Reklama

Přistižen při honění

Dušan (Po, 23. 12. 2019 - 18:12)

Mně prozradila nedávno ségra, že mně šmírovala jak si to dělám na záchodě a jak jsem to vystříkal na zem a přiznala se ,že by to chtěla vidět opravdově a udělat mi to rukou. Pro mně to byl šok a strašně jsem ji seřval ale po týdnu jsme se nějak k tomu tématu dostali a já se jí omluvil a přestal jsem se stydět a chtěl jsem, aby mi to udělala Lehl jsem si u ní na postel a stejně jsem se styděl. Ona si s ním začala hrát a já byl hned ztopořenej, ale na druhou stranu jsem se styděl ještě víc a přehodil jsem si přes hlavu polštář. Ona si s mým frantíkem hrála stále intenzivněji a mně se to chtělo šíleně ze sebe vystříkat ,ale zase ten blok, že se přece neudělám před svou sestrou byl větší. Jenže ona byla vytrvalá a já to nakonec v maximálním blaženém transu vystříkal ze sebe několikrát za sebou až na její tvář. Ale o tom jsem zpočátku nevěděl. Ještě jsme to asi čtyřikrát zopakovail v další době, ale dnes se tomu usmíváme.Kdyby to nebyla sestra tak bych jí to nahulil všechno do její pipiny, ale tohle prostě nejde.

Návštěvník (Po, 23. 12. 2019 - 21:12)

Dušane, to jsi se zachoval jako chlap, ovšem riskoval si hodně, sestře mohli rupnout nervy a strčit si úd do úst a to už by byl incest. Moje sestra, která byla o rok starší než já mne zas mnohokrát viděla ztopořeného, prootže jsem spával nahý a v zimě bylo velmi přetopíno, takže jsem se ráno probudil celý nahý a bez pařiny a se stopořeným údem jak v poli strom. Sestra vstávala dřív, tak dělala jako nic, ale u snídaně byla celá rudá. Ovšem od té chvíle si našla partnera a už se ani nečervenala, jen jí šlo o to, abych často přespával u kamaráda, aby si to mohli s přítelem užít u nás doma, když rodiče byli za příbuznými.

Matej (Po, 23. 12. 2019 - 15:12)

Zitra se nase cela rozsirena rodina sejde na stredry vecer. Bude tam in moje svagrova, ktera mne pred par lety, kdyz chodila s mym bratrem, pristihla pri honeni zrovna v momente, kdy jsem zacal strikat. Pak se vzali a od te doby kdykoli se vidime tak podezrivam, ze jeji usmev je hlavne kvuli tomu.

Marek (Po, 23. 12. 2019 - 14:12)

Mě vždy pomůže kamarádka sestry. Je to fakt lepší prožitek a víc to stříká.

anonym (Po, 23. 12. 2019 - 14:12)

Mě máma nachytala několikrát , potom mi ukázala jak to správně dělat a až do vojny jsem si ho vyhonil , kdy se mi zachtělo , třeba večer u televize nebo v kuchyni , když vařila a podobně .

Majk (Po, 23. 12. 2019 - 09:12)

Naštěstí zase zavřela dveře a dělala jakoby nic neviděla.

Návštěvník (Po, 23. 12. 2019 - 13:12)

To ti měla pomoct

Majk (Po, 23. 12. 2019 - 09:12)

Mě přistihla moje budouci tchýně u ni doma. Přítelkyně odjela s tchyninym pritelem zaridit neco ohedne telefonu a ja zustal u tchýně. Strasne to na me lezlo, tak me nenapadlo nic lepsiho nez si vlest do pokoje po bratrovi me pritelkyne. Tchyne si tam udelala satnik a botnik, tak sem si rikal, ze kdyz vari, tak sem nepoleze. Ale co čert nechtel, tak me hledala, aby se zeptala kolik chci knedliku k obedu a tak me nasla..

Majk (Po, 23. 12. 2019 - 09:12)

Mě přistihla moje budouci tchýně u ni doma. Přítelkyně odjela s tchyninym pritelem zaridit neco ohedne telefonu a ja zustal u tchýně. Strasne to na me lezlo, tak me nenapadlo nic lepsiho nez si vlest do pokoje po bratrovi me pritelkyne. Tchyne si tam udelala satnik a botnik, tak sem si rikal, ze kdyz vari, tak sem nepoleze. Ale co čert nechtel, tak me hledala, aby se zeptala kolik chci knedliku k obedu a tak me nasla..

