33153 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Nona (anonym)
Odpověď na Havel byl neschopný dramatik,
I děvkař může být idealista, i idealista může dělat chyby. Veselé vánočky, Rakato
23. Prosinec 2019 - 15:25
Rakato (anonym)
Odpověď na I děvkař může být idealista,
Tony,jsi průhledný jako celuloid.
23. Prosinec 2019 - 15:37
Rakato (anonym)
Odpověď na I děvkař může být idealista,
Děkuji za přání, Nono. Také přeji pěkné vánoce. A nezapomeň zamíchat salát.
23. Prosinec 2019 - 16:55
Rakato (anonym)
Tady se zjevně existenci boha nepodařilo prokázat (už zase) a proto diskuse skončila. Téma uzavřeno. A dobře tak.
4. Leden 2020 - 17:20
Návštěvník (anonym)
Boha si vymyslela církev, aby mohla lidem vymýt mozek a tím je ovládat. Upřímně řečeno, pokud ale v něj věří někdo ještě teď, v 21. století, to už je kapitola sama o sobě. Na druhou stranu lidé věřící v boha jsou pokorní, nadměrně slušní, zkrátka takové spíše submisivní ovce, které se dají snadno ovládnout.
4. Leden 2020 - 17:28
Návštěvník (anonym)
Pánbíčkáři nejsou nadměrně slušní. Jsou to pokrytci často a často manipulují s jinými lidmi, lžou, používají záměrně demagogii. Nejsou ani o milimetr morálnější než nevěřící.
4. Leden 2020 - 18:56
Rakato (anonym)
Ateisté, bděte! Křesťané jsou nevyzpytatelní - dlouho pokorní a povolní, ale jakmile by jim přišel Kristus, tj. podvodník, který by se za něho vydával, mohou se začít chovat jako divá zvěř a vrátit se ke své dřívější oblíbené zábavě - k pronásledování nevěřících. Bože, ochraňuj nás před zdivočelými věřícíci! Krleš, Krleš, Krleš.
4. Leden 2020 - 23:15
Velvyslanec (anonym)
K pronásledování nevěřících, to asi nebude křesťanství Rakato ;) .... Neboť tak Bůh miloval svět, že dal syna svého jediného aby žádný kdo v něj věří nezahynul, ale měl život věčný...Jezis říká: ,, Já jsem ta cesta, pravda i život, NIKDO nepřichází k Bohu Otci nežli skrze mne" ... Je to milostí, ne na základě skutků, stačí pouhá víra v Ježíše jakožto Božího syna a stačí říct, Bože pokud jsi prosím dej se mi poznat, odpusť mi každý hřích a přijď pane Ježíši do mého života, On to udělá, není to o církvi ale o Kristu, jakožto jediného prostředníka k Bohu....at jsi v jakékoliv situaci, Bůh Ti podává ruku pořád, je na Tobě zda ji podáš nebo ne, Bůh je gentleman, máš svobodnou vůli...
4. Leden 2020 - 23:24
luci (anonym)
Odpověď na K pronásledování nevěřících,
Ano , v hlavách miliard blahoslavených chudých duchem existuje celá škála bohů . Jedni bohové přicházejí , druzí odcházejí a tak je tomu od nepaměti . Spousta lidí do škol nechodí a spousta jich v těch lavicích jen čeká na oběd , takže kněžím všech náboženských směrů se daří .
4. Leden 2020 - 23:39
Rakato (anonym)
Odpověď na K pronásledování nevěřících,
Kulantní odpověď: Když křesťan udělá něco dobrého, je to křesťan jak vyšitý. Ale když křesťan udělá něco špatného, není křesťan. Jenže na tvém názoru, kdo je a kdo není křesťan nezáleží. Rozhodující je názor biskupa a celé té křesťanské mašinerie, končící v Římu. Takže když vojáci vyvraždili Katary, ti vojáci byli křesťané, neboť jim jejich biskup požehnal.
6. Leden 2020 - 22:23
mima (anonym)
Odpověď na Ateisté, bděte! Křesťané jsou
Rakato, nemůžu tě dnes poslat na louku plné květin, protože sníh si tu louku teď nárokuje. Ale bylo tady jaro, léto i podzim a louka byla posetá květinami. Každá květina nesla svůj zápach, svou přirozenost a protože mezi nimi byly i takové, které měly bodláčí či byly jedovaté, nezatracujes celou louku, nezatracujes všechny květiny........Kolik lékařů je v našem státě, není to jeden ani dva, je to celý tým lékařu a protože mezi nimi se nacházejí i takoví, kteří zneužili své postavení, budeš zatracovat jejich kolegy, kteří vykonávají své poslání svědomitě? .....a co matky, kolik je jich na světě? Milióny. A protože jsou mezi nimi matky, které se o své děti nestarají, či je dokonce zavraždily, tak budeš podle toho posuzovat každou matku. A co vy muži, otcové, máte mezi sebou jen ty kteří poctivě pracují, živí a starají se o děti, rodinu?. .. ...A myslíte, že všichni ateisté jsou proti křesťanům a snaží se je umlčet ? Já mám sousedy v práci, kolem sebe lidí nevěřící a ti mi projevují respekt..........Rakato určitě najdeš mezi křesťany, věřícími, takové lidí nad kterými se můžeš pohoršovat, ale zkus teď hledat mezi nimi takové, které tě o něco obohatí, naučí v jejích přítomnosti se budeš dobře cítit. Myslíš, že nenajdeš? Víš kolik bylo, je a bude kolem nás takových věřících? Najdeš je mezi vědci, lékaři, učiteli i u prostého lidu..... Proč my lidé, vidíme chyby na člověku a tu krásu, dobro, které je v každém člověku a ještě i převažuje, nám uniká......
