stáhnul kalhotky. Její holý zadeček byl božský, ještě vystrčený. Pak jsem jí dal jednu ruku za záda a naplácal jí, až byl zadeček rudý. No a pak se pokračovalo.

Arpad (Po, 24. 2. 2020 - 16:02)

Takových je hodně. Žen i mužů. Bohužel, na rozdíl od homosexuálů, transsexuálů a pod. se spankeři za svou orientaci stydí.

Marian (Út, 7. 1. 2020 - 17:01)

Hledám holku která chce dostávat výchovné výprasky na holou.Pokecáme,zajdem na kafe a třeba pak i reálnéj výprask [email protected]

Karel (Pá, 3. 1. 2020 - 16:01)

A ty Radko dostáváš na holou,nebo dáváš?

Reklama

Přidat komentář