Reklama

Rakovina varlat

Michaela (Po, 23. 1. 2023 - 21:01)

Dobrý den, chci se zeptat jestli má někdo zkušenost. Můj partner má po operaci varlete. Nechtěl se nechat ozařovat a teď se mu v místě, kde mu bylo varle vyjmuto, udělala tvrdá kulička. Výsledky krevních testů má v pořádku a lékař tvrdí, že se tam nemá co udělat, když tam není varle. Kulička tam, ale je a je dvojnásobná. On odmítá a bojí se jít na ČT vyšetření. Stalo se to někdy někomu? A jaké jsou šance na uzdravení bez ozařování? Děkuji

Návštěvník (Po, 23. 1. 2023 - 22:01)

Škoda, že těch 13 ozáření nezvládl. Nic to není, je to jedna z nejjednodušších radioterapií. Spermie si nechá zamrazit, děti může mít. Ale k tématu. Žádná boule tam nemá co dělat. Takže co nejdříve k urologovi. Tím, že to odkládá, si zaděláno na problém.

Jakub (Po, 16. 12. 2019 - 20:12)

Mají ho v každé větší lékárně, dokonce když se podíváte na internetové lékárny, tak se tam dá bez problémů pořídit. Doporučuji se podívat i na web jaknarakovinu .cz, kde máte zkušeností lidí s léčbou rakoviny.

Matěj (Ne, 15. 12. 2019 - 19:12)

Kupujete ho v nějaké konkrétní lékárně?

Jakub (Čt, 12. 12. 2019 - 01:12)

Mě rakovina kompletně otočila život, a hlavně životní styl, začal jsem o své tělo pečovat, žiji aktivnějším životem, a dávám si pozor na to co jím. Po léčbě jsem si začal kupovat na radu doktora v lékárně Ovosan, který obsahuje výtažek z oplodněných slepičích vajec, které napomáhají buňkám k rychlejší regeneraci.

Face (Po, 23. 1. 2023 - 22:01)

Popises?

Návštěvník (Čt, 12. 12. 2019 - 12:12)

Ta reklama o žraní slepičích zárodků je už otravná.

Matěj (St, 11. 12. 2019 - 14:12)

Já jsem prodělal rakovinu varlat, a teď mám pořád strach, aby se mi to nevrátilo, jak se Vám podařilo srovnat po této stránce?

Návštěvník (St, 11. 12. 2019 - 18:12)

Hlavně nejez Ovosan :)). Jinak jestli jsi prodělal operaci a ozařování, bude to ok.

Přemek (Ne, 29. 12. 2013 - 14:12)

Dobrý den, je mi 14 bolí...Já Vás zdravím.Chlapi neváhejte a nestyďte se jít k doktorovi s bolestí varlete,já jsem to nechával být a už rok a půl se léčím z rakoviny varlete 3.supně,takže neváhejte a nevhte se vyšetřit,čím dříve tak lépe.S pozdravem Přemek

vyléčení všech (Ne, 3. 11. 2013 - 20:11)

Dejte STOP rakovině -...Lžeš, šmejde!
Neexistuje universální léčivo na všechny typy rakovin!
Zalez zpátky do kanálu, zmiz!

Jakub (Ne, 3. 11. 2013 - 16:11)

Dejte STOP rakovině - vyléčení všech onkologických onemocnění.
Mohu potvrdit, že za 2 týdny bývá i o 50% menší nález. Pomohla mi domácí
léčba přípravky bez vedlejších účinků. Ale hlavně zde NIKDY NENÍ POZDĚ!!
Email: [email protected]

matej (Ne, 20. 10. 2013 - 18:10)

Dobrý den, je mi 14 bolí mě varlata 1 mám jak kdyby vytekle trošku že mi na něm vysi cosi a když se toho více dotknu bolí to a penis se mi cca za 2 roky skoro nezvetsil bojím se aby semnou něco nebylo. Děkuju za čas a za případnou odpověď. A ještě mi aj někdy vyslehuje bolest do .bricha stydím se to mamce říct tak proto se snažím zistit či je to vážně.

Mirek (St, 4. 9. 2013 - 15:09)

Ahoj, chci se zeptat, mám strach jestli nejde o rakovinu varlat je mi 13let, byl jsem na koupalisti a "kamarad" mne bouchnul pod vodou nekolikrat do varlat,nevim jestli je to z toho ale napisu to sem, zacalo mne to bolet az vecer nejdriv ta prava a vystrelovalo to az do podbrisku jakoby spise tahalo nebo tak neco to bylo v nedeli. Poté to přestalo a celý týden sem nic necítil, pak to začalo bolet až přístí pátek a večer to už byla ta levá a pak večer v neděli. Už uběhli skoro dva týdny od té poslední bolesti a zatím nic neboli, jen kdyz sem si jednou nejak skripnul mezi nohy tak to jen zabolelo jen se mi zdaji oboje , ale to se mi stavalo i normalne Jen se mi zdaji oboje varle tvrdsi nez predtim, Asi za 6dni pujdu na ultrazvuk nechci to riskovat jen se chci jeste predtim zeptat. Dělam pětiboj takže často plavu i běham třeba i 5x v týdnu. i teď často jezdím na kole nemůže to být i od toho? Děkuji za odpověd

ámoš (Pá, 23. 10. 2015 - 20:10)

Ahojj mam nádor ve varleti 3...To je v pohodě, jdi na urologii, tam odsaď tě pošlou do nemocnice na operaci, vyndaj ti to, pak tě čekaj zřejmě 2-3 cykly chemoterapie a je to :)

Honza (Pá, 23. 10. 2015 - 00:10)

Prosím ? Je tam někdo?

Honza (Pá, 23. 10. 2015 - 00:10)

Ahojj mam nádor ve varleti 3...Prosím ?

Honza (Pá, 23. 10. 2015 - 00:10)

Můj kamarád má...Ahojj mam nádor ve varleti 3 roky mislite zemam nějaké šance ?

i takhle se boj (So, 26. 9. 2015 - 22:09)

https://www.youtube.com/watch?v=buoQZdY91Ng

Tomáš (Pá, 8. 5. 2015 - 16:05)

Je normální že každé varle je jinak velké a i to že jedno je sestouplejší - většinou levé.

Reklama

Přidat komentář