Reklama

Polykání spermatu

Tamara (Pá, 10. 1. 2020 - 07:01)

No v sesnacti asi nemam dceru a bydlime na statku,tak necaruj nasmysli

_ (Ne, 19. 1. 2020 - 15:01)

Koukám, Tamaro, že jsi nějak rychle zestárla. Před vánoci ti bylo ještě třináct a teď už je ti šestnáct?
A za druhý jsi kluk.

To (Pá, 10. 1. 2020 - 07:01)

bydlíš na statku,ale víš co? Zítra u tebe a v dobrém si popovídáme. Známe se dlouho a jen ten věk sis upravil o hodně dolů. Těším se.

Tamara (Pá, 10. 1. 2020 - 07:01)

Podarilo se mi to,sla jsem v noci curat a tata si honil,tak pomalu,tak jsem si sedla na postel a vzala ho do ruky,byl horkej a tvrdej a zacala jsem ho honit,lekl se ale neprotestoval tak jsem pokracovala az v nem tak zacukalo a uz to slo,plna dlan,krasne to voni a chutna to jako kdyz jsem loupala brambory a ruce jsem mnela mokre a sahla si na pusu a olizla,to je škrob ne,tak to jsem citila a trosicku moc,myslela jsem ze se v to chvili pocuram co mi delala pipina a brisko,uzasny pocit

MMA (Pá, 10. 1. 2020 - 07:01)

Až na to Tamarko, že jsi chlap. tamarku s vocasem. No a je to venku. Díky tvé dceři jsem se to dddddozvěděla zcela náhodou.I to ,že vlastně bydlíme od sebe nedaleko.

Jarka (So, 21. 12. 2019 - 10:12)

Před chvilkou jsem četla článek o prospěšnosti polykání semene. Koukněte na to a písněte svoje názory. Článek je na Proženy. Nejsem polykačka, do pusy si to nastříkat nechám, ale vyplivnu to. V článku je zníněna prospěšnost především v těhotenství, tudíž mě to zajímá, protože jsem druhý měsíc těhotná. Chci vědět, je li to pravda, nebo zase nějaký blábol.

Wanda (So, 21. 12. 2019 - 12:12)

Koukla jsem na internet. K tomu článku je tam diskuze. Nádherná. Já jsem někde naopak četla, že to zase takový zázrak není. Ale když to někdo má rád proč ne.

Tamara (Pá, 13. 12. 2019 - 11:12)

Dnes rano jsem ho jako nacapala,mame zachod v koupelne vedle sprchace a ja se sla vycurat kdyz byl ve sprse,no sice delal ze mu to nevadi ale kdyz jsem si vyhrnula kosilku a utirala si pipku tak se mi postavil a ja se sla umyt,hned vedle je umyvadlo,svlekla jsem se a tata se otocil zady a honil si ho,ano vydela jsem vsechno,jak rychle kmital rukou az to tak mlaskalo a za chvilku mu vystriklo kremove a huste semeno,bylo to tak krasne,ještě ted jsem uplne ocarovana,takovej tlustej pindour a velkej zalud,jak jsem to rekla jance tak je taky vzrusena,super to bylo

luci (So, 21. 12. 2019 - 10:12)

Směřuješ k tomu , že mu vyhovíš , ale někde to tak prostě mají . Dcera otci , syn matce . V naší kultuře je to společensky neúnosné a protizákonné , ale …..

Jirka. (Po, 23. 12. 2019 - 11:12)

To je fakt, někde na nic nekoukají a dělají si dobře ať je to kdo je to. Je den borec, co se vrátil z ciziny (země EU), tak mě vypravoval, že se sjede příbuzenstvo na víkend a už se jedou orgie, brácha, máma, sestra, bratránek, teta, kdo má volný otvor, tak tomu ho tam strčí a v týdnu se jede v rodině. A že tam takových rodin byla většina. Bohužel občas z toho byly i děti a i dementní, to prý nijak neřešili. U nás to tak moc není, ale někteří to dělají, ale tajně. A kdyby jen nějaké honění a orál, to se jde i dál.

anonym (So, 21. 12. 2019 - 10:12)

Ahoj , ani nevíš . jak moc ti závidím , já bych kouřil jako nikdy .

MMA (Po, 9. 12. 2019 - 23:12)

Už toho raděj nech a vrať se za pár let bez tatínka.

Tamara (Út, 10. 12. 2019 - 07:12)

Proc mi pises,ja nejsem zapasnice

Tamara (Po, 9. 12. 2019 - 09:12)

Jaky (slusnak)mne odsoudi,radeji bych si tady cetla opravdicke pocity holek co to uz zazili nebo to chteji jako ja

Tamara (Po, 9. 12. 2019 - 07:12)

Nemuzu spat,premyslim nad tim kam jsme se to tady dostali,je to o polykani spermatu a ne o vycitani kdo s kym,nebo incest nebo tak.dnes v noci se byl podivat jestli jsem prikryta,schvalne jsem odkopana a kosilku vyhrnutou a nohy do siroka roztazene,musi mi je dat k sobe a prikryt,a dnes mne pohladil po pipine,uz to nemuze vydrzet,videla jsem jak si cucha k ruce a zmizel na zachode,uz to nebude dlouho trvat a budu mit to seminko,moc ho chci.A ted jsem zvedava kdo zase napise neco hnusneho

Tamara (Ne, 8. 12. 2019 - 19:12)

A ja mamku nemam,nema mi kdo nadavat a vycitat mi neco,vzdyt je to uplne normalni,je to to zakladni co clovek vlastne ma a je asi jedno kdo s kym ne?

Tamara (Ne, 8. 12. 2019 - 18:12)

Uz mebudu psat,kaslu na to,jste tady hnusni,a pri tom to vypadalo ze se tady muze clovek sverit

Jirka. (Ne, 8. 12. 2019 - 19:12)

NEkašli na to, těch pár blbů ti za to nestojí a buď v klidu. Piš dál.

Tamara (So, 7. 12. 2019 - 18:12)

Mne se rozhodne tata bat nemusi,ja se nikomu chlubit nebudu,to si muze byt jisty a ze to tady napisu?to je predce jasny ze tady to muzu rict.

Milá čárko na … (Ne, 8. 12. 2019 - 11:12)

Jasně že tady můžeš napsat cokoli. Fantazii se meze nekladou!

Reklama

Přidat komentář