Reklama

A zase ta rakovina

Default User Image
M. (St, 1. 11. 2023 - 13:11)

Znáte názory Nové germánské medicíny na rakovinu?

Anonym (So, 11. 11. 2023 - 20:11)

ano znám a je mi líto, že se to více nešíří.

Míša (Po, 24. 2. 2020 - 08:02)

Zdravím, ono každý má to nějaký názor ať už je to pozitivní či horší. Kamarádce zjistily rakovinu prsou. Bohužel byla z toho opravdu smutná jak už to bývá.....Ale já jsem stála celou dobu při ní. Ano začala chodit na ozařování a další věcí s tím spojené...samo, že ji to ubíjelo i na síle a i na životě. Neustále byla unavená, což se dá pochopi. A tak jsem začala pátrat jak ji můžu pomoct aby ji zase bylo dobře a uzdravila se. Narazila jsem na Chagu což je Sibiřská houba a začala jsem pátrat co to vlastně je zač ta houba. Je to nejsilnější antioxidant vůbec...a je i v několika případech prokázáno, že má léčivé účinky a celkově lidi, kteří ji užívají jsou zdravý. Tak jsem si říkala super, proč to nevyzkoušet. Tak jsem ji to objednala jmenuje to : https://www.chaganatural.cz/product/chaga-extrakt-prasek
Zprvu jí to moc nechutnalo, ale řekla si proč to vlastně nevyzkoušet po 2 měsících co ji pila, začala pociťovat změny a začala se cítit lépe, ale ještě nebylo vyhráno....Každopadně nebyla unavená a měla chuť i do života, protože začala věřit, že tahle houba je opravdu zázračná. Abych to urychlila, po 1 roce užívání této houby, rakovina úplně zmizela...nemohla tomu ani ona ani já uvěřit.....výsledky byly výborné i doktor se podivoval :)...každopádně tím chci říci, že opravdu naděje umírá poslední.

Návštěvník (St, 26. 2. 2020 - 18:02)

Proč lžeš?

Návštěvník (Út, 25. 2. 2020 - 15:02)

A jak mohl nádor zmizet, když nejdříve se odstraní a pak se teprve ozařuje pole, kde nádor byl? Tady nás někdo houpe...

! (Čt, 27. 2. 2020 - 07:02)

Ozařuje se proto, aby se zničily zbytky rakovinových buněk, které nebylo možno odstranit chirurgicky. Takže pokud jde o houpání, týká se to především tebe.

Návštěvník (Út, 25. 2. 2020 - 15:02)

Jenže otázka zní, zdali ji nevyléčilo to ozařování. Jako většinu žen...

Janča (Út, 25. 2. 2020 - 13:02)

Ty jo, jestli to opravdu takto zafungovalo, tak je to super! Můj otec se teď bohužel potýká s rakovinou střev, zatím je to naštěstí v začátku, tak doufám, že by mu kromě klasické léčby mohlo tohle podpořit vyléčení. Děkuji moc za tip!

Pavlína (Ne, 15. 12. 2019 - 20:12)

Ano zkušenosti mám, a dělala jsem to úplně stejně, také jsem pročetla snad úplně vše. Mohu Vám říct, že vnitřně vděčím Ovosanu za úspěšnou léčbu rakoviny plic, začala jsem ho užívat hned při první chemoterapii, a používám ho dodnes jako prevenci.

Andrea (St, 11. 12. 2019 - 15:12)

Když jsem si projížděla internet, a všechny materiály o léčbě nádoru, tak jsem narazila na stránky jaknarakovinu .cz, a na nich na přípravek s obsahem biologicky aktivních fosfolipidů Ovosan, máte s ním někdo zkušenost?

Návštěvník (St, 11. 12. 2019 - 18:12)

Jo, reklamní blbky to sem dávají.

Petr (Po, 4. 2. 2019 - 13:02)

Rozesíláme zcela zdarma knihu "Vilcacora léčí rakovinu", která obsahuje velké množství informací o rakovině, Andské fytoterapii, zásadách výživy, úloze vitamínů a minerálů, dietě při novotvarových onemocněních, atd. Napište si o ni na mail: [email protected]

Jan (So, 15. 12. 2018 - 06:12)

Nejvetsi chybou pri lecbe rakoviny je spolehat se na nejaky zazracny pripravek. Nerikam, ze nemohou prirodni pripravky pomoci, ale bohuzel vetsinou nestaci Jeden. Je potreba resit imunitu, jatra, streva, postizeny organ, nevolnosti pri chemoterapii....K tomu vzdy uprava stravy, psychiky...

Katka (Pá, 14. 12. 2018 - 10:12)

Ano dá se to koupit v lékárně a nejlepší bude, když se na to podívate na jejich eshopu http://www.bwy.cz/zbozi/42-salvestrol-platinum.html

Lenka (Čt, 13. 12. 2018 - 09:12)

Mohu si o tom někde přečíst? Dá se to koupit i v lékárně?

Katka (St, 12. 12. 2018 - 10:12)

Já mám za sebou snad úspěšnou léčbu rakoviny a věřím tomu, že mi hodně pomohl doplněk stravy Salvestrol, který na základě přírodních látek zmírňuje dopady chemoterapie na tělo a také zabíjí nádorové buňky.

Hanka (St, 12. 12. 2018 - 08:12)

Podpořit imunitu určitě jde, ale vždy je dobré to konzultovat s ošetřujícím onkologem, protože jen ten ví, jaký typ chemoterapie davá a co se může užívat. Obecně je při chemoterapii možné posilnit imunitu kozincem blanitým - astragalus - viz. https://bylinky.doktorka.cz/astragalus-nejvetsi-ochrance a zázvorem, který snižuje příznaky nevolnosti a sám též ma protirakovinové působeni pri určitých typech rakoviny - viz. https://bylinky.doktorka.cz/bylinky/zazvor-dokaze-selektivne-zabijet-bunky-rakoviny-prsu , https://bylinky.doktorka.cz/bylinky/zazvor-pomah-pri-nevolnostech-z-lecby-rakoviny

Lenka (Út, 11. 12. 2018 - 16:12)

Dobrý den, řešíme doma s maminkou velice složitou životní situaci, má rakovinu a já bych ji chtěla co nejvíce pomoci, zítra jde poprvé na chemo a já se chci zeptat, jaké jsou vaše zkušenosti, jestli se dá léčba ještě nějak podpořit?

karel (Čt, 7. 11. 2013 - 22:11)

chemoterapii ci ne?

jana (Čt, 7. 11. 2013 - 22:11)

slyseli jste neco o tom oncolanu?

Reklama

Přidat komentář