Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Majka (Út, 28. 1. 2020 - 14:01)

Mám dceru a syna (15 a 13).Dcera si to dělá již od mala a syn též. Manžel je úplně k ničemu, tak se uspokojuju aspoň u mých dětí. U dcery si vezmu její kalhotky, u syna jeho semeno. A mám vše co chci.

Barunka (Po, 30. 12. 2019 - 22:12)

Viděla jsem synovo ranní stan je mu 14 a má minimálně 18 cm. Není se čemu divit jeho otec měří 25cm

luci (Po, 30. 12. 2019 - 23:12)

Ve čtrnácti při erekci osmnáct cm , opravdu dobré .

Lucie (Po, 30. 12. 2019 - 22:12)

Synátor jednou ležel poloodkrytej, bylo to skoro ráno a tak jsem mu chtěla přikrývku upravit. Spal a jak ji opatrně zvedám, tak jsem ho spatřila. Byl to macek, asi taky tak dost přes deset cm. Takovou čtvrtminutku jsem se dívala a pak opatrně syna zakryla a odešla. Je to už skoro rok, ale dodneška se mi ta podívaná vybavuje.

Katarína (Po, 30. 12. 2019 - 21:12)

Môj priateľ ma 26 a len 12 cm penis. Ja som s ním spokojná ale on asi moc nie, dokonca ešte nikdy ani nebol v spoločných sprchách nahý...

Vlastina (Po, 30. 12. 2019 - 13:12)

Staršího syna jsem od jeho asi deseti let nahého neviděla. Mladší měl 14 a půl když jsem ho načapala při onanii. Bylo to jenom pár vteřin k zahlédnutí, ale mohl ho mít asi něco přes dvanáct cm. No má ho teda pěknýho. Taky mě to až rozrušilo.

Abe (Po, 30. 12. 2019 - 21:12)

Nevím to jistě, ale můj penis rostl jen do třinácti a pak už skoro ne. Maminka ani babička nechtěly abych jej měl moc velkého a tak mi jej měřily. Lehce nad Evropský standart. 19 délka, 5 průměr. Podstatnější je pevnost erekce, a tu mám velmi uspokojivou. Vždy dobře hodnocena.

Zuzka (Po, 30. 12. 2019 - 05:12)

Jednou ve vaně a párkrát jsem přistihla syna v posteli a má ho určitě přes 10 cm. Na věk který má, teda dvanáct, je to asi běžné.

Tony (Po, 30. 12. 2019 - 03:12)

S tím kontaminovaným masem si dejte pozor, abyste nedopadli jako jeden kluk od nás z vesnice. Oženil se, vzal si velmi krásnou ženu, zplodil s ní hezkého synka, jenže požívání takového v něm něco změnilo, že se na svou rodinu, kterou zdárně založil zcela vykašlal a nastěhoval se k jednomu starému homodějovi, s kterým vášnivě sexuálně žije.

Abe (Čt, 21. 11. 2019 - 21:11)

Máma, když jsem se oženil (do té doby tvrdila, ze zištných důvodů, že jej mám malého), přiznala, že mám penis jako táta. 19 cm, ale poznamenala, že poznala mnohem větší macky. Byla náročná.
Já jsem spokojen (a nejen já) s tím, co mám(e).

Martinven (Po, 1. 4. 2019 - 04:04)

U nás nahota není tabu tak mám možnost sledovat jak synovi (14) ocas roste. Má 17 cm a já (43) 20 cm, takže mě určitě přeroste. Možná ti mladí mají větší ocasy , proto že jedí hodně kuřecí maso plné růstových vitamínů. Rád se s ním také chlubí, nosí těsné prádlo a kalhoty, aby byla vidět vedlká boule v rozkroku.

Abe (Po, 30. 12. 2019 - 00:12)

Babička mne vždy varovala, že nesmím jíst moc vajec, že budu mít příliš velkého ptáka. Když jsem dospěl, už mi dávala vajec vrchovatě, protože věděla, že jej mám akorát a už neporoste. často mne titiž kontrolovala, když jsem onanoval. Velký penis považovala za neštěstí.

Návštěvník (Po, 16. 12. 2019 - 23:12)

Máš pravdu, bude to hormónmi z jedla, mäsa a celkovo potravín, ale aj vôd, ktoré pijú + tiež doplnky, ktore ku cvičeniu pridávajú. Syn má 16 rokov, ja v jeho veku a on teraz - neporovnateľne. Nie som s ním v situáciách, kedy mame možnosť vidieť jeden druhého, no minule som došiel po neho na tréning - akurát sa prezliekal a keď stiahol trenky dole, mna samého prekvapilo, aky mohutný penis má na svoj vek + nie je obrezaný, no skoro cely žaluď mu už strčí von - v klude podotýkam!!! Absolútne to nevnímal ako niečo dráždivé alebo nepríjemne, natiahol trenky, hodil na seba tepláky a šli sme preč.

Návštěvník (Ne, 31. 3. 2019 - 17:03)

.

Návštěvník (Čt, 28. 3. 2019 - 00:03)

Můj synek má 15 let a chlubí se mi, že mu měří 16 cm, což je víc než mám já (14,5). Takže na tom asi něco bude, že ti mladí je mají velké dneska. :D

Radek (Út, 24. 1. 2023 - 08:01)

Tady je to zpovednice homousu....

luci (Ne, 31. 3. 2019 - 22:03)

No a co jako ? Každý máte takového , jaký vám narostl . A neřekla bych , že je to u těch dříve narozených menší . Je to asi dva měsíce co mne protáhl starobní důchodce a byl tam děsně těsně a udělal mne parádně. Když jsem se druhý den dozvěděla že je penzista , tak jsem jen obdivně zírala . Za výkon jaký podal by se nemusel stydět muž polovičního věku.

pett (St, 27. 3. 2019 - 20:03)

Já nevím, čím to je, ale dnešní mládež je celkově nějak více obdařená než moje generace (35 let). Chodím poměrně často do společných sprch a prostě je mají větší. Zajímalo by mě, čím to je.

Nvm (Čt, 28. 4. 2022 - 15:04)

To jsem já kteří tam chodí je mi 36let moje přirození měří 26,8 na délku a na šířku 5,3

No a co? (So, 23. 3. 2019 - 18:03)

Dobrý učeň překoná svého mistra. Stejně je důležitější, kolik radosti si s pérem dokáže užít.

Reklama

Přidat komentář