Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno (Út, 10. 12. 2019 - 18:12)

s tou Luckou je to pochopitelné. Má dítě a jestli i ta kamarádka, tak chodí s dětmi na různé akce. Ona nepřemýšlí jako ty, asi si víc rozumí s kámoškou, která má dítě a není v tom nic sexuálního. Zkus si to takhle nějak v sobě zdůvodnit. Možná jsi ji i něco dávala při setkáních najevo, ale ji to neoslovilo. Její mlčení by ti mohlo napovědět.

jo (Út, 10. 12. 2019 - 15:12)

Otíku to děláš dobře. Někteří si myslí že když jsou vánoce že se musí přežírat. A po svátcích jim praskají kalhoty.

Ota (Út, 10. 12. 2019 - 15:12)

Já vůbec ve Vánocích žádný smysl jako dospělej bezdětnej ateista nevidim.Je to spíš jen že maji někteří lidi volno a sejdou se s rodinou a někdo se k tomu přežírá jak píšeš.Pak ve zprávách uvádí kolik jich navštívilo pohotovost se žlučníkem z přežrání.Na Silvestra se sežerou a jede se dál.Už aby bylo po.A v obchodě vybalovat zboží mezi dokola hrajícíma koledama je taky slušně na hlavu.

Ota (Út, 10. 12. 2019 - 15:12)

To já si cukroví kupoval.Jen tak většinou vanilkový rohlíčky a linecký ale letos na sladký kašlu.Nebudu to do sebe cpát jen kvůli tomu že budou Vánoce.Nemám na to ani chuť.

a (Út, 10. 12. 2019 - 15:12)

to jako máme kvůli vánocům napéct krabice cukroví a po je vyhodit?

Ota (Út, 10. 12. 2019 - 13:12)

Milunko co vidim tvoje zkušenosti se ženskýma a i ty svoje tak se ženskýma to opravdu neni lehký a nerozumim jim.Mě taky nikdo nechce,ani v tom obchodě.A tak jsem ti vlastně vděčnej že jsem mohl s tebou něco prožít a i jak u toho byl Sergej nelituju.Jen co jsi udělala ty nečekaný tvoje sexuální praktiky tak jo nejdřív mě to vykolejilo ale beru tě takovou že jsi prostě taková a mám tě pořád v srdci a jsem rád že píšeš.Radka už je sama taky asi na nervy,třeba taky potřebuje prášky.No a ten jak střílel v nemocnici tak hrůza.Občas je i lepší si lidi držet od těla ale zároveň má člověk prázdný život.No jak píšu jsem klidnej že aspoň píšeš.

Návštěvník (Út, 10. 12. 2019 - 13:12)

Pečete pečete? Už můžete začít zdobit, mazat, plnit krémem :")

tak (Út, 10. 12. 2019 - 15:12)

ty jsi Návštěvníku určitě tuze tuze vypečenej a dost namazanej :D

my (Út, 10. 12. 2019 - 15:12)

nepečeme, nemažeme, nezdobíme,neplníme protože hubneme )))

Návštěvník (Út, 10. 12. 2019 - 15:12)

to stačí to nežrat, výmluvy se nepřijímají

Návštěvník (Út, 10. 12. 2019 - 13:12)

Pečete pečete? Už můžete začít zdobit, mazat, plnit krémem :")

bianka (Út, 10. 12. 2019 - 12:12)

Asi ano.

bianka (Út, 10. 12. 2019 - 11:12)

I když byl určitě hodně nemocný, nešťastný, je nepochopitelné, jak prakticky popravil nevinné lidi.:-( I když nejsem z OV, narodila se mi tam vnučka, byla jsem tam několikrát. Dokonce mně tam operovali banální problém s rukou. Jsou tam machři. Vnukovi tam šroubovali zlomenou klíční kost.....

