Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Zlata (Pá, 3. 1. 2020 - 14:01)

Jsme na tom skoro stejně, já jsem sama 5 let s malou dcerou a dospívajícím synem. Má 13 a půl a honí si ho jistě třikrát denně. Před rokem se už nestačil přikrýt když jsem vstoupila do pokoje a měl ho docela slušnýho, určitě 12 cm. Já se uspokojuji tak dvakrát týdně. Jak často si to dělá tvůj syn? Určitě taky tak třikrát denně, ne?

Mamča (St, 1. 1. 2020 - 11:01)

Letos na jaře měl syn chřipku s vysokými teplotami. Dávala jsem mu zábaly a tak jsem mu ho leckdy zahlédla. Jednou se jaksi tomu bránil, že až za chvilku, ale nedala jsem na něj. Měl skoro 40 horečky a tak trochu byl mimo. Stáhla jsem mu pyžamo no a to byl pohled. Měl erekci a měl ho teda pěknýho. Za čtvrt hodiny když jsem mu obklady sundavala tak ho měl menšího, ale pořád to byl pěknej kousek.

Lída (St, 1. 1. 2020 - 18:01)

Taky jsem měla takový zkušenosti se synem. Měl zlomeninu kotníku a pochroumané koleno, takže při péči o něj jsem taky všechno viděla. Většinou ho měl v klidu, ale někdy ta erekce byla znát. Na necelých 12 let takových 10 cm a ještě to nebylo úplný.

Eliška (Út, 6. 4. 2021 - 17:04)

Mímu synovi je 12 a máho 15 cm jednou jsem ho přistihla jak si honí penis a bylo to vidět měl ho opravdu vekýho

Zuzka (St, 7. 4. 2021 - 05:04)

Ve 12cti už ho mají kluci pěkně našponovanýho. Ten můj bude mít v létě 13 a už teď má slušnýho macka. Zahlédla jsem v koupelně na moment a určitě dost přes deset cm ho měl. A to ho asi ještě neměl našponovanýho fest.

Klarka40 (So, 20. 5. 2023 - 05:05)

Ahoj, mohu potvrdit, já jsem s tim svým sama a často ho pristihnu jak honí. Klarka

navsteva (So, 20. 5. 2023 - 07:05)

Kolik je synátorovi, jak často honí a má už chloupky?

z (Ne, 21. 5. 2023 - 09:05)

z

Martina P. (St, 7. 4. 2021 - 06:04)

Našemu se taky často šponuje. Doma přes slipy vidím jak se mu šponuje i několikrát za den. Látka na slipech se pěkně natahuje.

Petra (St, 7. 4. 2021 - 06:04)

A kolik mu je?

Martina P. (St, 7. 4. 2021 - 06:04)

14

Lada (St, 7. 4. 2021 - 08:04)

Ve 14cti to ani jinak být nemůže. To se klukům šponuje pořád. Náš má 15 a spodní prádlo nosí všelijaký. Má toho hodně na výběr a často si vezme takové slipové kalhotky. A tam je to vidět jak ho má často našponovanýho. A to přitom onanuje pomalu pořád a jen skončí, tak za chvilku má zas erekci.

Martina P. (St, 7. 4. 2021 - 09:04)

Časté erekce patří k jejich věku. Beru to v pohodě a nekomentuji to. Stejné je to i jeho masturbaci. Dávám mu v tomto směru volnost a pocit soukromí. Jediné co mi vadilo bylo ze začátku že semeno utíral do slipů a ty pak hodil pod postel. Bez řečí jsem mu dala k posteli papírové utěrky. Pochopil oč jde a použité utěrky hází do koše.

Petra (St, 7. 4. 2021 - 07:04)

A to nosí slipy? Výjimka, myslím že to už je dobrovolne před tebou nesundá, ikdyz jsou výjimky

Martina P. (St, 7. 4. 2021 - 07:04)

Na slipy je zvyklý od mala. Zkoušel boxerky ale znerovozňují ho jak se hrnou do kalhotama. Je vyjímka, jediný kdo ve třídě slipy nosí. Příliš se nestydí, klidně se předmnou převléká, mohu i do koupelny když se sprchuje. Taková normální běžná nahota.

Petra (St, 7. 4. 2021 - 07:04)

Můj za mnou včera přišel celý nahý a s erekcí, když jsem se ho zeptala proč je nahý prý jen tak, udělal si pití a šel.
Tak ty ho máš taky pod dozorem jak roste jo?

Martina P. (St, 7. 4. 2021 - 09:04)

Mám průběžný přehled o jeho dospívání. Nejčastěji v létě když spí nahý.

Lada (St, 7. 4. 2021 - 09:04)

Můj syn má 15 a s onanií začal když mu bylo necelých 11. Píšeš, že máš přehled o dospívání svého syna. Kdy mu asi začly poluce a od kdy se již sám uspokojoval?

Martina P. (St, 7. 4. 2021 - 13:04)

První poluce jsem zaznamenala v 11, masturbace cca o rok později.

Petra (St, 7. 4. 2021 - 06:04)

Já se vloni na pláži taky nestačila divit a to kluci mají měli 11 a 13 co jim vypadlo s kraťasu

Reklama

Přidat komentář