Reklama

spodní prádlo u chlapců

Návštěvník (Po, 9. 12. 2019 - 17:12)

děláte z nich akorár "šampónky" . Budou to mít v životě těžký.

Martin (Po, 9. 12. 2019 - 12:12)

No přece boxerky.

Návštěvník (Po, 9. 12. 2019 - 17:12)

Jedině boxerky. To je sexy prádlo.

Verča (Po, 9. 12. 2019 - 11:12)

Kluci zase začali nosit slipy.co taky jiného pod slimky.

Jana (Po, 9. 12. 2019 - 08:12)

Pod slimky si syn bere slipy. Nevím jak by tam řval nějaký trencle. Ty fakt nenosí.

Eliška (Po, 9. 12. 2019 - 10:12)

Asi byla chyba dávat klukovi jen volné bavlněné boxerky. Bylo mi dřív líto kluků, co jim maminky natahovaly slipky do zadnice nadoraz. Asi jsme to měli dělat taky tak. Než jsme koupili těsný slimky, tak to bylo bez problému. Teď si na slipy špatně zvyká, nikdy neměl prádlo tak na tělo. Ale zvykne si, jeho kamarádi taky žádný trenky nenosí.

Jakub (Po, 9. 12. 2019 - 23:12)

Snadno lze nalézt statistiky, jak klesá kvalita spermatu mužů. Smutné výsledky jsou vykládány používáním nevhodného "sexy" spodního prádla, které je vnucováno reklamou výrobců. Ano, mamky, které netouží po vnoučatech, ty výběrem spodního prádla pro své syny, které splňuje jejich představy o supersexy synovi, toho snadno dosáhnou. Těsné spodní prádlo, které krásně ohřívá vnitřní orgány nás kluků, je častou příčinou pozdější neplodnosti. Mějte rozum, matky....nebo nikdy nebudete babičkami.

Tonda Vlas (Út, 10. 12. 2019 - 01:12)

Jakube, já myslel, že už sem chodit nebudeš, kór když už tu Zuzka dávno neřádí. Ona teda byla éro.

Návštěvník (Po, 9. 12. 2019 - 17:12)

Pořád nevím, proč by měli mít kluci narvané slipy v řiti? Vy si kalhotky taky cpete do zadku?

Dana (Po, 9. 12. 2019 - 15:12)

Chyba byla vůbec kupovat těsné slimky. Je to módní trend, ale výrobce předpokládá, že kluci běžně mají dobře obtažené prádlo jako standard. Jestli se váš kluk v takovém prádle necítí dobře, nenuťte ho. Ani do slipek, ani do slimek!

Eliška (Út, 10. 12. 2019 - 12:12)

Já taky chci, aby kluk vypadal hezky, jako jeho vrstevníci. Už mu bude třináct, měl by nosit prádlo i oblečení jako ostatní.

Návštěvník (Út, 10. 12. 2019 - 18:12)

tak já taky chci aby se kluk líbil , ale tangama to určitě nevylepšíš.

Eliška (St, 11. 12. 2019 - 13:12)

Však já mu také žádná tanga nedávám! Považuji to za zvrácenost ze strany rodičů a nechce se mi věřit, že je v tom nějaký kluk spokojen, jak jsem se tady také dočetla. Vážně si nedovedu představit, kdybych něco takového Ráďovi dala. Má problém i v obyčejných slipech.

Dáša (St, 11. 12. 2019 - 19:12)

A co zvrácenost výrobců? Podívejte se, jaká je nabídka ! Pánská velikost XS nebo jinak č.3 je jasně pro chlapce asi od 13.let a výše. Jinak je vše vaše volba - buď to koupíte, nebo ne. Nemá smysl tady hanit rodiče.

Martina P. (Pá, 13. 12. 2019 - 15:12)

Nemylsím si že výrobci jsou zvrácení. Jejich produkci a nabídku ovlivňuje poptávka trhu. Když tedy vyrábějí a prodávají chlapecké tanga a jocksy tak se to asi dost kupuje.

Dana (So, 14. 12. 2019 - 20:12)

Asi jinde v Evropě možná, ale u nás toho moc neprodají.

Martina P. (So, 14. 12. 2019 - 20:12)

To máš pravdu, ale u nás je to tím, že naše společnost není tak liberální a tolerntní jako jinde v Evropě ne bo USA. Kdo je jen trochu jiný anebo vyčuhuje z řady, tak ho jeho okolí hodnotí minimálně jako divného. Viz názory v této diskusi.

Dáša (St, 18. 12. 2019 - 19:12)

To je úplná pravda. Pro mého syna je rozhodující názor ostatních kluků. Chtěla jsem mu taky koupit tanga, je mu patnáct , mohl by to zkusit, líbilo by se mi to. Ale on je proti, bojí se kluků, co by řekli na jeho holou zadnici. Přitom každý den má boxerky zařízlé v zadku, vůbec mu to nevadí, v tangách by to měl pohodlnější, ale mínění kolektivu je rozhodující. Buď boxerky, jako všichni, nebo z kola ven!

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 19:12)

A proč je má zařízlé v prdeli? Ty taky nosíš kalhotky zařízlé v prdeli?

Tomáš (Čt, 19. 12. 2019 - 00:12)

záleží na střihu , některé boxerky zařízlé dělají, to nezjistíš dokud je nevyzkoušíš

Reklama

Přidat komentář