Reklama

Výprask před diváky

TOM (Čt, 2. 1. 2020 - 17:01)

Některé výprasky mohou být silně vzrušující ale myslím že záleží na okolnostech.Už sem to tady jednou psal.Doma sem dostával dost často výprask na holou od mámy naposled dokonce na začátku druháku ale nikdy mě to nevzrušovalo.Ale jednou když mi bylo asi třináct tak sem dostal společně s kamarádem u nich doma od jeho mámy vařečkou na holý zadek.Rozbili jsme skleněnou výpln dveří a jeho máma byla dost naštvaná vyhnala nás do obýváku a řekla že až to uklidí tak dostaneme oba na holou.Pak to přišlo už to čekání bylo pro mě vzrušující a ta představa že za chvíli budu mít před cizí ženskou stažené kalhoty a vystrčeny holý zadek byla děsivá.Moje představa ze za chvíli naplnila ve dveřích stála kamarádovo máma s vařečkou a otočila křeslo doprostřed obýváku oba jsme si stáhli kalhoty a přistoupili ke křeslu. On dostal první a já se díval jak dostává kroutí se a pokaždé ráně zaječí au.Potom sem byl na řadě já ohnul sem se přes okraj křesla moje vzrušení opadlo po první raně nevím kolik jich bylo ale štípalo to pěkně.Už cestou domů sem si to celé přehrával v hlavě a i když mě zadek ještě pálil a stálo mi péro.Doma to začalo hned sem podíval do zrcadla jak hodně mám červenej zadek a celé si to promítal v hlavě.Onanoval sem až do večera a ještě ráno.Asi za týden sem přinesl domů poznámku a dostal na holou od mámy a bez emocí.Kamarádovo mámu potkávám dodnes kdyby věděla jak se mi to tenkrát líbilo.

Hoň si ho (Čt, 2. 1. 2020 - 17:01)

ty vypráskaný prase!

Radka (Čt, 2. 1. 2020 - 14:01)

U nás docela často schytá na prdel manžel, libí se mu to, tak ráda vyhovím a taky mu pak stojí.. :)

Honza (Po, 7. 6. 2021 - 01:06)

mne stojí na začátku vyprasku

Mobe1 (Ne, 6. 6. 2021 - 14:06)

Taky to dost často schytám od manželky rákoskou. Stojí mi vždycky, ale během výprasku to opadne.

Klára (Čt, 2. 1. 2020 - 11:01)

Já chodím s klukem, který ode mě někdy dostává na zadek a asi ho to trochu vzrušuje protože má při tom erekci dost často. Už na začátku, když si stahuje trenýrky a přehne se mi přes stehna mu stojí.
Klára, 16 let.

Radka (Čt, 2. 1. 2020 - 08:01)

No nevím u bratra jsem tohle nikdy neviděla, když ho mamka mlátila po prdeli.

Běta (Čt, 2. 1. 2020 - 15:01)

To já zas viděla u kluků erekci mnohokrát, sice nic ohromujícího, ale byla tam. Měla jsem dva mlaší bratry a přísné tresty byly časté. Když je mamka seřezala a vstali, tak si vžycky oběma rukama hladily postiženou prdelku a ten zvětšený pindík jim při tom krásně trčel dopředu. Pro nás holky to byla velká legrace.

Jan (Pá, 3. 1. 2020 - 13:01)

Tak to já nechápu. Tedy naopak jo, třeba když jsem dal nějaké ženě na holou, tak jsem ji měl už když jsem ji stáhnul kalhotky a vyvalily se ty holé půlky.

Ľubica (Pá, 3. 1. 2020 - 14:01)

To je pravda, aj na môjho muža to pôsobí ako zaručený sexuálny stimulátor, keď ma môže vyplieskať po holom zadku. Ale či by to fungovalo aj opačne, to neviem. Výprasky sú v našej domácnosti zatiaľ iba jednosmerné.

Arpad (Po, 24. 2. 2020 - 17:02)

Funguje

Radka (Pá, 3. 1. 2020 - 16:01)

Zkus to :) neni spatne mu tu prdel poradne serezat rakoskou :)

Honza (Pá, 3. 1. 2020 - 08:01)

To ti jich nebylo líto? Výprask, ponížení a ty je klidně pozoruješ a ještě se jim pochechtáváš za pokus o erekci. To od tebe nebylo hezké. Omluvila ses jim někdy?

Běta (Pá, 10. 1. 2020 - 09:01)

Žádné omlouvání. Oni totiž bratříčkové zase nevynechali jediný můj výprask a s velkou chutí se dívali, jak dostávám sekec přes nahou prcinu.

Týna (St, 15. 1. 2020 - 07:01)

U nás to samé, brácha i ségra se vždy škodolibě dívali, jak mě mamina vyplácí přes holou....

Tono (Út, 21. 1. 2020 - 17:01)

Já jsem před diváky sice nedostával, ale bydleli jsme v paneláku, kde bylo všechno slyšet. Tedy i hlasité domlouvání, když jsem něco provedl, a pak pleskání řemene přes můj zadek a mé sliby, že už to víckrát neudělám apod. Naposled snad v 19 letech. A naproti bydlela holka asi o 3 roky starší, která si mě pak dobírala, jako včera byl u vás sekec, co ?, dneska se ti bude blbě sedět, a tak. Prostě trapas.

Týna (Pá, 24. 1. 2020 - 08:01)

No ono to bylo to samé :) všechny kámošky z baráku věděli, že jsem bita. A blbé otázky sousedů, jestli mě pořádně bolí zadek atd atd

Blanka (Pá, 24. 1. 2020 - 14:01)

Jo, panelákové zdi, to znám moc dobře. Já když dostávám na zadek od mámy tak většinou řvu a křičím, že už dost, takže sousedé přesně vědí kdy jsem trestána. Nejhorší je, když mě potká kluk, od sousedů který bydlí o poschodí níž. Je o rok mladší, ale chvíli jsem s ním chodila. Ten si nikdy neodpustí nějakou poznámku a ještě chce abych mu ukázala seřezaný zadek. Taky pěkný trapas.

Trojkař (Po, 27. 1. 2020 - 17:01)

Já jsem taky bydlel na sídlišti a můžu potvrdit, že ty výprasky školaček byly hodně slyšet. Nebylo to žádný týrání ani sado maso obřady. Ale na holky byly rodiče tenkrát přísný řekl bych až moc. Musím ale uznat, že když to ta dotyčná slízla, přiznala to docela hrdinně. Takových zážitků bylo. A ještě tak 10-15 let nazpátek se jedná známá prokecla, že dostává po třídních schůzkách.

Marty (Pá, 24. 1. 2020 - 17:01)

Blani a jak často děláš sousedů takové pěkné zpestření dne??

Reklama

Přidat komentář