Reklama

úzká vagina

Šárka (Út, 4. 8. 2020 - 07:08)

Taky mám úzkou vaginku.Měla jsem kluka s penisem v přůměru 4cm. a to mi bylo tak akurát.Teď mám kluka s penisem 6cm. v průměru zkoušeli jsme ho tam pomaličku dostat ale vlezl tam jen žalud tak napůl ale vyřešili jsme to následovně. Vložil mi penis (22 x6) mezi pysky já jsem mu ho ještě rukou přitlačila na poštěváka kterého mám dost velkého a je při vzrušení ven s kapucky a kopulačními pohyby jsme se dopracovali ke společnému orgasmu ještě při výstřiku mu ho chtím rukou a pohoním až mi střiky postříkaji někdy obličej a prsa a pak se ho ještě přitlačím na poštěváka jak je postříkaný a a udělám se s nim podruhé. Po vystříkáni přítel ještě mi do pipiny zasune uměláka vprůměru 5cm.jen pomalu pokud to jde už jsme asi v polovině doufejme že se dostaneme i na víc.

Návštěvník (Čt, 18. 6. 2020 - 07:06)

Některý holky chtějí,aby kluk měl pořádně dlouhýho čůráka.Jenže píča se na délku nezvětší,na šířku ano.

Elen (St, 27. 5. 2020 - 09:05)

Použila jsem olivový olej jen pár kapek mám trvale malou kundu ale ten olej to je fajn.Doporučuji vyzkoušet.

Jana (So, 4. 1. 2020 - 10:01)

Včera jsme to zkoušeli a nakonec se do mně dostal a měla jsem hodně roztažené nohy,ale stejně musel pomalu a nedělat prudce pohyby.Když se udělal,přitlačil se na mně dovnitř co nejvíc a to bolelo ale jak mi ji naplnil celou vevnitř, to bylo moc příjemný vždycky.

Jana (St, 1. 1. 2020 - 09:01)

JÁ jsem od přírody s malou vagínou a můj kluk mi vždy způsobí bolest ikdyž je citlivej. Je mi 17 ale dole si připadám vyvinutá tak na osm. Myslím velikostí. Co s tím? K doktorovi se s tím sydím jít.

bzuníček (Út, 4. 8. 2020 - 18:08)

Jano, také se sydím, když chci sex se svojí hraběnkou, mám průměrný penis a hraběnka má vaginu
jak tašku na brambory. Plavu v ní, není to ono, se sestřenicí (12) jsem to zkoušel a bylo to fajn, je úzká. Tak aoj, brambory, taška, sydím,

Abe (Pá, 3. 1. 2020 - 22:01)

Nezoufej. Když bude něžně opatrný, časem se to poddá a budete si vyhovovat i ve velikosti.

Abe (St, 1. 1. 2020 - 00:01)

Úzkou vagínu řeším sebeukájením, Nejlepší jsou akorát, ještělepší ty které svírají, ale velké nevadí s tuhou erekcí se dají vyštochat tak aby partnerka byla spokojená.

luci (St, 1. 1. 2020 - 02:01)

Pokud není penis abnormální a má silnou erekci , chlap nespěchá a pořádně ženskou vydráždí , tak do ní vjede , někdy je to děsně těsně , ale je.

kája Pindík (St, 18. 12. 2019 - 05:12)

Velká je na k ničemu. Často vypadává a je nekonečné.

Ota (Pá, 22. 1. 2021 - 06:01)

Do mojí bývalky sem strčil 4prsty i s dlaní a rukou sem kroutil muj kašpárek tam plaval.

Pavla (Po, 16. 12. 2019 - 07:12)

Mi na gyndě doktor říkal že ji mám úzkou ale když budu postupně zavádět uměláky s větším průměrem tak se mi časem roztáhne a něco na tom pravdy bude protože už v pohodě si tam zasunu takového kterého jsem před tím nedostala.

luci (Po, 16. 12. 2019 - 09:12)

Po zavedení je potřeba ho tam alespoň hodinu udržet a dobu zavedení prodlužovat . Ale nic se nesmí přehánět , hlavně ne průměr , abys ji potom neměla jak stará vyježděná hajtra .

Aneta (Po, 24. 6. 2019 - 09:06)

Pumpičku si musíte objednat před operací v lékárně, já jsem za ni zaplatila 4 tisíce korun, pumpička mi pak dorazilo přímo do nemocnice.

Lenka (Pá, 21. 6. 2019 - 00:06)

Tak to je opravdu super, nevěděla jsem, že něco takového je. Kolik se za to prosím platí?

Aneta (Út, 18. 6. 2019 - 21:06)

Já mám, a abych mohla kojit hned po porodu, tak jsem si objednala pumpičku, která mi pumpovala analgetikum přímo do rány, takže jsem pak mohla v klidu kojit.

Lenka (Po, 17. 6. 2019 - 00:06)

Ahoj holky, prosím nemáte za sebou některá porod císařem? můžete mi říct, zda se může po porodu hned kojit? když budu užívat analgetika?

(!) (Po, 4. 12. 2017 - 12:12)

Po třech svištích bude jak vjezd do pískovny!

jonhny22 (Po, 4. 12. 2017 - 11:12)

Když nemáš lubrikační...Staci sliny

helan (Po, 4. 12. 2017 - 06:12)

Holky,s úzkou vaginou nejsou problémy.On ji pták roztáhne.

Reklama

Přidat komentář