Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 28. 12. 2019 - 13:12)

Doufám Míli,že dáš zprávu. Tony prý naletěl, tak teda jestli jsi ty holky opravdický.

Ha!!!!!! (So, 28. 12. 2019 - 13:12)

:))))))))))))))))

Míla (So, 28. 12. 2019 - 10:12)

Suprový. Tak se těším tam v jedenáct. Už vás nebudu dnes nahánět. Užijte si den a co ty houby??? Divný ,ne? Ale Miška zase vymyslela určitě nějaké překvápko. A venku moc nečůrejte, byla jsem s pejskem a je tam zima, ať nenastydnete.

Klára (So, 28. 12. 2019 - 08:12)

Mílo, ptala jsem se Mišky, tak jestli chceš se zastavit v Dačicích budu ráda a dám ti na sebe kontakt a můžeme si pak volat i psát nejen tady,ale hlavně i mimo diskuzi.Je to v ulici J. Cimrmana ,Miška říká druhý dům napravo a dál je jen pár domků a malý kulaťák,co ale je jen pro otočku aut aby jely zpátky.V ulici Za školou se do Cimrmanovy je první odbočka vlevo a Miška je druhý dům napravo. Jak můžeš časově?

Míla (So, 28. 12. 2019 - 09:12)

To by bylo výborné. Jestli třeba zítra v 11 hodin? Snad to najdu,dám si to do vyhledávače. Jen vás pozdravím a kdybyste chtěli tak že bychom dali kafe někde ve městě? Moc se na vás těším!

Miška (So, 28. 12. 2019 - 10:12)

jestli chceš, tak můžeme posedět v restauraci U Malínků, je to tam hezké, útulné. Dám tam rezervaci stolečku na jméno Miška a Klára na těch jedenáct.

Klára (So, 28. 12. 2019 - 08:12)

Bude snídaně a my se ještě povalujeme v pelíškách s Miškou. Byly jsme se vyčůrat,ale každá sama,protože se nám chtělo i to druhý a tak spolu budeme čůrat jindy. Včera mne Miška s maminkou hodně překvapily. Vyjely jsme z Dačic do lesů a já myslela,že asi na houby, ale nestavovaly jsme a najednou jsme byli v Rakousku a dojeli jsme až do nějakého města ,kde na konci je velký vodní a sunový svět. A tak plavky byly potřeba a připomnělo mi to ten náš výlet s Liborem do Schandau a trochu se mi sevřelo srdíčko a nejen kvůli tomu, ale i proto, že jsem neměla žádné eura, ale maminka Mišky to razantně rozhodla že je to pozvání a že jsem zvaná a platí to ona. Tak jsme se vykoupaly a vysaunovaly,ale Miška ty sauny stále ještě moc nemusí a když jsme byly potřetí, zamotala se jí hlava a musela ven na vzduch a bylo jí na zvracení,ale ustála to,ty sauny jsou venku a chodí se mezi nimi normálně v chladu. Bylo tady ale mnoho lidí,v tom Schandau to je lepší, že je tam volněji. Košíček ale byl taky potřeba. Když jsme jely zpět tak jsme nejprve zastavily na čůrání,ale z těch saun a koupání jsme byly málo plný a tak jsme udělaly jen trochu,ale pak jsme zastavily nedaleko Dačic a to už se setmělo a bylo pozdě, ale maminka řekla, ž e dnes sem můžu jít s Miškou na houby. No tak to jsem tedy zvědavá! A ta čokoláda? To bylo jen tak ,abysme si osladily na výletě život, ikdyž nás maminka pozvala na oběd přímo tam v tom areálu ,Gmund se to prý jmenuje to Rakouské středisko, protože tam mají restauraci uvnitř a se samoobsluhou. Moc se mi to líbilo, jen nevím, jestli si Miška ze mně s těma houbama nedělá legraci.Vždyť už přece žádný v zimě nerostou,ale tak si uděláme výlet a nechám se překvapit.

Návštěvník (Pá, 27. 12. 2019 - 23:12)

Honič si jen dělá srandu. Ten mail neni dostupný.

David (Pá, 27. 12. 2019 - 21:12)

Děje se to bohužel často.

Ha!!!!!! (Pá, 27. 12. 2019 - 21:12)

Ha, Znalec

Znalec (Pá, 27. 12. 2019 - 20:12)

Pak ji někde znásilní a odvleče do Německa. Jeho jméno je německé. Holky pitomý.

Honič (Pá, 27. 12. 2019 - 19:12)
Hanulka (Pá, 27. 12. 2019 - 19:12)

tak mi dej na sebe kontakt a zavolám ti. Ke Švejkovi to není daleko, je to pod vlekama.

Návštěvník (Pá, 27. 12. 2019 - 19:12)

Hanulko, ty jsi tak naivní holka! Vůbec nevíš kdo to je a jímá mne strach,že ti může ublížit.

Honič (Pá, 27. 12. 2019 - 18:12)

Na Bublavu ke Švejkovi? Nebo jinam? Na Horskou boudu? Do Klingentalu? Nechám to na tobě a čůrali bychom venku nebo někde schovaní.

Hanulka (Pá, 27. 12. 2019 - 17:12)

Nejprve mi t o teklo dolů a na zadek a pak jsem čurala oblouček trochu dopředu a dlouho.

Honič (Pá, 27. 12. 2019 - 18:12)

A Hannulko kdybych přijelza tebou do Kraslic, šla bys se mnou čůrat? Pozvu tě někam na oběd a podobně a neboj, budu jemný a nedovolím si nic co bys nechtěla ty sama.

Hanulka (Pá, 27. 12. 2019 - 18:12)

A kam bychom šli?Já si nejsem jistá. Ty to tady znáš? A jako co bys chtěl? Jenom čůrat to možná jo,ale nic víc.

Ladomirjak (Pá, 27. 12. 2019 - 16:12)

Hanulko, leje ti proud dopředu? Nebo pod zadek??

Hanulka (Pá, 27. 12. 2019 - 14:12)

Tak dnes jsem se odvážila napsat o svém čurání. Byla jsem ráno a pak teď po obědě a jak tady holky píšou tak jsem si došla ven a za kůlnu a na bobečku se vyčůrala a dívala jsem se jak mi to jde, ale nešlo mi to hned rychle, jen pomalu až pak už jsem čurala normálním tlakem. Trochu mně bolel močák, protože jsem to měla hodně plný a chtělo si mi dost nutně. Čurala jsem přesně 38 vteřin. Jsem si to změřila.

Reklama

Přidat komentář