1456 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
Odpověď na A některé se ani nestydí. Mám
Jako předehra docela pikantní a působivé .
21. Prosinec 2019 - 2:57
Abe (anonym)
Jednou mne maminka zbila před skupinou asi deseti malých holek. Kalhoty až ke kotníkům, v pozoru, aby dobře viděly. Byl jsem již plně vyvinutý. Při výprasku jsem se musel vyhonit. Byl to nejrychlejší výron v mém životě. Přestala když jsem ejakuloval. Holky odtáhly když jsem se oblékl, zeptal jsem se za co jsem byl tak ponižujícím způsobem bit? Holky žalovaly, že jsem se před nimi honil. Když jsem namítl, že to není pravda, řekla. Byly zvědavé a teď jsou poučené. Ono se jim to v životě hodí.
29. Prosinec 2019 - 23:52
Milena (anonym)
Odpověď na Jednou mne maminka zbila před
Tohle je pochopitelně vymyšlené a ještě hloupě. Ale prý je pravda, že u staršího kluka při výprasku dojde k erekci. Já jsem párkrát viděla kluky, když dostávali docela dost vařečkou, ale erekci tedy nikdy neměli. Stalo se to někdy někomu z vás???
31. Prosinec 2019 - 18:44
Sany (anonym)
Souhlas
31. Prosinec 2019 - 19:15
Jana (anonym)
Odpověď na Tohle je pochopitelně
Můj bratr dostával asi před měsícem vařečkou, před výpraskem měl erekci, v průběhu výprasku tak napůl.
31. Prosinec 2019 - 21:36
Obrázek uživatele kony83
kony83
Dopad ruky nebo nástroje na zadek při výprasku způsobuje vibrace, takže u některých mužů může dojít k erekci a u některých žen ke zvlhnutí.
1. Leden 2020 - 6:29
Majka (anonym)
dnes jsem po výprasku zvlhla jak pochcaná a kdybych se víc uvolnila,chcala bych skutečně.
1. Leden 2020 - 9:41
! (anonym)
No nééé. To bych chtěl vidět
1. Leden 2020 - 10:20
Abe (anonym)
Tohle je pravda, až na to, že jsem nezmínil prostředí, kde se to stalo. Erekci jsem měl při výprasku vždy, protože to byla součást erotických hrátek maminy, Nevím jestli mne mlátila symbolicky, nebo jestli pohlavní vzrušení bylo úlevou, ale bití přes přirození bylo rozhodně příjemné. A to nejsem masochista.
2. Leden 2020 - 4:12
Radka (anonym)
Odpověď na Můj bratr dostával asi před
No nevím u bratra jsem tohle nikdy neviděla, když ho mamka mlátila po prdeli.
2. Leden 2020 - 8:22
luci (anonym)
Odpověď na Dopad ruky nebo nástroje na
Je to tak a pokud někdo cizí exekuci přihlíží , tak se efekt násobí a žena vlhne , muži tvrdne , někdo vyvrcholí . Je to na tom jak je kdo dráždivý a na vykonavateli , nemůže mlátit jak hluchý do vrat . Prostě i ten výprask , pokud se má dostavit požadovaný efekt se musí umět udělit .
2. Leden 2020 - 9:46
Radka (anonym)
Odpověď na Je to tak a pokud někdo cizí
no jako je, ale když je to výprask za trest tak já spíše teda vždy učurnula....
2. Leden 2020 - 10:24
luci (anonym)
Odpověď na no jako je, ale když je to
Samozřejmě , není výprask jako výprask . Někdy to výpraskem začíná a někdy po výprasku už nic . Je to o tom proč je výkon proveden .
2. Leden 2020 - 10:38
Radka (anonym)
Odpověď na Samozřejmě , není výprask
jasný. V mládí náš matka řezala jak žito, takže to bylo dost bolestivé. Ted je to špíše ta slast :)
2. Leden 2020 - 10:46
Klára (anonym)
Já chodím s klukem, který ode mě někdy dostává na zadek a asi ho to trochu vzrušuje protože má při tom erekci dost často. Už na začátku, když si stahuje trenýrky a přehne se mi přes stehna mu stojí. Klára, 16 let.
2. Leden 2020 - 11:29
Radka (anonym)
U nás docela často schytá na prdel manžel, libí se mu to, tak ráda vyhovím a taky mu pak stojí.. :)
2. Leden 2020 - 14:43
Běta (anonym)
Odpověď na No nevím u bratra jsem tohle
To já zas viděla u kluků erekci mnohokrát, sice nic ohromujícího, ale byla tam. Měla jsem dva mlaší bratry a přísné tresty byly časté. Když je mamka seřezala a vstali, tak si vžycky oběma rukama hladily postiženou prdelku a ten zvětšený pindík jim při tom krásně trčel dopředu. Pro nás holky to byla velká legrace.
