Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 12:12)

ty videa nejsou jen z Ruska, bohužel si zadej voyeur czech toilet pee a budeš se divit. No když dnes družice zaměří objekt o velikosti 1 cm tak si klidně zaměří i osobu co vykonává potřebu někde venku taky. Člověk to nesmí řešit a jen doufat,že drtivá většina WC zařízení takové "prohlížecí" zařízení namá nainstalované.

Tony (Čt, 19. 12. 2019 - 12:12)

Přesně tak.

Tony (Čt, 19. 12. 2019 - 09:12)

Trochu jinak.

Martina (St, 18. 12. 2019 - 21:12)

Klárko pozdrav ode mne na dobrou noc a hezky se v pelíšku přitulte s Nikolkou ,ale já se dnes musím zastavit nad tím,co jsi tady Karle způsobil. Tohle je hodně sprostý a jen věřím, že provokuješ a nejsi schopen tak hanebných jednání jako natáčet tajně na dámském záchodě holky jak vykonávají potřebu. Dneska jsou kamery opravdu všude, ale snad toalety jsou ještě hájené území a natáčet něco takového musí být trestné.

Spy2wc (St, 18. 12. 2019 - 21:12)

Dej do vyhledavace SPY2WC.Kamery jsou vsude.

Martina (Čt, 19. 12. 2019 - 08:12)

Tak jsem to chvíli zkoukla a tam jsou i holky co čůrají venku a je vidět všechno jak čůrají z pipiny zblízka a nikdo jim ani nerozostřil obličeje. Tohle ale je nezákonný! Nebo je to domluvený za slušný peníze,ale tam to vypadá,že ty holky o tom vůbec nevědí a čůrají spontánně. Já kdybych věděla,že se to točí tak ikdyby to bylo domluvený,já bych to ze sebe nedostala vůbec nebo až po dlouhý chvíli a každý by tak poznal,že o kameře vím.

Spy2wc (Čt, 19. 12. 2019 - 09:12)

Natočit holku jak čůrá v detailu z pipiny a zadečku a neukázat obličej asi trestné neni,ale nemorální ano. Natočit ji celou,to je za hranou, souhlasím. Dnes už je bohužel technika tak dokonalá,že to normálně člověk neodhalí. Stačí si jen vytipivat Wc nebo i místa za rohem venku kam chodí holky na záchod (koncerty,oslavy,poutě..) a takový zařízení je prakticky neodhalitelné. Je miniaturní a výbornou rozlišovací schopností a zvukem. Člověk to musí neřešit,je taková divná doba.

Simona (Čt, 19. 12. 2019 - 10:12)

Tohle radši nevědět. Tady ma jedinou jistotu holka,že se vy... doma bez sledování. Dnes jsem na tu dívčí jizdu,tak se snad bát jit na záchod nebudu. Mně si loni naticil známý na telefon když jsem byla na záchodě na zahradě u nás a od tý doby mám strach.

Pat (Čt, 19. 12. 2019 - 10:12)

Já jsem si takhle nahrával doma na záchodě mladší sestru. Zařízení jsem důmyslně maskoval,nepřišla na to a já pak měl její krásný chcaní a proudy z její stěrbiny ,kdy chcala jak protržená na poslední chvíli, i někdy chcala už do kalhotek než je stáhla, když nemohla vydržet,někdy zase chcala pozvolna a někdy to měla i s kaděním. Nikdo o tom nevěděl a bylo to moje velký tajný. Asi po roce mně to přestalo bavit.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 10:12)

Idiotský prase!!

co (Čt, 19. 12. 2019 - 10:12)

nadáváš, jsi na úchylný diskuzi, tak to nečti když ti to vadí

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 09:12)

Hodně těch videí bývá z Ruska.

Karolína (St, 18. 12. 2019 - 22:12)

No to je tedy úchylný, to jsou normální veřejný záchody. Snad to nemáme na fakultě. Při představě,že budu chodit chcát v Praze na ulici za keř je mi špatně. Buď to neřešit a myslet,že tam kamera mění nebo se pochcat nebo to pustit někde v temném suterénu školy. No to je teda šílený.

Tony (Čt, 19. 12. 2019 - 09:12)

Milá Karolíno, co jsem v Praze vystudoval VŠ je už dávno. Hlavně tam není takový epesní (jiných je tam mnoho) jako má Klárka v Mimoni.---------------Akorát mě naštvala, byl to zcela jiný Jakub.

Tony (Čt, 19. 12. 2019 - 05:12)

Milá Karolíno, co jsem v Praze vystudoval VŠ je už dávno. Hlavně tam není takový epesní (jiných je tam mnoho) jako má Klárka v Mimoni.---------------Akorát mě naštvala, byl to zcela jiný Jakub.

Honza (St, 18. 12. 2019 - 20:12)

Omlouvám se, to nebylo schválně opakovaně posláno. Asi nějaký technický nedopatření, ne můj úmysl.

Klára (St, 18. 12. 2019 - 17:12)

Dnes byl takový všední den, mamča přivezla NIkolu před školu a nechala nás tady v Lípě a nakoupily jsme nějaké dárečky k vánocům a přijely vlakem.Už se stmívalo a tak jsme počkaly až lidi odejdou a vyčůraly jsme se v rohu za autobusovou čekárnou, hlavně Nikola potřebovala ale já taky a vyčůraly jsme hodně vody do trávy . Miška se mnou včera hovořila a tom konfliktu, byla z toho dost špatná, ale je ráda,že se to srovnalo a já se těším k ní o prázdninách. Četla jsem tady dnešní diskusi a já si tě tedy Karle nevážím , protože jsi zlý a škodolibý. Já bych Simoně poradila ať se tím nenechá znechutit a zítra tam jde a ať chodí čůrat s tou spolužačkou nejlépe ven a aby jedna hlídala. Nemyslím si,že tam bude nějaká kamera, to by bylo příliš,ale asi bych si taky stoprocentně jistá nebyla a taky bych šla ven ale hlavně bych to zbytečně nedržela až na poslední chvíli. Tak teď půjdeme po večeři se ségrou balit dárky,co ještě nejsou zabalené a pak už k sobě a ségra zase přijde ke mně večer pak a budeme v pelíšku společně.

Simona (St, 18. 12. 2019 - 19:12)

Nevím Kláro , kolik ti je,ale asi podle obsahu budeš asi v podobném věku jako já na střední. Chci ti poděkovat za podporu. Já když jsem to četla,že tam jsou nějaké kamery na záchodě, tak jsem se natolik naštvala,že jsem to dala přečíst dalším a narychlo jsme si zarezervovaly salónek jinde ve městě. Takže si večer užijeme beze strachu se jít vyčůrat. Moc ti děkuji a přeji pohodové vánoce !

Honza (St, 18. 12. 2019 - 20:12)

super!!! Vykašlete se na nějakýho provokatéra. Tedy si myslím,že tam kamery nebudou, jen blábolí aby vás znejistil,ale udělaly jste to holky skvěle,že budete jinde. Tedy mně se holky čůrací líbí,ale jen když se spolu dohodneme a já takovou holku po čase přemluvil a děláme to.

Honza (St, 18. 12. 2019 - 19:12)

super!!! Vykašlete se na nějakýho provokatéra. Tedy si myslím,že tam kamery nebudou, jen blábolí aby vás znejistil,ale udělaly jste to holky skvěle,že budete jinde. Tedy mně se holky čůrací líbí,ale jen když se spolu dohodneme a já takovou holku po čase přemluvil a děláme to.

Reklama

Přidat komentář