Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Abe (St, 1. 1. 2020 - 23:01)

Správně. Z vlastní zkušenosti vím, (70) že vzrušní z vlastního syna prožívají i synové.

Martina (Čt, 2. 1. 2020 - 01:01)

Vzrušení z vlastního syna synové? To nechápu a ta číslovka 70 to je jako vám ?

Abe (Čt, 2. 1. 2020 - 04:01)

Sedmdesát souhlasí, a syny nahraď matkami. Potřeboval jsem zaujmout. Nebo to byl překlep? V podstratě se všichni rádi vzrušují a ukájjí. Pokud to nedělají nejsou normální.

zdena (St, 1. 1. 2020 - 19:01)

Jirko a Anonyme vypadněte z této diskuze,tady to je pro ženy.

Jirka (St, 1. 1. 2020 - 19:01)

Ok naschledanou

Jirka (St, 1. 1. 2020 - 16:01)

Vím, že moje máma neměla sex hodně dlouho a ptala se mě proč jsem si ji zablokoval na fb, no zprávu si četla ode mě , bylo v ní, že vím, ze sex nemá dlouho a že budu pomalý a opatrný nezny, jak by byla pannou

Martina (St, 1. 1. 2020 - 10:01)

Krásný nový rok přeji, mám syna co má 37 let, kdys jak mi bylo 50 tak mi v opilosti řekl, kdy jsem měla naposledy sex, bylo to před 10 lety, docela me to zarazilo, ale teď se to opakovalo, stim, že jestli se mě líbí i jako chlap, samozřejmě jsem řekla, že ano a minulý týden mi řekl, jestli je úchylka když syn chce sex s matkou, myslím si, že mi chce naznačit že chce se mnou spát,. Nevim jak bych reagovala, na jednu stranu asi ne na druhou by sex mohl být zajímavý, otázka co by bylo na druhý den, jak by se ke mě choval když by mi to udělal, máte nějaké zkušenosti? Prosím jen damy

Abe (St, 1. 1. 2020 - 23:01)

Vyřazovat pány je diskriminační. Povím jak to byla mezi mnou a dámou, která již nežije, jako většina mých partnerek. Celý život jsem s mámou intenzivně prožíval bezkontaktní onanismus. Připustila mne, až si byla jistá, že nemůže otěhotnět. V šedesáti. Moudrá žena.

Jirka (St, 1. 1. 2020 - 09:01)

Jo úplně normální, mě se zdava že šukam mámu už tak 20 let, možná více, ráno si vyhonim nad její fotkou a mám zase na chvíli klid, někdy musím i 2x když je to silnější

Anonym (St, 1. 1. 2020 - 12:01)

A to jsi za celou dobu nic neřekl? Já teda to zažívám zatím 2 roky možná 3..taky upřímně nevím jak bych to měl naznačit

Jirka (St, 1. 1. 2020 - 16:01)

Kolik je tvoji mámě

Jirka (St, 1. 1. 2020 - 12:01)

Ne neřekl, ještě jak jsem měl tak 16 tak to ještě šukala s tátou, to jsem ji i slyšel, to byla paráda, pak jsem jen slyšel, že chce po něm péro a ne prsty, no chápu že tátovi už nestojí, zato mě ano a věř mi, že bych ji to udělal i teď

Anonym (St, 1. 1. 2020 - 12:01)

Jirko jedu k tobě, osobně víc si povíme. Můžu u Katky nebo spíš na tebe cinknu a půjdeme k ní. Kolem šestý jsem tam

Jirka (St, 1. 1. 2020 - 15:01)

Jaká katka

Anonym (Po, 30. 12. 2019 - 20:12)

Před pár dny se mi zdálo ve snu že mrdam m*mu. Nevím proč nechápal jsem to ale pamatuji si ho doteď

Majo (Po, 30. 12. 2019 - 18:12)

Mas pravdu,uz mne vazne sere,ma z toho asi srandu a pri tom netusi ze odpalkuje lidi co se bavi,zasmnejou a vymneni si zkusenosti

Majo (Po, 30. 12. 2019 - 14:12)

Tady se stale nekdo za nekym skryva,proc to delate vy chudaci,to nemate svoje jmeno? To jste takovy ubozaci,nebo je to jeden a dela tady pakarnu,mamcu uz vyhnal,tak kdo bude dalsi?

Kamča (Po, 30. 12. 2019 - 16:12)

Tady je to normální. Taky jsem tady do čehosi přestala psát, neboť nějakej debil se vydával za mně. Párkrát jsem ho odpálkovala, teda jasně uvedla že to nejsem já, ale idiotek si nedal pokoj. Tak jsem skončila. Je to škoda, že kvůli takovým kreténům skončí diskuze, u které se člověk i pobaví, uvolní, přečte si různé fantazie a tak.

Květa (Po, 30. 12. 2019 - 10:12)

Jakoby se zalekl,zavřel oči a vzal si ho sám do ruky,na chvíli zadržel dech a tak zůstal vteřinu,dvě, nic z něj neteklo,on si ho ještě více stáhnul k šourku,zasténal a pak vyletěl z něj jeden velký stříkanec a pak se úplně uvolněný složil do postele.

Majo (Ne, 29. 12. 2019 - 23:12)

A vubec,proc sem pisou magori kdyz maji psat zeny vzruseny z vlastnich synu,o tom to je

Reklama

Přidat komentář