Reklama

Výprask před diváky

Karel (Po, 24. 2. 2020 - 18:02)

Já jsem dal na holou své manželce, vzala si půjčku bez mého vědomí a pak to nesplácela, až udeřil exekutor na mě.

Petra (St, 8. 1. 2020 - 07:01)

to jsem snad jasný ne? :)

Milan (St, 8. 1. 2020 - 08:01)

Já měl kdysi takovou přítelkyni, která to měla ráda. Byla o dost starší jak já, tenkrát jí bylo tak 45, ale štíhlá, malé postavy. Ráda se malovala, zkrátka byla to taková panička. A někdy mě škádlila, třeba mi hodila sněhovou kouli za krk. Tak jsem ji popadl, donesl domů a řekl, že je strašně zlobivá a co že jsme si slíbili. A ona řekla, vím a když jsem se ptal dál, řekla: "Zasloužila bych výprask. A na holou." Načež jsem ji rozepl knoflík u ryflí, přehodil přes kolena, stáhnul rifle po kolena a pak stáhnul kalhotky. Její holý zadeček byl božský, ještě vystrčený. Pak jsem jí dal jednu ruku za záda a naplácal jí, až byl zadeček rudý. No a pak se pokračovalo.

Arpad (Po, 24. 2. 2020 - 16:02)

Takových je hodně. Žen i mužů. Bohužel, na rozdíl od homosexuálů, transsexuálů a pod. se spankeři za svou orientaci stydí.

Marian (Út, 7. 1. 2020 - 17:01)

Hledám holku která chce dostávat výchovné výprasky na holou.Pokecáme,zajdem na kafe a třeba pak i reálnéj výprask [email protected]

Karel (Pá, 3. 1. 2020 - 16:01)

A ty Radko dostáváš na holou,nebo dáváš?

Radka (So, 4. 1. 2020 - 15:01)

Ted uz nastesti jenom davam. Manzelovi a sem tam holkach (dceram) sama jsem dostala od sve matky rakoskou nebo hadici na holou

PEtra (Út, 7. 1. 2020 - 07:01)

U nás je to stejný, manžel to má rád, tak mu jednou týdně sešvihám zadek :) baví mě to.

Arpad (Po, 24. 2. 2020 - 17:02)

To je ideální partnerství. On to má rád, tebe to baví. Taky jsem takové partnerství měl.

TOM (Čt, 2. 1. 2020 - 17:01)

Některé výprasky mohou být silně vzrušující ale myslím že záleží na okolnostech.Už sem to tady jednou psal.Doma sem dostával dost často výprask na holou od mámy naposled dokonce na začátku druháku ale nikdy mě to nevzrušovalo.Ale jednou když mi bylo asi třináct tak sem dostal společně s kamarádem u nich doma od jeho mámy vařečkou na holý zadek.Rozbili jsme skleněnou výpln dveří a jeho máma byla dost naštvaná vyhnala nás do obýváku a řekla že až to uklidí tak dostaneme oba na holou.Pak to přišlo už to čekání bylo pro mě vzrušující a ta představa že za chvíli budu mít před cizí ženskou stažené kalhoty a vystrčeny holý zadek byla děsivá.Moje představa ze za chvíli naplnila ve dveřích stála kamarádovo máma s vařečkou a otočila křeslo doprostřed obýváku oba jsme si stáhli kalhoty a přistoupili ke křeslu. On dostal první a já se díval jak dostává kroutí se a pokaždé ráně zaječí au.Potom sem byl na řadě já ohnul sem se přes okraj křesla moje vzrušení opadlo po první raně nevím kolik jich bylo ale štípalo to pěkně.Už cestou domů sem si to celé přehrával v hlavě a i když mě zadek ještě pálil a stálo mi péro.Doma to začalo hned sem podíval do zrcadla jak hodně mám červenej zadek a celé si to promítal v hlavě.Onanoval sem až do večera a ještě ráno.Asi za týden sem přinesl domů poznámku a dostal na holou od mámy a bez emocí.Kamarádovo mámu potkávám dodnes kdyby věděla jak se mi to tenkrát líbilo.

Hoň si ho (Čt, 2. 1. 2020 - 17:01)

ty vypráskaný prase!

Radka (Čt, 2. 1. 2020 - 14:01)

U nás docela často schytá na prdel manžel, libí se mu to, tak ráda vyhovím a taky mu pak stojí.. :)

Honza (Po, 7. 6. 2021 - 01:06)

mne stojí na začátku vyprasku

Mobe1 (Ne, 6. 6. 2021 - 14:06)

Taky to dost často schytám od manželky rákoskou. Stojí mi vždycky, ale během výprasku to opadne.

Klára (Čt, 2. 1. 2020 - 11:01)

Já chodím s klukem, který ode mě někdy dostává na zadek a asi ho to trochu vzrušuje protože má při tom erekci dost často. Už na začátku, když si stahuje trenýrky a přehne se mi přes stehna mu stojí.
Klára, 16 let.

Radka (Čt, 2. 1. 2020 - 08:01)

No nevím u bratra jsem tohle nikdy neviděla, když ho mamka mlátila po prdeli.

Běta (Čt, 2. 1. 2020 - 15:01)

To já zas viděla u kluků erekci mnohokrát, sice nic ohromujícího, ale byla tam. Měla jsem dva mlaší bratry a přísné tresty byly časté. Když je mamka seřezala a vstali, tak si vžycky oběma rukama hladily postiženou prdelku a ten zvětšený pindík jim při tom krásně trčel dopředu. Pro nás holky to byla velká legrace.

Jan (Pá, 3. 1. 2020 - 13:01)

Tak to já nechápu. Tedy naopak jo, třeba když jsem dal nějaké ženě na holou, tak jsem ji měl už když jsem ji stáhnul kalhotky a vyvalily se ty holé půlky.

Ľubica (Pá, 3. 1. 2020 - 14:01)

To je pravda, aj na môjho muža to pôsobí ako zaručený sexuálny stimulátor, keď ma môže vyplieskať po holom zadku. Ale či by to fungovalo aj opačne, to neviem. Výprasky sú v našej domácnosti zatiaľ iba jednosmerné.

Arpad (Po, 24. 2. 2020 - 17:02)

Funguje

Reklama

Přidat komentář