Reklama

SILONKY

Petr (Ne, 5. 1. 2020 - 13:01)

Jako u mně. Silonky tělové barvy nebo i tmavší jsou tak motivující, že když mi to žena začne dělat prstama u nohou v silonkách, hned má moji nadílku na nich.

Tibor (Ne, 5. 1. 2020 - 13:01)

Na tohle mne taky dostane každá a stříkám jako blázen.

Karboš (Ne, 6. 11. 2016 - 13:11)

Nejsi sám ,buď v klidu.Taky jsme to takhle provozovali až do rozchodu a od té doby to nebylo nikdy v silonkách.Sám je nosím skoro pořád.Tedy teď je nemám na sobě protože pracuji a to bych je na 100% zníčil.Ale jinak je to v nich dělat SUPER

Punčocháčník Pe (So, 5. 11. 2016 - 19:11)

Vážení přátelé, není nic krásnějšího než sex v silonkách. Aspoň pro mě. Jako včera s mou novou přítelkyní. Podotýkám, že i já si dlouhá léta s oblibou pod kalhoty natahuji 20-ti denové punčocháče. Po pozdně večerním návratu z restaurace jsem jí hned na prahu dveří vyzul vysoké kozačky a po svlečení vrchního ošacení jí v náruší odnesl do ložnice. Po odhození zbylého prádla, oba už jen v silonkách, jsem přítelce i mně tento příjemný kus spodního prádla v rozkroku jemně roztrhnul a následně se navzájem několikrát přivedli k osvobozujícímu vyvrcholení. Zvláště jsem si užíval pozici, kdy přítelka ležela na zádech, já do ní hluboko pronikal a zároveň přidržoval její voňavá chodidla v silonkách na nose a zhluboka nasával jejich opravdovou ženskou živočišnou vůni. Jedním slovem "nádhera" ! Miluji totiž vůni ženských nožek v silonkách. Samozřejmě se to nedá provozovat denně, to bych se těch natržených punčocháčů pro oba nedoplatil. Kdo máte podobný příjemný zážitek tak se pochlubte. Takhle si myslím, že jsem sám.

Tom (Pá, 27. 5. 2016 - 15:05)

Ahoj jsem Lada a silonky...Chtěl bych hladit ty tvoje nožky v silonkách.Co ty nato?Chtěla bys to??

lada (Pá, 27. 5. 2016 - 14:05)

Ahojky, jsem Monča a silonky...Ahoj jsem Lada a silonky nosim potad

Monika (Pá, 4. 3. 2016 - 23:03)

ja bych spiš potřebovala...Ahojky, jsem Monča a silonky nosím pořád

Monika (Pá, 4. 3. 2016 - 23:03)

ja bych spiš potřebovala...Ahojky, jsem Monča a silonky nosím pořád

tomas (Čt, 29. 1. 2015 - 17:01)

Nejaka zena na povidani o silonkach?

Luděk (St, 21. 1. 2015 - 21:01)

JÁ TAKÉ CHODÍM V...Ahoj Adame. Chtěl jsem se zeptat, kdy jse Ti začlo líbit nosit silonky? Já je nosím taky a užívám si je někdy od šesté třídy. To jsem dostal holkoklučičí punčocháče z NDR. Bylo jich v tom balíčku deset a různé barvy.I červené, žluté, bílé atd. . Nosil jsem je až do vojny střídavě se silonkama. Po vojně už neexistovaly. A já jsem neměl odvahu se na ně zeptat. Tak jsem si kupoval dámské. Nejčestěji jsemsi je bral jak pod dlouhé tak i pod krátké elast´aky.Většinou jsem měl černé. V bílých jsem zase rád spal. Když mamka řišla na to, že si beru silonky na kolo, tak už mi to bylo jedno a doma jsem je začal nosit místo tepláků, když jsem šel ven, vzal jsem si přes ně kalhoty a víc jsem neřešil. L

lada (St, 24. 4. 2013 - 23:04)

ja je nosim taky porad je to nadhera

an (Po, 9. 8. 2010 - 01:08)

Holky,chtěla jsem se...to vůbec nevadí rad ti je klidne olížu me to voní od holky :)

ADAM (Ne, 18. 4. 2010 - 22:04)

Holky,chtěla jsem se...JÁ TAKÉ CHODÍM V SILONKÁCH TAKÉ JSOM MI CÍTIT CHODIDLA NEVÍM TAKÉ ČÍM TO JE ASI SILONKAMA V UZAVŘENÉ BOTĚ,PÁ ADAM

ADAM (Ne, 18. 4. 2010 - 22:04)

Holky,chtěla jsem se...MĚ TAKÉ NOHY ZROVNA NEVONÍ KDYŽ JSEM CELÝ DEN V SILONKÁCH KTERÉ MILUJU

silonka (Čt, 28. 2. 2013 - 06:02)

ja bych spiš potřebovala...Ja nosim silonky stale ,a přitelkině je pro kupujeme spolu vždy

Návštěvník (Čt, 19. 3. 2009 - 00:03)

Souhlasím,taky tu vůni miluju,neznám nic krásnějšího

Marťas (So, 21. 2. 2009 - 10:02)

Holky jen ať se vám potí. Já tu vůni miluju.

Velkousek (Ne, 15. 2. 2009 - 22:02)

Ahoj, mate-li problem ze zapachem tak me kontaktujte a rad vam poradim: MVelkousek"seznam.cz

Radek (Út, 13. 1. 2009 - 13:01)

Pro Evinu: omlouvám se..popletl jsem to..díky za příspěvek..no takhle Ti ZIMA JISTĚ NENÍ.

R.

Radek (Út, 13. 1. 2009 - 11:01)

Pro Evinu: no..nemáš to lehké..zkusila jsi třeba silonky Aries s antibakterilní úpravou?

Radek

Reklama

Přidat komentář