2. Leden 2020 - 15:18
TOM (anonym)
Některé výprasky mohou být silně vzrušující ale myslím že záleží na okolnostech.Už sem to tady jednou psal.Doma sem dostával dost často výprask na holou od mámy naposled dokonce na začátku druháku ale nikdy mě to nevzrušovalo.Ale jednou když mi bylo asi třináct tak sem dostal společně s kamarádem u nich doma od jeho mámy vařečkou na holý zadek.Rozbili jsme skleněnou výpln dveří a jeho máma byla dost naštvaná vyhnala nás do obýváku a řekla že až to uklidí tak dostaneme oba na holou.Pak to přišlo už to čekání bylo pro mě vzrušující a ta představa že za chvíli budu mít před cizí ženskou stažené kalhoty a vystrčeny holý zadek byla děsivá.Moje představa ze za chvíli naplnila ve dveřích stála kamarádovo máma s vařečkou a otočila křeslo doprostřed obýváku oba jsme si stáhli kalhoty a přistoupili ke křeslu. On dostal první a já se díval jak dostává kroutí se a pokaždé ráně zaječí au.Potom sem byl na řadě já ohnul sem se přes okraj křesla moje vzrušení opadlo po první raně nevím kolik jich bylo ale štípalo to pěkně.Už cestou domů sem si to celé přehrával v hlavě a i když mě zadek ještě pálil a stálo mi péro.Doma to začalo hned sem podíval do zrcadla jak hodně mám červenej zadek a celé si to promítal v hlavě.Onanoval sem až do večera a ještě ráno.Asi za týden sem přinesl domů poznámku a dostal na holou od mámy a bez emocí.Kamarádovo mámu potkávám dodnes kdyby věděla jak se mi to tenkrát líbilo.
2. Leden 2020 - 17:16
Hoň si ho (anonym)
Odpověď na Některé výprasky mohou být
ty vypráskaný prase!
2. Leden 2020 - 17:43
Honza (anonym)
Odpověď na To já zas viděla u kluků
To ti jich nebylo líto? Výprask, ponížení a ty je klidně pozoruješ a ještě se jim pochechtáváš za pokus o erekci. To od tebe nebylo hezké. Omluvila ses jim někdy?
3. Leden 2020 - 8:58
Jan (anonym)
Odpověď na To já zas viděla u kluků
Tak to já nechápu. Tedy naopak jo, třeba když jsem dal nějaké ženě na holou, tak jsem ji měl už když jsem ji stáhnul kalhotky a vyvalily se ty holé půlky.
3. Leden 2020 - 13:48
Ľubica (anonym)
Odpověď na Tak to já nechápu. Tedy
To je pravda, aj na môjho muža to pôsobí ako zaručený sexuálny stimulátor, keď ma môže vyplieskať po holom zadku. Ale či by to fungovalo aj opačne, to neviem. Výprasky sú v našej domácnosti zatiaľ iba jednosmerné.
3. Leden 2020 - 14:32
Radka (anonym)
Odpověď na To je pravda, aj na môjho
Zkus to :) neni spatne mu tu prdel poradne serezat rakoskou :)
3. Leden 2020 - 16:26
Karel (anonym)
A ty Radko dostáváš na holou,nebo dáváš?
3. Leden 2020 - 16:42
Radka (anonym)
Odpověď na A ty Radko dostáváš na holou
Ted uz nastesti jenom davam. Manzelovi a sem tam holkach (dceram) sama jsem dostala od sve matky rakoskou nebo hadici na holou
4. Leden 2020 - 15:11
PEtra (anonym)
Odpověď na Ted uz nastesti jenom davam.
U nás je to stejný, manžel to má rád, tak mu jednou týdně sešvihám zadek :) baví mě to.
7. Leden 2020 - 7:24
Marian (anonym)
Hledám holku která chce dostávat výchovné výprasky na holou.Pokecáme,zajdem na kafe a třeba pak i reálnéj výprask marian.d@post.cz
7. Leden 2020 - 17:30
Jirka xy (anonym)
No, mě by to taky bavilo, jenže jsem si vzal vanilkovou srágorku. :-((
7. Leden 2020 - 17:31
Jan (anonym)
Odpověď na No, mě by to taky bavilo,
Ano. Nejlepší byly jedny Velikonoce, kdy mě manželka řekla: "Můžeš mi dát na holou."
7. Leden 2020 - 18:42
Petra (anonym)
Odpověď na Ano. Nejlepší byly jedny
to jsem snad jasný ne? :)
8. Leden 2020 - 7:19

Stránky

Přidat komentář