Miluna (Út, 10. 12. 2019 - 12:12)

To musel být nemocnej na hlavu.Když je někdo nemocnej fyzicky tak proč pujde se mstít na nevinných viď.No docela síla.Takhle hnusnej nápad jak se to někomu zrodí v tej palici.Připomělo mi to toho dědka jak vystřílel před lety restauraci v Uherskym Brodě.Snad tam dneska neseděl někdo tady z diskuze.Nevim odkuď kdo tady je ale ty si tam zatim tomu nejblíž co.

bianka (Út, 10. 12. 2019 - 08:12)

Vydrž Milu.

Miluna (Út, 10. 12. 2019 - 11:12)

No snažim se.Jen mi mrzí jestli i Radka se na mě naštvala nebo urazila.Sama už toho má asi dost.Bez ní už nemam ženu žádnou,ani kamarádku když ani s Alčou se mi nedaří domluvit a schůzku pak zrušila.Teď sem četla jak blázen střílel va vašem kraji v nemocnici a zabil několik lidí:-( který si jen seděli v čekárně.Já sem ráda že sem dneska v bytě.

Miluna (Po, 9. 12. 2019 - 21:12)

No po těch minulých dnech Andy je ten klid jako vysvobození.Jak byl Sergej chvíli bez práce a pak ještě nemocnej a sám byl i v nervech tak pak vlastně o to víc hulil a teď čuchat ten smrad a teď do toho to chladno,špína a to okno rozbitý tak sem se vlastně z toho celkově zbláznila co a proto sem už to nemohla vydržet.A jak i tady na sebe chlapi vyjeli občas tak šlo o nervy.Teď jsme vedle v pokoji od nich a ležíme na matracích a ten největší smrad z čeho jde nejvíc páry tak to chodí foukat do koupelny,ne že by mi to už nevadilo ale pořád menší zlo v koupelně.Už aby bylo jaro a chodil by zas na balkon.A pak tady semnou ještě používá menší sráč a z toho jde páry míň tak to toleruju dokuď to necítim.No tak nám dal anonym typy s jídlem viď.A tak máš ráda divadla,ono je to takový uvolnění co ta atmosfera.Já teď zapoměla kolik měříš ale aspoň kdyby ti to šlo přes padesát ta váha co.Miu snad si se jen popletla a neni to demence.Dnes pošmourno bylo ale tady aspoň asi 8°C ,tak já byla radši že neni mrazivo.Strašný je šeď a vítr a kolem nuly nebo rovnou mráz.

Andrea (Po, 9. 12. 2019 - 20:12)

Milu, také jsem ráda, že jsi v pohodě.Jo a zítra uvařím to co ty,anonym nás nakopl viď.Ja mám teď 3 dny volna, mám napeceno,na zdobení, ještě nepečené cukroví,jen nevím kam to mám před tou smečkou schovat,aby mě to nesnědli.Zitra jdeme s manželem do divadla,to já ráda.Synek je v klidu, tak jím,no stejně mám 48 kilo,no ale jsem menší,hyckej si ten klid se Sergejem

Mia 22 (Po, 9. 12. 2019 - 19:12)

To je dobře, že jste si to se Sergejem urovnali a že máte konečně soukromí, tak si toho užívejte a žádnýho vetřelce tam nepouštějte.

Mia 22 (Po, 9. 12. 2019 - 19:12)

Milu dnes je takovej pošmournej den. No co se dá dělat. Já jsem včera trošku zazmatkovala. Ráno jsem vypila kafčo a skoro se už začala chystat do obchodu. Zmátlo mě, že mám v lednici dost mlíka a že mám dost cigár. Tak jsem sedla a začala přemýšlet a došlo mě, že je teprve neděle. Ony zde v sobotu totiž byli vnoučci, obvykle zde jsou až v neděli, tak se mě to asi pomotalo. No to by bylo, kdybych v neděli pochodovala s nákupní taškou. Nebo že by už demence?

Reklama

Přidat komentář