7. Leden 2020 - 15:19
Rakato (anonym)
Odpověď na Rakato, nemůžu tě dnes poslat
Určitě najdu mezi křesťany hodné lidi. -------------------------------------------------- Ale nevšimla sis, že řeč šla úplně o něčem jiném - o tom, že podle některých křesťanů není křesťan, který udělal něco zlého, křesťanem. Takže podle této jejich logiky jsou všichni křesťané dobří. Tato logika se ti zdá v pořádku? Anebo s ní nesouhlasíš? Nemlž a přiznej barvu.
7. Leden 2020 - 17:15
mima (anonym)
Rakato co je to vlastně slovo " křesťan " ? Víš kolik lidí si říká, že je křesťan a vůbec nic nemá společného s křesťanstvím? Zajdou jednou do roka do kostela, pokřtí své dítě a očekává, že farář mu dá v den smrti poslední pomazání. Je to křesťan, nebo není?...........Jestli, ale chceš vědět, zdáli může hřešit člověk znovuzrozený, který se stál synem či dcerou Boží. Na základě, že činil upřímné pokání, vyznal své hříchy, vrátil co komu kdy vzal, odprosil, kde ublížil.......pak se na svědectví toho, že to myslí vážně, dál pokřtít na jméno Pána Ježíše Krista a Duch Svatý to zapečetil v jeho životě. Od té doby se stává synem, dcerou Boží. Tak i kdyby hřešil, bude pořád synem či dcerou Boží.......Je to stejné jak v tom tělesném. Ty jsi se narodil do své rodiny, nikdy nebudeš mít svého pokrevního otce jiného. To se nemůže stát. Tvoje DNA hovoří kdo je tvůj otec, tvá matka.........ale i když ses narodil do této rodiny, musíš počítat s tím, že když se budeš špatně chovat, krást, podvádět, rodiče budeš znevažovaz...... že tě třeba vydědí, zavolají na Tebe policii, či té pošlou do vězení. Ale pořád budeš nosit jméno svého otce a v krví tvé bude DNA tvých rodičů.......to znamená, že Boží děti jsou dobré i zlé.........Dle tvé otázky je tady odpověď......Křesťané jsou dobří i zlí........ tak jak naše děti. Mají čas kdy nejen jsou hodné, ale mají období, čas, kdy nám dají zabrat. Ale pak zase přijde čas, kdy si říkáš, ale jsou to moje zlatíčka a zapominas na všechno to špatné a jsi hrdý, že konečně dítě dospělo, že to co jsi do něho vkládal, teď svým životem manifestuje. Možná, kdysi někomu rozbily okno, ukradly švestky, propadly ve škole........ale dnes je to slušný člověk, který rozdává svůj majetek chudým :-) .....ale taky to může být úplně jinak. ......
7. Leden 2020 - 18:12
Rakato (anonym)
Odpověď na Rakato co je to vlastně slovo
Neodpověděla jsi mi na mou otázku. Snižuji to rejting. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Zapomínáš, že křesťanem je každý, koho za křesťana uzná církev, ne ty. Je to každý pokřtěný člověk. Nemusíš věřit v boha, hlavně že jsi pokřtěná. A až budeš chtít, Jehova tě obejme jako svou ztracenou ovečku.
7. Leden 2020 - 18:57
luci (anonym)
Odpověď na Neodpověděla jsi mi na mou
To co existuje pouze v mozcích věřících , těžko někoho obejme .
7. Leden 2020 - 19:50
mima (anonym)
Odpověď na Neodpověděla jsi mi na mou
Tak já nevěřím, jak ty píšeš.....Takže musíš na jiný institut, položit tvou otázku, či stížnost. Já jen za sebe, že Bůh nebude soudit svět na základě nějaké církve, nebo vyznání. Vždyť jich je víc než tisíc.
7. Leden 2020 - 20:32
Návštěvník (anonym)
Zase mima a její soudce, mima a její závislost.... nudný kolovrátek omletých báchorek
7. Leden 2020 - 20:50
Rakato (anonym)
Bůh neexistuje a existovat nebude.
7. Leden 2020 - 20:55
Rakato (anonym)
Odpověď na Tak já nevěřím, jak ty píšeš.
