Reklama

Gamblerství

Ji (Út, 10. 12. 2019 - 10:12)

Všechno je v hajzlu
Byt v píči
Rodina vpichu
Dluhy
Moc
Milion + asi 400tis vsude možné, ubytovna a je to v pici

P9 (Út, 10. 12. 2019 - 08:12)

Nespal neni řešení Novotný Hodonín

Úplně v haji (Po, 9. 12. 2019 - 23:12)

Všechno jsem prohrál, vsechno úplně všechno

Jsem úplně v pici (Po, 9. 12. 2019 - 23:12)

Totální konec uz je konec nemůžu dal

Pice (Po, 9. 12. 2019 - 23:12)

Kurvy pojebany

k (Út, 10. 12. 2019 - 07:12)

který zápas ti to pokazil?

Piiico (Út, 10. 12. 2019 - 10:12)

Automaty vegas tipsport v píči

BIKER (Čt, 28. 11. 2019 - 17:11)

Říkal jsem si, jednou ročně si udělám čas a napíši na doktorku a lehce proletím diskuzi. Tu jsem lehce proletěl a jsem mile překvapen, můj Nick zde stále žije ::-)) A malé ohlédnutí: mooc dnů je to od konce hraní, uz opravdu nevím kolik, ale na svou minulost hledím s respektem! Jsem rád za vše co je momentálně kolem mne::-))
Všem co zde dale hledají pomoc a křičí neštěstí pod jinými jmény a nicky, neni co závidět,ze pane D. a M. Na konec zdravím dva lidi co jsem osobně potkal, na tajném srazu v Brně.. Věřím, ze žijete jak máte.
Zdarec za rok, cajk a ještě jednou cajk z Brnexu::-))

Manželka G (So, 30. 11. 2019 - 17:11)

Je fajn číst, že to může mít dobrý konec a hraní se dá překonat. Kéž by to bylo tak i u nás, ale veškerá důvěra je po těch všech lžích pryč a i když bych chtěla, těžko věřit, že je to tentokrát pravda.

Výhra (Čt, 28. 11. 2019 - 12:11)

1 14 16 17 23 48

Manželka G (Čt, 28. 11. 2019 - 04:11)

To byl začátek konce.
On měl samozřejmě všechno pod kontrolou a hrál jen jednou. Gambler bylo sprosté slovo a jeho se to vůbec netýkalo. Začal znovu chodit na ambulantní terapii. Lhal tam, lhal mně, lhal sám sobě. Dluhy narůstaly. Zjistila jsem nevěry.
Odešla jsem od něj, je už to rok. Celou dobu jsme v kontaktu, máme dvě malé děti. Chováme se k sobě slušně, on si problémy nepřipouští a vlastně se ke mně a k dětem chová stejně hezky jako dřív. Za tu domu jsem mu 2x znovu uvěřil a znovu zjistila, že to jsou jenom lži a že s hraním nepřestal.
Pak už jsem přestala pátrat a řešit jestli hraje. On tvrdí, že ne, ale to tvrdí celou dobu . Těžko se tomu věří.
Podle něj už několik měsíců nehraje a chce zpátky rodinu.

Manželka G (Čt, 28. 11. 2019 - 04:11)

Opět se po dlouhé době vracím k diskuzi a hledám informace, vysvětlení, rady a naději.
Že manžel hraje jsem zjistila náhodou, už to je víc než dva roky. Řekl mi, že hrál asi rok a půl a že už asi přes půl roku nehraje, že si to sám uvědomil a přestal. Neměla jsem důvod mu nevěřit, o hraní jsem v té době nevěděla nic, dneska už bych na to koukala jinak. Navíc on je hodně solidní, má dobrou práci, dobré vystupovaní, nikdy neprohral všechno, i když šlo o velké částky. Věděla jsem, že zkoušel hrát automaty už před naším vztahem, ale že to prý nic neznamenalo. Pro jistotu jsem mu domluvila ambulantní sezení pro AG, nebyl proti. Tam ho chválili, jak je na tom dobře, že je vidět, že to má v hlavě srovnané. Chodil tam asi 4 měsíce. Finanční kontrolu nechtěl, mluvit o tom se mnou nechtěl.. že má vše pod kontrolou a není důvod. Věřila jsem mu.
Po necelém roce jsem zjistila, že opět hrál. Říkal, že to bylo jenom jednou. Zkontroloval jsem celou historii účtu a zjistila jsem, že hraje celou dobu co jsme spolu. Všechno byly lži, lhal i na terapii.

Naberte kurz (Čt, 28. 11. 2019 - 09:11)

Dobrý den, pokud byste chtěla situaci společně probrat a společně zvážit další možné cesty k jejímu řešení, neváhejte se na nás obrátit. Naše služby mohou využít jak hráči tak blízcí. Jsme schopni poradit, vyslechnout, nasměrovat na jiné odborníky nebo přímo nakontaktovat. Pokud budete mít chuť navštivte naše webové stránky http://www.nabertekurz.cz V případě, že je kolem pracovnice zelené kolečko, lze si s ní ihned psát, pokud je červené, můžete jí zanechat zprávu a ona se Vám ozve. Stačí kliknout na fotografii pracovnice. Jana Naberte kurz

Ignác (Út, 3. 12. 2019 - 14:12)

Proč si myslíte, že jí nebo komukoliv jinýmu pomůže si o tom s váma promluvit. Čím si jako myslíte, že těm lidem pomůžete. Můžete mi to vysvětlit -aspoň tak jak mi o tom pověděl Gulak0 za což mu děkuji. A o jakých možných cestách to mluvíte?

Naberte kurz (St, 4. 12. 2019 - 10:12)

Děkuji za dotaz, Ignáci. Někteří lidé nemají to štěstí a není nikdo, s kým by situaci mohli konzultovat. Sám vidíte, kolik příspěvků je tady na vlákně - spousta lidí rádo situaci sdílí, snaží se najít rady a možnosti pomoci, či sdílet svoje zkušenosti. Naše služba je zcela anonymní, zdarma a díky vyškoleným odborníkům můžete hledat cesty přesně nastavené na Vaši konkrétní situaci. Máme nakontaktované i odborníky z celé ČR, kteří se v rámci hazardních her věnují různým oblastem, osoby blízké nevyjímaje. Věděl jste, že na jednoho hráče připadá osm osob blízkých, jenž jsou situací ovlivněny? Pěkný den a naberte kurz :-)

Picq (Čt, 28. 11. 2019 - 03:11)

Poslední měsíce to byla hrůza. Dnes o půl noci jsem si řekl DOST.
1. Zrušení účtu fortuna 2. Zrušení účtu tipsport 3. Zrušení účtu synot 4. Zruseni uctu chance. Vse vyřešeno. 5. Zjištění dluhu. Vyřešeno a je.to děsné. Bankovní 650 000, Nebankovní 440 000. Rodina 300 000. Řešení...ma to reseni...
Začnu ti ze nebudu hrat

Picq (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Zase recidivujici

Návštěvník (Po, 25. 11. 2019 - 09:11)

I když ho neznám, mám velkou radost z Gulaka, před rokem to vypadalo bledě. Je borec, a všichni ostatní tady co to zvládli. Musela jsem to napsat. Díky kluci, je to povzbuzující.

Tak / Tak (Po, 25. 11. 2019 - 16:11)

Je jens podivem, kolik je zde lidi, co jsou trvale vyléčeni a stále v depresi atd...
Musel jsem to napsat.

David (Ne, 24. 11. 2019 - 23:11)

Navadi Petko

Reklama

Přidat komentář