Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Karolína (So, 28. 12. 2019 - 17:12)

Představ si,kdybys měla syna a bylo mu dejme tomu 12-14 let,taky bys toho využila? To už má penis ztopořený 7-12 cm,to už by se dal pěkně zasunout nebo vykouřit. Já bych to asi zkusila.

Květa (Po, 30. 12. 2019 - 06:12)

Já to zkusila s 9 letým synem,pěkně jsem mu ho pohonila a vykouřila,jemu se to líbilo a mě to vzrušovalo. Měl ho asi 7 cm stojícího,chytla jsem ho a projížděla s ním mezi pysky,po klitorisu, čůrací dírce a zavedla na kraj pochvy. Bylo to úžasné a já hodně mokrá.

luci (Po, 30. 12. 2019 - 09:12)

A pustil semeno , nebo mu po erekci jen zvadl ?

Květa (Po, 30. 12. 2019 - 11:12)

Tady se někdo vydává za mě.Tak to vůbec nebylo,semeno ještě nemá ale erekci měl po celou dobu co jsem si jeho penisem projížděla pipinu a chvílemi jsem mu stahovala předkožku co nejvíce za žalud.Pak jsem si ho do sebe zasunula a oba jsme se snažili aby se dostal co nejhlouběji. Pak mu v něm zacukalo a vypustil,ne semeno ale proud moči. Měla jsem to v pipině a jak se vysmekl tak mi čůral na ochlupení.

Helena (So, 28. 12. 2019 - 17:12)

Synovi je 37

Janča (So, 28. 12. 2019 - 17:12)

Párkrát jsem v létě o prázdninách syna přistihla, teda až po onanii kdy se utíral a ve 13ti ho má určitě něco přes deset cm. Docela mě to vzrušilo.

Petr (Ne, 29. 12. 2019 - 05:12)

Kde jsi syna o prázdninách viděla při tom když si to dělal? Taky sis to pak udělala?

Janča (Ne, 29. 12. 2019 - 09:12)

Rodiče mají u chalupy obytný přívěs už teda nepojizdný a hlavně pro děcka je to něco. Stane se, že jsu tam se synem sama, tak tam spíme. Pak až jsem sama, tak po tom, co jsem viděla to jeho uspokojování, si to udělat musím.

Karolína (So, 28. 12. 2019 - 18:12)

Tak proč to nezkusíš,třeba jenom pohonit,vykouřit.On by byl jistě rád, a podle toho jak by se to vyvíjelo,tak třeba i více.Viděl tě už někdy nahou?

Janča (So, 28. 12. 2019 - 22:12)

Tak něco takového, abych mu to dělala, to nepřichází v úvahu. Nahou, nebo tak napolo mě vidí v koupelně. Taková ta klasika jako umyj mě záda. Ráda ho takto provokuju.

Petr (Ne, 29. 12. 2019 - 06:12)

Když ti syn umývá záda tak co všechno vidí. Jsi jen ve vaně nebo si i stoupneš? Viděl už jaky to máš mezi nohama?

Janča (Ne, 29. 12. 2019 - 09:12)

Mám ve vaně pěnu, tak toho moc nevidí a já se zas tak moc nepredvádím. Trošku vidí prsa, stehna.

Ester (Ne, 29. 12. 2019 - 10:12)

Když ti myje záda,má postavenýho čuráka? Vždyť mu nemusíš nic dělat. A to že vidí prsa,na tom není nic,co kdybys mu řekla ať ti prsa také umyje.

Návštěvník (So, 28. 12. 2019 - 14:12)

To bys krásně tekla to miluju bych tě nechal si s mou anakondou pěkně dělat co bys chtěla

Otázka (So, 28. 12. 2019 - 22:12)

Ty doma chováš anakondu? A máš na to povolení?

Helena (So, 28. 12. 2019 - 15:12)

Nestojím o vaší špagetku

Návštěvník (So, 28. 12. 2019 - 18:12)

Fajn jen jsem zkusil

Martin (Út, 24. 12. 2019 - 23:12)

Vím, že moje máma sex chce, už je jí fest přes 60, ale myslím si že ne se synem pochybuji, že bych ji mohl pritahovat, to snad ani nejde

Abe (Út, 24. 12. 2019 - 21:12)

Řeč je o incestu, který je geneticky nepřijatelný. Přesto existuje. Neodsuzuji. Moje matka byla velmi krutá. Nikdy mne neobjala, nepohladila, nedala pusu. Když mne bila, nikdy rukou, ale vždy nějakým předmětem. Rákoskou, řemenem, pravítkem, nebo mokrým ručníkem. Často i přes genitálie. Kromě toho i psychycky. Ponižováním, pomluvami, nebo vydíráním. Trestala mne nahotou, častou i opakovanou onanií. Vysmívala se mému penisu, "nedostatečnému" množství semene. Trestala mne za erekci i za to, že jsem jí neměl okamžitě. Za to, že jsem jí postříkal, nebo se netrefil do určené nádobky. Ona mne pochopitelně vzrušovala. Byla velmi vnadná. Ráda mne provokovala svou nahotou a také přede mnou často masturbovala i souložila. Až když byla velmi stará, přiznala, že jsem jí též vzrušoval a její krutost a nedotknutelnost byla prostředkem zabránění incestu. Měla utkvělou představu, že s ní zůstanu pocelý život. Dosáhla pravého opaku. V osmnácti letech jsem její dril opustil, záhy se oženil a založil vlastní rodinu bez teroru.

Mamca (Út, 24. 12. 2019 - 15:12)

Preju vam vsem krasne vánoce,vsem mamkam sylne orgasmy a synum plne pusinky zenskych vystriku a nezapomenutelne vune piček

Reklama

Přidat komentář