Abe (So, 21. 12. 2019 - 01:12)

Někdy k tomu přijdete ani nechcete. Nedavno, kousek od domova, už jsem nestíhal, skočím do křoví a čůrám. Najednou tam vlítla starší sousedka, zvědavá co tam dělám. Byla zklamaná, že se kvůli ní nehoním a také mi to řekla. A tak jsem jí vyhověl. Potěšila se pohledem, odešla a teď mne na dálku zdraví jako první.

luci (So, 21. 12. 2019 - 01:12)

A vyhonil jsi před ní ,nebo jen viděla jak honíš ?

Trapas (Ne, 3. 2. 2019 - 18:02)

Rodiče asi nachytaly téměř každého ale pro mě asi největší trapas byl, když mě takhle nacapala naše sousedka. Přišlo to na mě a doma nebylo, kde v klidu si ho doma vyhonit. Tak jsem se oblékl obul holinky a vyrazil do lesa. Když sem si našel místečko, stáhnul sem tepláky a začal. A co sem nečekal, že takřka v nejlepším na mě vtrhla sousedka a zakricela, co to tu děláš holomku. Ve mě by se krve nedodržel, jak sem byl do toho zabraný, tak sem si ji vůbec nevšiml. Neměl sem šanci se rychle obléct, jak sem honil, tak mi sjely tepláky a trenky až k holinam. A aniž bych chtěl, tak jak sem se ji lekl, tak sem se před ní udělal. Ani sem už nehonil a vylitlo to ze me. Ona mi pak řekla, že nechtěla. Sbírala nejaky klesti na oheň a kdyz si me všimla, tak ji to nedalo. Prý si myslela, že tam dělám bůhví co, že kouřim nebo tak. Pak jsem se poměrně dlouho ji styděl i pozdravit.

je (Ne, 3. 2. 2019 - 11:02)

to docela blbej zvyk, stojím u pisoáru na WC a najednou tam vleze uklízečka s kýblem a mopem a vytírá podlahu. V práci, když tam jsem a ona tam vleze, tak zas vyjde a počká, až vyjdu pryč. Jinde ne, klidně vytírá vedle. Přitom baby musí vědět, že plno chlapů si na WC honí péra.

mně (Ne, 3. 2. 2019 - 11:02)

se to stalo na WC, ne v práci, ale v budově naproti, kam jsem chodil na oběd. Na WC nikdo nebyl, chodilo tam málo lidí celkově. Jenže když jsem ho tam jednou honil, tak tam přišla uklízečka vytírat. Tak jsem ho honem schoval do kalhot, bohužel už jsem pak nevydržel a vystříkal se do nich. Pak v práci honem si sundat slipy, ono to semeno smrdí. Troško to prosáklo i na kalhoty.

Krystof (Po, 22. 3. 2021 - 19:03)

To se stává v životě. Malé věci . Super

Krystof (Po, 22. 3. 2021 - 19:03)

To se stává v životě. Malé věci .

Ježíš Kristus (Ne, 3. 2. 2019 - 09:02)

Kdybyste ně následovali, tak byste nikdy nehonili, plemeno zmijí. Já nikdy nehonil.

Bývalý voják (Ne, 3. 2. 2019 - 09:02)

Ježiši tys také nebyl na vojně.

Bývalý voják (Ne, 3. 2. 2019 - 09:02)

Na vojně jsem si zezačátku honil tajně na záchodě, nebo vnoci ve spacáku. Jak šel čas, začalo být normální, že si kluci honili ve sprchách a vůbec to nezkrývali. Také jsem s tím začal, nikdo se nad tím nepozastavoval, bylo to úplně normální.

Bývalý voják (Ne, 3. 2. 2019 - 09:02)

Na vojně jsem si zezačátku honil tajně na záchodě, nebo vnoci ve spacáku. Jak šel čas, začalo být normální, že si kluci honili ve sprchách a vůbec to nezkrývali. Také jsem s tím začal, nikdo se nad tím nepozastavoval, bylo to úplně normální.

Reklama

Přidat komentář