Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Honza (St, 18. 12. 2019 - 19:12)

super!!! Vykašlete se na nějakýho provokatéra. Tedy si myslím,že tam kamery nebudou, jen blábolí aby vás znejistil,ale udělaly jste to holky skvěle,že budete jinde. Tedy mně se holky čůrací líbí,ale jen když se spolu dohodneme a já takovou holku po čase přemluvil a děláme to.

Pozorovatel (St, 18. 12. 2019 - 17:12)

Tvl vy jste komici :D

Tony (St, 18. 12. 2019 - 12:12)

že tam přijdu jsem totiž na internetu dopředu avizoval

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 10:12)

Ty jsi takový blbec! Zkazit někomu předvánoční večer. Ikdyby sis dělal jen blbou srandu tak ta holka si to ponese dál. Tohle se mi nelíbí. Na bych tam zeď na jejim místě nešla a měla bych fobii jít čůrat na jakýkoliv zachod . Vsude bych si myslela,že vedle v kabince je ukrytý chlap. Tohle není nic na co bys měl být hrdý.

Honza (St, 18. 12. 2019 - 11:12)

Klidně tam Simono jdi, a na záchod nebo ven jdi čt čurat s holkama a ne sama. Přece to kvůli nějakému debilovi nezazdíš.

Simona (St, 18. 12. 2019 - 12:12)

Probrala jsem to s kamarádkou ve škole,které věřím, přesvědčuje mně ať zítra jdu, že na záchod budeme chodit spolu. Tak nevím. Ještě zajdeme po škole k ní domů a uvidíme. Prostě se bojím.

Simona (St, 18. 12. 2019 - 16:12)

Martina mne vzala na Kocandu a jsme tu. Jsou tady dámské záchody a dvě kabinky a když půjdeme spolu tak to ohlídáme. To se mi ulevilo a zítra sem tedy půjdu .

Karel (St, 18. 12. 2019 - 16:12)

Hm, super. Je tam skrytá minikamera.

Host (St, 18. 12. 2019 - 17:12)

Tak tohle jsi kámo podělal. O co ti jde? Strašit mladou holku?Tak to se ti teda povedlo,trotle

Simona (St, 18. 12. 2019 - 09:12)

Holky nebudou čurat s neznámým klukem,na to zapomeň. Tohle,cos udelal na dámském WC je šílený,když si pomyslím,že zítra máme na Kocandě předvánoční posezení od školy,budu se bát jít na záchod, a to teda myslím vážně. Snad někam ven za roh. Tos mně dostal. Opravdu se bojím a jsem nejistá. Mám už jednu podobnou blbou zkušenost.

Karel (St, 18. 12. 2019 - 09:12)

Na Kocandě to znám. Moc rád bych tě viděl čůrat a budou tam i jiný holky,ta na zo se těším. Ven se chodí čůrat za popelnice nebo ke dříví a na záchodě to může být taky vzrušující. To je.teda tip!

Simona (St, 18. 12. 2019 - 09:12)

Tak teda dík. Ja zítra teda nikam nejdu,těšila jsem se ale tohle nemůžu ,to nedám. Kéž by ti nějaká holka rozbila držku!

Michal (St, 18. 12. 2019 - 08:12)

kde sehnat holku na společné čůrání? Vždy jsem byl odmítnut jako divný individium,ale já za to nemůžu, já jsem na to prostě úplně nastavenej. Jednou jsem se nechal zavřít na holčičím WC v restauraci a tam holky chodily po pivech čůrat často a když jsem slyšel, jak to některým chčije proudem,jak to dlouho držely a byly na pochcání hned jsem byl hotovej do záchodu a pak jsem se bál vyjít z kabinky,aby mně nějaká holka nepotkala.

Venca (Út, 17. 12. 2019 - 19:12)

A pak ses probudil brepto

Tony (Út, 17. 12. 2019 - 22:12)

Ono je to jinak, dnes před pár dny se definitivně vyjasnilo, že ten Jakub, který ublížil Mišce a kterému dala Klárka po čuni vůbec není ten Jakub, kterého jsem myslel. Ten tu na doktorce přes 3 roky nebyl a po dlouhé době se tu ukázal. Ten kterého jsem myslel, sice malou holčičku má ale jen dvouletou a ne v Polsku ale v Čechách a počal ji se svou zákonitou manželkou. Za tu dobu co tu nebyl, tak mezitím dodělal SŠ a stačil se oženit a založit rodinu a teď řádně chodí do práce, v které se nenadře, protože je v suchu a teple na velínu, kde jenom občas zmáčkne nějaké tlačítko. Takže ten Jakub, který ublížil Mišce je opravdu pěkný hajzl, když mi tak lhal. A já se kvůli němu málem trmácel až do Polska. Stačí, že mě před 3 týdny vylákal do Mimoně. Já tam jako hňup přijel a na místě schůzky nikdo.

Tony (Út, 17. 12. 2019 - 22:12)

Má tam být zplodil a ne počal. To bych nebyl já, abych něco nepopletl.

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 23:12)

A kdo tedy byl ten "Jakub" kdo dostal po hubě za to všechno? To by mne taky dost zajímalo. A oceňuji odvahu Klárky a vůbec. Je to hodně silný.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 12:12)

To už je jen součást příběhu, vymyšlené postavy jako všichni

Tony (St, 18. 12. 2019 - 12:12)

Nejsem si tím jistý. Já vymyšlený nejsem a ten Jakub, co se tu po třech letech objevil také ne. A myslím si, že když jsem se v těch Mikulášovicích objevil, že to na mně u Vladařů tak nahráli. Jak už tu jeden napsal, ve Šluknově, který je 8 km daleko mě znají všichni ale v těch Mikulášovicích mě nezná nikdo. A když někam přijde takový cizátor, tak je lehké mu něco nakukat a mít z toho legraci. To ve Šluknově v hospodě udělali kdysi jednomu novináři a pak měli srandu z toho, že ty nakukané nesmysly napsal do novin.

Tony (Út, 17. 12. 2019 - 23:12)

To bylo někdy na jaře, tu už se neukazuje ale mě zcela na jiném vlákně ze srandy vylákal do Mimoně.

Reklama

Přidat komentář