Reklama

polykání vlastního spermatu - komentáře

Maja (Čt, 16. 1. 2020 - 08:01)

Pravda,videla jsem brasku jak lezi jakoby zkrouceny,opreny o zed a kolena u hlavy a snazil se jazykem dotknout pindika az najednou zasycel a strikal si to do pusy,byl v tranzu kdyz nevedel ze jsem prisla

Maxik (Po, 30. 12. 2019 - 13:12)

Já svoje semeno mám rád. Ať z lůna mé vystříkané manželky, nebo z jejího těla pěkně slížu a i přímo nastříkané rovnou do úst při honění. Je to úžasné pochutnání a není na to, když je to semeno i cizí.

Abe (Po, 30. 12. 2019 - 12:12)

Matka mi to zakazovala. Sperma poslužilo jinak. Občas si do ůst nastříkám. Není to mana nebeská, ale v pohodě polykám. Dneska jsem si to sříkl do vinného střiku. To je lepší nektar. Vhodnější je to jako nápoj pro ženy. Prý elixír mládí.

Majo (Čt, 14. 11. 2019 - 14:11)

Nevzal bych to do huby,kdyz si honim tak to chci ochutnat a po vystriku mam pocit ze bych se poblyl

Miki (Čt, 6. 4. 2023 - 10:04)

Přesně tak , mám hroznou chuť ochutnat svoje a při výronu na něj už nemám chuť. Ale ochutnal jsem kámošovo , když jsem mu ho kouřil a bylo dobré.

Jitka (So, 8. 4. 2023 - 14:04)

Mně se hrozně líbí když můj muž kouří jinému muži pero.

Default User Image
Michal (Pá, 15. 9. 2023 - 18:09)

Ta představa dominantní ženy která "donutí" manžela ho vykouřit někomu jinému mě taky vzrušuje. Říká se že bisexualitu má v sobě každej.. Většinou ale  zůstává jen v erotických  fantaziích .. 

A propo .. Chtěl bych být váš manžel .. 😊

 

Catalea (St, 1. 1. 2020 - 10:01)

Taky to chci vždy vyzkoušet,ale jak se vyhoním namám odvahu,Ale jednou vyzkouším,ta představa mě šíleně vzrušuje

Jenda (St, 1. 1. 2020 - 16:01)

Kdysi jsem je chtěl taky ochutnat, ale lízat někde nastříkané jsem nedal. Ale několikrát jsem to udělal tak, že jsem si lehl, zvedl nohy do výšky - udělal svíčku, a nastříkal rovnou do pusy. Ale nepolkl jsem je.

tom (Ne, 8. 3. 2020 - 10:03)

proč

Milan (Út, 7. 1. 2020 - 11:01)

Taky jsem to tak dělal, že jsem si nastříkal semeno do pusy. Jak to vzrušení po vysemenění opadne tak už ta chut přejde. Myslím že své semeno ochutnají skoro všichni chlapi.

Petr (Pá, 10. 4. 2020 - 14:04)

Mě láká spolknout semeno od dvou mužů na jedmou

Jan (Po, 2. 1. 2023 - 14:01)

To mě taky a nejsem gay

Václav,anonym (Po, 5. 4. 2021 - 20:04)

I já rád polykám semeno od dvou mužů najednou,je to pro mě moc vzrušující,i čuránky mi moc chutnají.

Miroslav (Ne, 11. 4. 2021 - 15:04)

Milý Vašíku jak vzpomínáš na sex se mnou když jsme se setkali a šli si na wc udělat dobře.měls červené trenýrky a na nich stopy svého sperma,i když ti je 10 let,tvé sperma má velice lahodnou chuť.

Miroslav (Ne, 11. 4. 2021 - 15:04)

Milý Vašíku jak vzpomínáš na sex se mnou když jsme se setkali a šli si na wc udělat dobře.měls červené trenýrky a na nich stopy svého sperma,i když ti je 10 let,tvé sperma má velice lahodnou chuť.

Dana (Pá, 1. 11. 2019 - 20:11)

Manžel ho taky občas ode mě dostane. Jen ať si to taky zkusí.

Tom (Út, 28. 1. 2020 - 20:01)

Zavidim

Hovnožrout (Po, 16. 9. 2019 - 23:09)

Já také žeru vlastní hovna a ještě si je potom roztírám po celém těle. Nádhera! A ještě lepší svou kraví sračky a lízání jejich zahovněných análů. To je pak teprve extáze! Mrdku si do huby stříkám taky, spojením s hovnem získá zvláštní konzistenci a specifickou chuť, kterou rozhodně doporučuji každému ochutnat. Stejně tak doporučuju hovna rozpouštět v omáčkách – taková nahovněná rajská (kombinovaná s den uleželou mrdkou) je skutečná delikatesa! Mám velké štěstí, že manželka je na hovno a ráda mi tuto i jiné hovnomrdkolahůdky podstrojuje.

pavlik (Po, 16. 9. 2019 - 23:09)

Věřím tomu, že si drtivá většina pubertáků honičů ochutná své sperma. Já zase žeru svoje hovna.

Reklama

Přidat komentář