Takže nejsi pokřtěná? Ale máš odvahu plkat tady s křesťany. Nekřtěnec vykládá ateistům a křesťanům o Jehovovi?
7. Leden 2020 - 21:27
Rakato (anonym)
„Jen dobří psychonauté se mohou dotknout podstaty světa a hřát se ve světle poznání.“ (psychonaut Miroslav „Hellboy One“ Faltýnek)
7. Leden 2020 - 21:27
Rakato (anonym)
Bohů je na světě hodně, ale vše co o nich víme, řekli nebo napsali nedůvěryhodní svědkové.
15. Leden 2020 - 23:04
Jíra (anonym)
Odpověď na Boha si vymyslela církev, aby
Boha si nemohla vymyslet církev; mluví o něm jasně Ježíš Kristus, a v té době žádná církev neexistovala.
16. Leden 2020 - 11:06
Rakato (anonym)
Odpověď na Boha si nemohla vymyslet
Pravda, normálně u lidí nejprve byly náboženské představy a až po nich se objevil šaman. A v případě Ježíše to neplatí. Tento tesař, vyhýbající se práci, kázal v naději, že se stane stejně významným židovským prorokem jako byl Ezechiel, Samuel nebo Daniel, ale byl tak radikální, že se mu Židé nejprve vysmáli, a pak ho popravili za pobuřování jako odpadlíka. ------ Jenže měl své nohsledy, kteří vyšli z jeho naivní a nerealizovatelné ideologie, doplnili ji, změnili, a stvořili z ní nové náboženství - křesťanství. Takže nejprve tady byla církev -Ježíšovi přívrženci, a až pak náboženství.
16. Leden 2020 - 14:49
Obrázek uživatele Steve
Steve
Žádnej Jehova není, nebyl ba ani nebude ... to je jehovistickej blábol.
16. Leden 2020 - 17:01
Tony (anonym)
Odpověď na Žádnej Jehova není, nebyl ba
Jehovu vynalezl Pierre Galantin, zpovědník papeže Lva X.
16. Leden 2020 - 17:51
sardanapal* (anonym)
Odpověď na Žádnej Jehova není, nebyl ba
Žádný Bůh nikdy nebyl ... To je zase názor atheistů ... A není snad jedno jestli je to Jehova , Jahve nebo JHVH, nebo Hospodin ? Zase v tom cítím nějakou tu pýchu a nadutost když někdo vykládá pravé jméno Boží (pokud nějaký existuje )
16. Leden 2020 - 18:16
Rakato (anonym)
Odpověď na Žádný Bůh nikdy nebyl ... To
Pýcha, nadutost? Křesťan je pyšný, že pochopil, jak to ve světě je, a jasně že tě má za méněceného tupce, protože nerozumíš očividnému. Jen to neříká, protože mu to zakázali.
16. Leden 2020 - 23:08
mima (anonym)
Odpověď na Takže nejsi pokřtěná? Ale máš
Lidí, jsem pokřtěná, nebo nejsem pokřtěná ? :-) Čtete dost dlouho na to mé příspěvky i ten Rakato ........
17. Leden 2020 - 8:15
Rakato (anonym)
Odpověď na Lidí, jsem pokřtěná, nebo
Jasně že jsi pokřtěná. Jinak bys byla pro Ježíše neviditelná. Vždyť i on sám byl pokřtěn. Ovšem křest je stejně nepodstatný jako Ježíš. Je jen Jehova.
17. Leden 2020 - 23:08
mima (anonym)
Odpověď na Jasně že jsi pokřtěná. Jinak
Rakato, ty se chceš jen hádat. Už jen to, že jednou píšeš o mě, že nejsem pokřtěná a chci poučovat a teď zase, že jsem pokřtěná :-) Ty jsi jak to počasí...... Ale teď něco ze Starého Zákona, proroctví, nad kterými stojí zapřemýšlet. Možná ti taky napoví. Budu jen citovat krátké citáty proroků ve Starém Zákoně, které se pak udály v Novém Zákoně ( nebudu citovat, kde je psáno, vždyť každý tady dobře zná Biblí ) .....Jasej vesele, Dcero sionská, dej se do zpěvu, Dcero Jeruzalémská! Hle, tvůj král k tobě přichází, spravedlivý a vítězný; pokorný, sedící na oslu, na oslíku, oslíčim hříbátku......Vzal jsem hůl Náklonnost a zlámal ji, abych zrušil smlouvu, kterou jsem uzavřel se všemi národy. Toho dne byla zrušena. Obchodníci s ovcemi, kteří mě pozorovali, tehdy poznali, že to je slovo od Hospodina. Řekl jsem jim: " Jestli chcete vyplatte mi mzdu. A jestli ne, nevadí" Vyplatili mi tedy mzdu - třicet stříbrných. Tehdy mi Hospodin řekl: Hod to hrnčířovi - tu úžasnou cenu, KTEROU MĚ OCENILI!" .......... / V onen den už nebude v chrámu Hospodina zástupu nikdo kupčit! ..............
18. Leden 2020 - 10:40

Stránky

Přidat komentář