Reklama

Výprask před diváky

Arpad (Po, 24. 2. 2020 - 16:02)

Moje máma dostala od dědy den před svatbou, když přišla pozdě z posledního rande (21 let). Já jsem dostával do 17, ale jen proto, že později jsem už byl v jiném městě.

Týna (Po, 3. 2. 2020 - 07:02)

jo vždy na holou. Zase ukazovat mamce holej zadek mi nevadilo. Mnohem horší byla ta bolest!! Hele bylo to asi před 10 lety

Jan (Po, 3. 2. 2020 - 23:02)

A k čemu to bylo? Resp., jak to hodnotíš zpětně. Jestli Ti taková výchova prospěla a dnes bys na tom něco měnila?

Trojkař (Po, 3. 2. 2020 - 16:02)

Nevadilo? To se divím. Za nás rodiče taky vyhrožovali holkám, že je seřežou před spolužákama a taky že dost často jo. Ale že by musely vystrkovat holý zadky, to rozhodně ne. Ono třeba večer po příchodu z nějáký společenský akce a ještě v zimě za barákem si to ani nedovedu představit. Jo, jedna holka prý dostávala na výběr, buď na holou a menší výprask, nebo si mohla obléct co chtěla ale pak to prý bylo horší.

Týna (Út, 4. 2. 2020 - 07:02)

Ne nevadilo, samozřejmě se mi nechtěli sundávat kalhoty, ale tak stejně nebylo na výběr. Zadek viděla jen mamka. Ta boelst ale byla šílenáná

Trojkař (Út, 4. 2. 2020 - 18:02)

Spolužačky říkaly něco podobnýho. Mě jen zaráží, že se nestyděly o tom mluvit.

Týna (St, 5. 2. 2020 - 07:02)

My si s holkama ve škole ukazovali zadky po výprasku :)

Trojkař (St, 5. 2. 2020 - 18:02)

Holky se asi míň stydí. Takže vidím, že holkám výprasky žádná traumata nepřinesly, jak se často říká.

Týna (Čt, 6. 2. 2020 - 07:02)

Zadky jsem si ukazovali v těláku v šatně nebo na záchodě, nebyla jsem jediná s jelitama a modřina na prdeli

Návštěvník (Út, 28. 1. 2020 - 15:01)

Proč se tomu říká vařečka? Když to slouží občas ke zcela jiným účelům?

Abe (Čt, 2. 1. 2020 - 04:01)

Tohle je pravda, až na to, že jsem nezmínil prostředí, kde se to stalo. Erekci jsem měl při výprasku vždy, protože to byla součást erotických hrátek maminy, Nevím jestli mne mlátila symbolicky, nebo jestli pohlavní vzrušení bylo úlevou, ale bití přes přirození bylo rozhodně příjemné. A to nejsem masochista.

Arpad (Po, 24. 2. 2020 - 17:02)

Přes přirození čím? To je dost drastické. Ani ženy bych nemrskal na ta místa.

Viktor (St, 26. 2. 2020 - 12:02)

Já jsem přes přirození jednou dostal. Dostával jsem na holou kopřivama, a jak jsem se cukal a uhýbal, šlo to často na druhou stranu. Je to nepříjemné, ale nezraňuje to.

Bára (Čt, 27. 2. 2020 - 09:02)

kopřivy spíše prlí než bolí :D

! (St, 1. 1. 2020 - 10:01)

No nééé. To bych chtěl vidět

Majka (St, 1. 1. 2020 - 09:01)

dnes jsem po výprasku zvlhla jak pochcaná a kdybych se víc uvolnila,chcala bych skutečně.

Abe (Ne, 29. 12. 2019 - 23:12)

Jednou mne maminka zbila před skupinou asi deseti malých holek. Kalhoty až ke kotníkům, v pozoru, aby dobře viděly. Byl jsem již plně vyvinutý. Při výprasku jsem se musel vyhonit. Byl to nejrychlejší výron v mém životě. Přestala když jsem ejakuloval. Holky odtáhly když jsem se oblékl, zeptal jsem se za co jsem byl tak ponižujícím způsobem bit? Holky žalovaly, že jsem se před nimi honil. Když jsem namítl, že to není pravda, řekla. Byly zvědavé a teď jsou poučené. Ono se jim to v životě hodí.

KATKA (Ne, 15. 12. 2019 - 07:12)

Včera odpoledne,když se vrátil od babičky,tak jsme si ho zavolali k sobě do pokoje.Když přišel všiml si žákovské na stole a bylo vidět,že má strach.Záčal vzlykat a tvrdil.,že nic neudělal,že za nic nemůže.Vysvětlili jsme mu, že to neni poprvé co dostal poznámku a navíc ted i třídní důtku.Zákazy jak je vidět nepomohli,tak musíme přistoupit k přísnějšímu trestu a to je bohužel výprask,stará osvědčená metoda.Manžel si vytáhnul z kalhot pásek,synek si klekl na koberec a prosil.Marně stali jsme za svým.Výprask řemenem na holý zadek.Po chvilce to vzal ohnul se přes stolek trenky šly dolů .Dostal šest pořádných šlehů.Má na zadku pěkný pruhy.Myslím,že na včerejší výprask dlouho nezapomene.

Pedro (Ne, 15. 12. 2019 - 08:12)

Tak to jste udělali dobře.. Poučení a pak trest .
Snad si z toho něco vzal a bude nějaký čas klid ..

Jan (St, 18. 12. 2019 - 11:12)

To je pravda, zas na druhou stranu, manželka taky chtěla, abych dával synovi výprask, za třídní důtky a podobně. Což jsem ji poslechl, alenestalo se to mockrát. Nicméně už jí to přešlo, protože si vzala tajně půjčku u nebankovní společnosti a nechala to pak dojít až skoro k exekuci. Tak dostala výprask řemenem na holou a tyhle nápady ji už přešly.

Reklama

Přidat komentář