Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Tamara (Ne, 5. 1. 2020 - 15:01)

Jsi chudak a honic a debyl a kreten

Tamara (Ne, 5. 1. 2020 - 15:01)

Ten mail neni muj,to nekdo pise za mne,nejaky chudacek uchylny

Tamara (Ne, 5. 1. 2020 - 13:01)
Tamara (So, 4. 1. 2020 - 13:01)

Tohle je presne to co jsem myslela,koncim,nemam to za potrebi

Mamčo, (So, 4. 1. 2020 - 13:01)

jsi průhledná jako naivní hedvábí !!!

Tamara (So, 4. 1. 2020 - 13:01)

Co stale mate s mamcou? Je mi 16 a mamu nemam

Petr (Ne, 5. 1. 2020 - 01:01)

Oni myslej jinou mamču,s tebou to nemá nic společného.Navíc jsou to úchylní pitomci kteří se baví tím,když mohou někoho urážet.

Hynek (So, 4. 1. 2020 - 12:01)

Mamče už hučí v klacku a její závislost na psaní sem je úctyhodná zoufalosti jejímu poškození.

Znalec (Pá, 3. 1. 2020 - 19:01)

Hm dobrá sebereklama. Kam až klesl....

Zdena (Pá, 3. 1. 2020 - 20:01)

Znalče jsi normální hňup a ničemu nerozumíš,jen si ho honíš.

Tamara (Pá, 3. 1. 2020 - 18:01)

Hezky pribeh,ja to zazila s tatinkem a nelituju toho

Lenka (Pá, 3. 1. 2020 - 19:01)

Tamaro,prosím tě můžeš nám všem tvůj příběh povědět ?

Tamara (So, 4. 1. 2020 - 11:01)

Nevim,aby jste mne potom roznesli v zubech tak jako jine?Naco se sem pise kdyz pak je vsechno spatne?Rada bych vsechno napsala,pro mne je to krasne ale vy mne sestrelite a o to teda nestojim

Lenka (Ne, 5. 1. 2020 - 05:01)

Kdybych ti poslala mail,napsala bys mi tvůj příběh.

Tamara (Ne, 5. 1. 2020 - 15:01)

Ja se nestydim za svuj pribeh,klidne se sverim,nebo pochlubim to je jedno,jenom mne stvou ti pytomci co rejou a vubec nechapu co mam spolecneho s mamcou,proc mne sni spojujou

Tatca (So, 4. 1. 2020 - 12:01)

Zeby si moje mamca zmenila nick? Mamco musíš byt citelna, jinak pujdou terapie spatne

CXl (So, 4. 1. 2020 - 11:01)

Sestřelíme, krásné? Hovada úchylný !!!

Diana (Pá, 3. 1. 2020 - 11:01)

Já mám 12 letého syna a vidím ho často při onanování se ztopořeným penisem. Když jsem ho viděla,tak mě to hodně vzrušilo.Druhý den jsem ho opět viděla a znovu mě to vzrušilo.Odešla jsem do pokoje a rychle se rozhodla jednat. Svlékla jsem se do naha a oblékla si jen krátkou sukni bez kalhotek a bílý tenký svetřík pod kterým je všechno vidět. Šla jsem za synem a zeptala se jestli si mohu přisednout.Když kývl tak jsem si sedla vedle něj a hned si všiml mých vnadů rýsující se pod tenkým svetříkem. Mám celkem pěkné čtyřky.Prohlížel si mě a já vyhrnula svetřík a ukázala mu prsa.Bylo vidět jak je nadšený a řekl mi že mám krásný prsa a za chvíli mi řekl abych si svetr zase stáhla aby viděl jak mi to prosvítá.Jeho zájem mě ještě více vzrušil,cítila jsem jak mi tuhnou bradavky,což bylo výrazně vidět přes svetřík.Řekl mi,že mi je ten svetr pěkně postavil a že je takový hezký hebký k mazlení.K mému údivu dodal,jestli bych mu nemohla svetrem polechtat ptáčka. To mě úplně dorazilo,to jsem od něj nečekala.To už jsem cítila jak dole vlhnu,na nic jsem nečekala,nadzvedla jsem sukni a přiložila jeho ruku na čurinu. Svlékla jsem svetr a začala mu ho svetrem honit.Za chvíli stříkal,cítila jsem jak to cáká do svetru.Pak už jsem na nic nečekala,oddálila svetr a začala mu ho kouřit,slízávat zbytky semene a pak ještě olízala semeno ze svetru. Bylo to nádherné.

Ester (Ne, 5. 1. 2020 - 01:01)

Bylo pak pokračování a sex ?

Monika (So, 4. 1. 2020 - 02:01)

Udělala jsi dobře,že jsi se rozhodla rychle jednat, syn byl jistě potěšen z tvých prsů. A s tím svetříkem jsi to taky vyřešila dobře,když to chtěl svetrem proč ne.A ty jsi mohla alespoň ochutnat jeho semeno.

Reklama

Přidat komentář