Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Jirka (Pá, 3. 1. 2020 - 09:01)

Já si už dlouho dopisuji s jednou zkušenou plenkařkou, která nosí plenky už cca 8 let. Jestli chceš, napiš na adresu [email protected] a já Tě s ní seznámím. Ale rád bych si s Tebou dopisoval taky.

Bruna (Ne, 29. 12. 2019 - 22:12)

Tak ať je nosí co je na tom dpatnyho

Pavlicekkk (So, 28. 12. 2019 - 20:12)

Hele vidím že se to tu přemnožilo uchylama pro ty co chtějí zkusit pleny tak běžte na abdl fórum... Jinak nakupujte tady www.inkopleny.cz můžete si poslat do zasilkovny,na poštu apod... Ale balík je celý zabalený v černé fólii a nic není napsané tak zkuste

Návštěvník (Čt, 14. 11. 2019 - 22:11)

11-25lg jsou pro 3 létě dítě.
Když napíšeš věk a nebo nejlépe kolik važiš , poradíme ti jake pleny si přesně koupit.

Marek, 13 let (Čt, 31. 10. 2019 - 20:10)

Konečně jsem se odhodlal k tomu, jít si koupit plenky. Šel jsem si něco koupit do večerky a najednou tam vidím balení dětských plen Baby eco 11-25 kg. V obchodě jsem byl zrovna jenom já a prodavač, tak jsem se rozhodl, že je koupím, navíc stálý jenom 57 Kč, ale je jich tam jenom 10 ks. Hned potom jsem šel domů a zakusil si je nasadit, jenže mi jsou malé, zapnout je ještě zapnu, ale problém je v zadní části, je moc nízko, takže se do nich nemohu pokadit, neví někdo, jak to udělat aby jsem mohl použít i tu zadní část plenky?

Zub (Čt, 14. 11. 2019 - 06:11)

Děcké pleny ti budou vždy malé. Buď si sežeň pleny pro dospělé ve velikosti s a nebo dry- nites od Huggis a to ve velikosti do 57kg . Ty už budeš moc použít naplno jak si sám přeješ.

OK (Ne, 6. 10. 2019 - 22:10)

napíšu ti zítra

hledámkamarádku (Ne, 6. 10. 2019 - 11:10)

Zdravím plenky nenosím ale líbí se mi jak je má na sobě holka a jak do ní čůrá.
Hledám jen kamarádku pokec a podporu v tvojí zálibě.
Jestli máš zájem tak email. [email protected]

Addo Lee (St, 25. 9. 2019 - 21:09)

Kontakt: addo.lee(zavináč)post.cz

Addo Lee (St, 25. 9. 2019 - 21:09)

S píkami experimentuji od dětství, neustále se v balení plenek zdokonaluji, dnes vetšinou používám ručníky, třeba i dost kusů, to co vleze do velkých elastických kalhot, místo specializovaných plastikových kalhotek používám plastové pytle s vyříznutými otvory pro nohy, mám takhle stoprocentní jistotu, že nic neproteče, ale taky, že každý na první pohled z dálky pozná, že mám pořádný balík plinek. Beru si je do auta na dlouhé cesty, do vlaku, do obchodu. Hlavně v zahraničí jsem o dost odvážnější, nikdo mne tam nezná a tak snad nedělám osudu. Trestné to není, mám tedy na to právo, takže mi nikdo nemůže nic říct, normální to sice není, správné taky ne, ale co se hold dá dělat, všechno tady na tom světě dokonalé není a ani já ne.
Můj mail: addo.leepost.cz

Jana (St, 18. 9. 2019 - 08:09)

Mám plenku a asi už budu čůrat jak jsem ráno plná.

Pavel (St, 11. 9. 2019 - 12:09)

Ahoj, o prázdninách se mi stala taková nepříjemná věc. Byli jsme s mamkou u babiččiny sestry a musely jsme jet koupit pleny pro dospělé do lékárny. K mojí smůle jsme jeli do nákupáku a když jsem ty balíky odnášel do auta, tak jsem potkal kámoše, kterému to samozřejmě přišlo jako strašná sranda a měl plno blbých připomínek. Jenže teď jsem zjistil, že si mě u toho i vyfotil a rozšířil po škole, že se počurávám, takže pěkný trapas.

Jenže mě zarazila i jiná věc, jak jsem nesl ty plenky a když se to tak o mě začalo říkat, začal jsem dost přemýšlet nad tím, jaké by to opravdu bylo pustit si v mém věku do kalhot. Vůbec nechápu, proč mě to napadlo, ale nedokážu na to přestat myslet.

Efka (St, 11. 9. 2019 - 11:09)

Ahoj, jsem mlada holka a zaujalo me tema plenek pocuravani a i ABDL. Je tu nekdo na pokec? rady a tak? zkuseny s tim? CO by mi poradil a vedl tu v zacatcich?
Diky

Jirka (Po, 16. 9. 2019 - 17:09)

Záleží především na tom, jaké plenky chceš nosit. Jestli látkové nebo jednorázové anebo obojí a jestli do nich chceš i vykonávat potřeby anebo je nosit jen tak kvůli příjemnému pocitu. Pak je možno radit dál. Jaké jsou tedy Tvé plenkové plány? Já např. nosím na noc látkové kvůli příjemnému pocitu a dopisuji si s jednou zkušenou plenkařkou, která nosí jednorázové k vykonávání potřeb (na noc, na cesty apod). Jestli chceš, můžeme se s Tebou podělit o zkušenosti.

Efka (Út, 17. 9. 2019 - 04:09)

AhojJirko, a u holek to taky znas? Co a jak to maji? Trocha rad vedeni nikdy neskodi... Dej mi e-mail.

Jirka (Ne, 24. 11. 2019 - 06:11)

Ozveš se mi ještě někdy? Myslel jsem, že si budeme pravidelně dopisovat, a Tyjsi už dlouho nenapsala ani slovo. Přitom by mě moc zajímalo, jaké děláš pokroky. Plenky jsi zvládla obdivuhodně rychle, tak doufám, že jsi to nevzdala a že brzy napíšeš.

Jirka (Út, 17. 9. 2019 - 21:09)

Ahoj Efko.
Díky té plenkařce to znám i u holek, a co neznám, může doplnit ona. Můj mail je Obdivovatel. [email protected].

Nellie (St, 11. 9. 2019 - 16:09)

Ahoj, mám s plenkami a počůráváním bohaté zkušenosti, ráda si o tom s tebou napíšu. Pokud máš zájem, tak mi napiš na [email protected]

Dee (St, 11. 9. 2019 - 14:09)

Ahoj Efko, pokud nejsi fake, napiš mi smsku na 601 270 400. Jsem sice student, ale zkušeností mám dost.

Dana (Út, 10. 9. 2019 - 14:09)

Tak už máme po prázdninách a mě trochu překvapilo, že mamka chce, abych ještě letos na trénink chodila. Trochu váhám, teď jsem tam za totálního počuránka a i když o ten posměch ostatních mi vlastně nejdřív šlo, tak nevím, jestli ty posměšky celý další rok vydržím.

Reklama

Přidat komentář