Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Majo (St, 18. 12. 2019 - 12:12)

Rad bych ti poslal svojeho pindika

Cvok (St, 18. 12. 2019 - 11:12)

A mas rada kdyz stoji s odholenym zaludem,ze

Eva (St, 18. 12. 2019 - 12:12)

Nemusíš posílat fotografii s obličejem. Se staženou předkožkou je to určitě hezčí.Můj email je [email protected] jsem ti už psala,podívám se a vymažu.To samé ale chci i od tebe.

Cvok (St, 18. 12. 2019 - 11:12)

To uz by jsi mnela moji adresu a to se da zneuzit,nemuzu to udelat,rad bych ale ne

Eva (St, 18. 12. 2019 - 12:12)

Co píšeš za hlouposti, jakou adresu? Emailovou, kterou dáváš např. i při nákupu z netu? Ty jsi ale hrdina.

Cvok (St, 18. 12. 2019 - 11:12)

To je uz moc uchylny,radeji si nacham vecer poradne pohonit a vysat od mamky a ji to udelam taky ale jinak ne

Cvok (St, 18. 12. 2019 - 11:12)

Evo,neposlu,to uz je moc,musel bych si honit pred kamerou,vzrusuje mne to ale neudelam to

Cvok (St, 18. 12. 2019 - 08:12)

No parada,jen tak dal lidi,jste uzasny ze to dokazete napsat

Eva (St, 18. 12. 2019 - 10:12)

Klidně pošly,ráda se podívám.

Mamca (St, 18. 12. 2019 - 08:12)

Tak a je ve sprse,vedela jsem ze prijde,zase se plazil pod perinou a tak lehce mi daval nohy od sebe az jsem je sama pokrcila,jen co se dotkl jazykem tak jsem skoro byla,strasne sylne vzruseni a hned jsem mu dala davku orgasmu ale ted jsam ho pekne prodrzela nohama aby si mne teda vychutnal,mnela jsem tri orgasmy,citim se uplne unavena,vycerpana a on vypadal jako kdyz vylezl ze sprchy,musim prevlekat,vsechno je mokre,uvidim vecer,mozna mu to udelam rukou,bojim se ho pustit do mne,co kdyz vystrikne,problem je hned

Tamara (St, 18. 12. 2019 - 08:12)

Tak jsem to udelala,sla jsem nad ranem na zachod,spala jsem v pokoji a tata si v loznici pomalu honil a cuchal k mojim kalhotkam,tak jsem si sedla k nemu a chytila ho sa toho tlusteho klacka a delala to jako on,lekl se ale nechal mne a za chvili to prislo,takova davka,chtela jsem to stihat do pusy ale nedala jsem to,je to krasny pocit a chutna to skvele,je to to nejkrasnejsi co ni mohl dat a asi bude davat,tak cau vsichni

Mamca (St, 18. 12. 2019 - 07:12)

Do skoly jede az na devatou,ted sel na zachod,byl v pokoji,proto muzu byt tady a vim ze prijde,co mam delat,ze spim asi,nebo nevim,uplne se klepu a citim jak jsem vlhka,to je ale silene co delam

Mamca (St, 18. 12. 2019 - 07:12)

To je jednoduche ale co kdyz to neuhlidam,prasky neberu proto ze jsem zacala silene tloustnout,to by byl prusvih jak brno

Majka (Čt, 19. 12. 2019 - 00:12)

To by teda byl, ale třeba taky ne. A kdyby, tak nějak by to dopadlo.

Mamca (Čt, 19. 12. 2019 - 07:12)

No nevim jak by to dopadlo,prusvyh strasnej,a ta ostuda

Majka (Ne, 22. 12. 2019 - 19:12)

A proč by to byla ostuda? Průšvih možná, ale proč by se to měl někdo dozvědět?

Mamca (Ne, 22. 12. 2019 - 22:12)

No jak by ne,kdybych zustala tehotna,a kdo vi co by se mohlo narodit,stava se ze jsou postizene ty deti

Majka (Pá, 27. 12. 2019 - 14:12)

Postižené děti se rodí mnohonásobně více starším párům než z incestu. Já bych se toho tolik nebála. Pokud by jsi otěhotněla, tak by to možná bylo i lepší než s tvým mužem.

luci (Pá, 27. 12. 2019 - 15:12)

Já bych se toho naopak bála . To ,že někteří lidé provozují incest je prostě fakt a toto konání je staré jako lidstvo samo . /"lepší rodiny "nevyjímaje / Ale plodit při tomto uspokojování děti je opravdu zavrženíhodné a šílené , navíc v naší kultuře protizákonné . A genetika je jaksi nepředvídatelná a pravděpodobnost defektního potomka v těchto případech je . Pokud spolu blízcí příbuzní souloží , měly by se chránit proti početí . Problém je v případě , že se jedná o lidi mdlého rozumu , tam je každá rada marná .

Abe (So, 28. 12. 2019 - 23:12)

Moje maminka byla, přes svou krutost velmi moudrá a důsledná. Přes to, že jsme spolu dělali neuvěřitelné autoerotické vylomeniny, hlavně za účelem odběru co největšího množství mého kvalitního semene na kšeft, NIKDY MNE NEPŘIPUSTILA, když byla plodná. Poprvé jsme si zamrdali, když slavila šedesáté narozniny. Tehdy mi řekla, že po tom celý život toužila a přímo mne o to požádala. Mrdali jsme celou noc, poprvé a naposledy. Bylo to moc pěkné a několikrát sem se do ní vystříkal. Naposledy proto, že to byla moje podnínka. Přece jen se mne hodně natrápila. Dnes, když onanuji si na ní často vzpomínám.

Reklama

Přidat komentář