Reklama

Amputace

Lubo (So, 20. 9. 2003 - 09:09)

Ahoj Petro . Píšeš že zháňaš niejakú protézu . NAČO ? akchceš byť jednonohá tak si proste tú nohu len ohni a poriadne zviaž . Obleč si niejakú nazbieranú sukňu vezmi barle a vyraz von do ulíc , vtedy budeš sexi a atraktývna . Nie z protézou !

michal (So, 20. 9. 2003 - 08:09)

Měl bych opravdový zájem o nabízená videa s amputovanými ženami. Mohu poprosit o seznam videonahrávek?Dík, Michal

Michal (Pá, 19. 9. 2003 - 11:09)

Ahoj Petro, kdyby jsi chtěla poslat pár fotek holek bez nohy, dej mi vědět. Můžu také upravit nějakou tvojí fotku, aspoň budeš mít představu jak by jsi vypadala bez nohy. Měj se hezky. Michal

Jirka (Pá, 19. 9. 2003 - 09:09)

Návod je pro neznalého základů techniky a protetiky opravdu dosti složitý. Mohu jej vypracovat a poslat mailem nebo se domluvit na realisaci

luucky (Čt, 18. 9. 2003 - 17:09)

holky co maji amputovanou nohu me moc berou. A taky ty co by ji amputovanou rady meli a zatim nemaji. Takovou divku bych rad poznal. luucky

kluby (Út, 16. 9. 2003 - 17:09)

jejej, me by taky zajimalo, jak si protezu vyrobit. prosim, napis to sem, pokud to jde. pokud ne, mel bych zajem o X.doc.. dekuji.

Jirka (Út, 16. 9. 2003 - 10:09)

Je možné vyrobit protézu, je to však dost náročné na čas. Navíc pro zjednodušení chůdovou. Máš-li zájem, ozvi se. Jirka

Petra (Po, 15. 9. 2003 - 18:09)

ahoj vsichni amputari,jak se mate?Chtela bych se zeptat jestli existuje nejaka proteza ktera by se dala na nohu jen navliknout,ale tu nohu byl v kolene ohnula a dala tzv.pod sebe.Poradte mi prosim Pa a mejte se fajn a piste

Michal (So, 13. 9. 2003 - 21:09)

Ahoj, hledám štíhlou ženu po amputaci DK. Finanční požadavky respektuji. Lafargeux"seznam.cz

kemi (Pá, 12. 9. 2003 - 13:09)

Ahoj Jirko, píšeš M, že víš o způsobu, jak si nechat amputovat nohu. Myslím, že ne jenom mě by zajímalo, jak to provést, aniž by to představovalo velké riziko nebo bolest. Nechat si třeba ujet nohu vlakem nebo něco podobného je určitě způsob, ale málo kdo (nebo spíš nikdo) by to asi dobrovolně těžko provedl. Ahoj kemi.

Jirka (Pá, 12. 9. 2003 - 09:09)

Milá M. Ono to jde, je však otázkou, zda chceš olpravdu amputovat. Pokud máš zájem, ozvi se můj mail jirkaso"centrum.cz

Petra (Čt, 11. 9. 2003 - 22:09)

ahoj Vity ne sádru na noze jsem jeste nemela,ale rada bych ji vyzkousela,Ty uz jsi ji mel?Napises mi?

Lubo (Čt, 11. 9. 2003 - 19:09)

Ahoj banda . Máte radi amputácie ? Aj ja . Mám kopu matetriálu čo sa týka amputovaných žien foto , video , ak máte niekto záujem ozvite sa . Nízke ceny ! tel . 0903 614203

kluby (Čt, 11. 9. 2003 - 18:09)

ahoj vsichni, jsem s vami, amputovane nebo castecne amputovane koncetiny (z meho pohledu u zen) jsou i pro me priserne vzrusujici. ten pohyb, ta chuze, pokud mate nejake zkusenosti, piste na kluby"centrum.cz.

Seth (Ne, 7. 9. 2003 - 21:09)

Ahoj.taky.se.mi.moc.libi.amputace.nekdy.zkousim.jaké.to.je.byt.bez.nohy.ale.moc.mi.to.nejde.chtete-li.si.o.tom.nekdo.pokecat.napiste.na:archandelseth"seznam.cz

Kiko (Ne, 7. 9. 2003 - 19:09)

Mal som možnosť stretnúť sa z jednonohou ženou . Mala ju amputovanú ve?mi vysoko a až vtedy som si uvedomil že jednonohá žena je niečo krásne . Rád by som ju ešte stretol alebo niejakú jej podobnú .

Kiko (Ne, 7. 9. 2003 - 19:09)

Mal som možnosť stretnúť sa z jednonohou ženou . Mala ju amputovanú ve?mi vysoko a až vtedy som si uvedomil že jednonohá žena je niečo krásne . Rád by som ju ešte stretol alebo niejakú jej podobnú .

Pavel (So, 6. 9. 2003 - 16:09)

Ahoj, jsem na tom stejně. Stále jenom hledám a nic. Ale rád bych si to zkusil na vlastní kůži. Prosím o rady a zkušenosti. Dík

kemi (Út, 2. 9. 2003 - 14:09)

Ahoj Petro a ostatní, aby jste věděli, že nejste sami, tak mě se taky amputace líbí. Nejvíc mě fascinuje a vzrušuje amputaci jedné nohy ve stehně, když místo nohy zůstane jenom pahýl, kterým se nechá pěkně hýbat. Na živo jsem bohužel žádný pahýlek ještě neviděl, ale třeba se dočkám. Chci taky vyzkoušet jaké to je být jednonohý. Tak jestli s tím někdo máte zkušenosti a chce se podělit, budu rád. Čau kemi.

Jana (So, 19. 10. 2019 - 15:10)

Ty vůbec netusis, co to pises za voloviny. Zkus se zeptat mého manžela, jak je nadseny amputaci nohy ve stehne a ty bys to chtěl zazit. Bude lepší psychiatrie, než urezana noha v tvem případe. Netusis co je to za hrůzu a me to hlava nebere. Líbit se ti muže co chce,ale zazit nevratne, zkus se nad sebou zamyslet........

Reklama

Přidat komentář