Reklama

Pánská tanga

Návštěvník (So, 1. 2. 2020 - 11:02)

Napiš mi na [email protected]

Návštěvník (Út, 11. 2. 2020 - 20:02)

A jéje, buzny si tu dávají rande :-)
Anebo si chtějí navzájem ukazovat prdele v tangách?

Návštěvník (So, 4. 1. 2020 - 15:01)

no víte ja jsem to koupil manželce ať si mohu znásilit no vidíte a už je dva dny v porodnici zatim chcipli jen dvě děcka ale co je horši čtyři přežily

vojta (St, 18. 12. 2019 - 16:12)

mě je 13 a když jdu na fotbal tak si je dávám pod legíny je to totiž dost pohodlné vůbec bych si neztěžoval že by mě stahovaly nebo škrtily to ne :)

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Také si beru tanga na fotbal a na kolo pod legíny,dříve jsem chodil na ostro ale je lepší si brát pod legíny tanga, můžu doporučit.

Mirek (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

Také jsem chodil na ostro pod legíny ale někdy samovolně mi vyteklo sperma a bylo to hodně vidět,tak si raději beru tanga

Martin V. (Po, 11. 11. 2019 - 06:11)

Syn závodně tancuje a tam jsou taneční suspenzory nebo tanga povinné už od 12ti let. Syn si n ně navykl celkem rychle a chodí v nich i do školy.

Vladimír (Út, 3. 12. 2019 - 20:12)

Nezlobte se, ti kluci , co chodí do tanečních kroužků, moc normální nejsou. Jsou to takoví fluidi, co sami neví, jestli jsou holka nebo kluk. A nutná je podpora rodičů(asi maminek), kteří jim takové kalhotky, ale i další oblečení pořizují, vodí je ke kadeřníkům a na kosmetiku a kdoví kam ještě. Výsledek je ten, že pak fakt těžko poznáte, jestli je to kluk nebo holka.

Martina P. (St, 4. 12. 2019 - 05:12)

Souhlasím, že většina kluků co se věnuje tancování nebo baletu jsou jiní než normální kluci. Prostě jsou gayové. I syn je takový. Samozřejmě, že je u takových nutná podpora. Ze začátku hlavně psychická, aby se kluk se svou orientací snáze vyrovnal. Tihle kluci hodně dbají o své tělo a zevnějšek a i v tomhle směru je potřžebná podpora rodičů.

Michael (Út, 3. 12. 2019 - 15:12)

To je mi ho teda líto. A boxerky nemá?

Jirka (Út, 3. 12. 2019 - 19:12)

Proč? Když se v tangach cítí dobře,tak ať si je nosí,já je také nosím i do školy

Jarda (Ne, 1. 12. 2019 - 10:12)

Mno u kluku se to moc nevidi. A jakou znacku nosi? Daji se koupit pro kluky nejake znackove?

Martina P. (St, 4. 12. 2019 - 04:12)

Syn si z těch značkových oblíbil výrobce Andrew Christian. Velikost XS a S dobře padne už klukům od 12ti.

Návštěvník (Út, 3. 12. 2019 - 14:12)

Mužů doporučit tanga od cocksox, vepředu mají větší prostor tak nic netlačí a v kalhotách to dělá pěknou bouli

Dušan (Ne, 10. 11. 2019 - 11:11)

Tanga nosím už 20 let a jeto pohodlné prádlo cítím se v tangách takový volnější než v boxerkách , nosím tanga celí rok , pokud jsou mrazy nosím boxerky , v práci v tangách to už se stydím protože by asi negativně reagovalo okolí jinak bych chtěl nosit tanga všude jak v práci tak na plovárně , v práci by to bylo super být v tangách hlavně v létě nebyl bych tolik zpocený ale bojím se těch zbytečných kecu aby ze mne nedělali teplouše , chtěl bych se dožít toho že bych si mohl vzít tanga i do práce protože se na šatně převlíkám a jdu do sprchy tak nevím nevím jak by na to ostatní reagovali , nechtěl bych aby k vuli tangám mě tam pomlouvali jinak tanga super prádlo v tangách i spím v jinačím prádle bych nespal jako v tangách .

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 10:12)

Na okoli se vykasli. Dulezite je ze se ti tanga nosi dobre. Tak zkus nosit delsi triko nebo se taky otacej zadkem ke stene. Zepredu to vypada jako slipy a mas to vyreseny.

Martin (Ne, 10. 11. 2019 - 14:11)

Jo to chapu ze se v nich stydis v satne prevlikat. Ja je nosim i do gymu ale zadkem se otocim ke skrinkam aby nemel presne jak rikas nejake blbe kecy. Na plovarnu bych si tanga nevzal. Krome zahranici kde jsem u more byl v tangach i s pritelkyni

Martin (So, 9. 11. 2019 - 08:11)

Tanga nosim od svych 13 let a to proto ze jsou pohodlne. Tenkrat mi je koupila mama a myslel jsem ze se zblaznila ale oblibil jsem si je a i pritelkyni se moc libily. Tenkrat moc znacek nebylo. Dneska mam rad si sirokou gumou Andrew Christian, stringy od Dmxgear a Shino.

Bobo (Po, 4. 11. 2019 - 14:11)

Tanga jsou docela dobré spodní prádlo na léto a taky tanga plavky. Velice pohodlné nemůžu na ně dopustit

Návštěvník (St, 16. 10. 2019 - 19:10)

Tanga mi kupuje manželka sesto senso bezvadně se nosí doporučuji jiné už nenosím! Ani sned nemám

Reklama

Přidat komentář