Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Tatca (Út, 14. 1. 2020 - 11:01)

Ahoj mamco, jsem na te sluzebni ceste, priletime nekdy v patek vecer, vse jde OK. Jsem rad, že je ti dle doktora lip, hlavne pis,nestyd se, at mají co vyhodnocovat. Libam te

Návštěvník (So, 4. 1. 2020 - 10:01)

Nikomu, kluci tady píšou jako holky, holky jako kluci a je to jen banda úchylů.

Jarek (So, 4. 1. 2020 - 09:01)

hm a komu mám teď věřit?

Slávka (So, 4. 1. 2020 - 09:01)

Ten debyl co sem napsal v 9 18,že to nejsem já je debil,protože to jsem já

Slávka (So, 4. 1. 2020 - 09:01)

Příspěvek v 9:06 signovaný jménem Slávka jsem nepsala. Opět nějaký idiot, ubožáček se zde vydává za pravého pisatele.

Jana (So, 4. 1. 2020 - 09:01)

Bráchovi je třináct a jednou mi chtěl ukázat,jak to dělá,vůbec se nestyděl a ráno když se vzbudil mi ukázal jak ho má velkýho a začal si ho honit, já měla velkou chuť mu ho honit sama a tak jsem se ho lehce dotkla,on neprotestoval a mně se to strašně líbilo,pak si přikryl rukama obličej, asi se styděl a hned z něj vyteklo víckrát za sebou bílý semeno asi čtyřikrát a na mou ruku. Chtěla bych to zopakovat. Jsem o tři roky starší.

Slávka (So, 4. 1. 2020 - 09:01)

Vzrušilo a musela jsem na to myslet. Pak jsem ho viděla jak si to dělá od dva dny později a z něho vyšly tři proudy semene za sebou na zem a to jsem byla úplně vlhká,že jsem si to v koupelně udělala rukou behem chvíle.

Slávka (So, 4. 1. 2020 - 06:01)

Může to být pro matku až šokující, když poprvé uvidí jaké ho má v erekci její syn. Já toho mého přistihla při onanii když mu bylo jedenáct. Naštěstí mě neviděl a chvilku jsem ho mohla sledovat. Představte si takové útlé tělíčko, nožky, jak se říká, jak dráty do betonu a mezi nimi pořádný klacek. Tedy měl ho asi tak akorát na svůj věk, těch 10 centimetrů, ale přece jen. V první vteřině úplně v šoku mě napadlo, jéžiš, co to tam má? No ale pak to byl pěkný pohled jak si ho mastil.

Kastelánka (Po, 20. 1. 2020 - 12:01)

Jsem spravcovou jednoho objektu a často za mnou jezdí děti od mých dcer. Bydlím v malém domečku v areálu zámečku a vždycky se těším, až přijede na pár dní vnuk od dcery. Tento rok bude mít 14 a od těch svých jedenácti vždycky zde nechává někde utřené svoje semeno. Nikdy se toho nemůžu dočkat, až zas bude tady.

Jarek (So, 4. 1. 2020 - 09:01)

Vzrušilo tě to když si ho tak viděla?

Žaneta (Čt, 2. 1. 2020 - 04:01)

Jednou jsem přistihla syna ani ne při onanii, ale když si s ním hrál, zkoumal ho. Neviděl mě tenkrát a takovou minutku jsem ho sledovala. Neměl ještě 11 a mohl ho mít jistě k 10ti cm. Mezi těma nožičkama se mu teda fakt vyjímal.

Saša (Čt, 2. 1. 2020 - 11:01)

Přesně to jsem si myslela. Ten náš má nožičky jak špejle a mezi nima už takovýho macka pěknýho. Má teda jedenáct a skoro půl a taky už ho nenechá ani den na pokoji.

Abe (Čt, 2. 1. 2020 - 02:01)

To, že velikost penisů synů zajímá maminky je normální a syny to určitě těší. Mne to rajcovalo též. Pokud je honíte a užíváte jejich sperma je rovněž přijatelné. Jenom když je budet připouštět nedopusťte aby vás oplodnili. Já vím. Dá se to svést na tátu, ale může se vám narodit blbeček

Lucie (St, 1. 1. 2020 - 16:01)

Příspěvek v 15:55 jsem nepsala. Zas se tady přiživuje nějakej idiot. Že vás to lidi baví tady toto dělat. Debile!

Luci (St, 1. 1. 2020 - 15:01)

On si to delá denně a já taky

Eva (Pá, 3. 1. 2020 - 13:01)

Já jsem se synem po rozvodu sama tři roky a taky má šulínka většího než býv.manžel. Taky na něm poznám když se jde vyhonit, Já se masturbuji pravidelně dvakrát denně.

Návštěvník (Út, 6. 4. 2021 - 17:04)

Můj syn si ho honí 5krát deně a stříká víc než manžel už má holku a dělají to 2 krát denně

Zlata (Pá, 3. 1. 2020 - 14:01)

Jsme na tom skoro stejně, já jsem sama 5 let s malou dcerou a dospívajícím synem. Má 13 a půl a honí si ho jistě třikrát denně. Před rokem se už nestačil přikrýt když jsem vstoupila do pokoje a měl ho docela slušnýho, určitě 12 cm. Já se uspokojuji tak dvakrát týdně. Jak často si to dělá tvůj syn? Určitě taky tak třikrát denně, ne?

Mamča (St, 1. 1. 2020 - 11:01)

Letos na jaře měl syn chřipku s vysokými teplotami. Dávala jsem mu zábaly a tak jsem mu ho leckdy zahlédla. Jednou se jaksi tomu bránil, že až za chvilku, ale nedala jsem na něj. Měl skoro 40 horečky a tak trochu byl mimo. Stáhla jsem mu pyžamo no a to byl pohled. Měl erekci a měl ho teda pěknýho. Za čtvrt hodiny když jsem mu obklady sundavala tak ho měl menšího, ale pořád to byl pěknej kousek.

Lída (St, 1. 1. 2020 - 18:01)

Taky jsem měla takový zkušenosti se synem. Měl zlomeninu kotníku a pochroumané koleno, takže při péči o něj jsem taky všechno viděla. Většinou ho měl v klidu, ale někdy ta erekce byla znát. Na necelých 12 let takových 10 cm a ještě to nebylo úplný.

Reklama

Přidat komentář