Reklama

Výprask před diváky

Aleš (Pá, 20. 12. 2019 - 09:12)

Tak to muselo být boží. Ony se ženy zbytečně stydí, ale i ty nad padesát mají často prdelky pěkné a při výprasku na holou je na co se dívat.

Vojta (Pá, 20. 12. 2019 - 15:12)

A některé se ani nestydí. Mám takovou občasnou známost, paní učitelku, 48 let, které nevadí, že jí občas zmaluji prdelku. Už ji má sice trochu baculatou, ale stále je to vzrušující podívaná pro mě a taky to asi bude zážitek pro ní, jinak by si to asi nenechala dělat.

luci (So, 21. 12. 2019 - 02:12)

Jako předehra docela pikantní a působivé .

KATKA (So, 14. 12. 2019 - 07:12)

Já uvidím výprask dnes,synek už poněkolíkáté dostal poznámku a nyní i s poznámkou třídní důtku.Ve třetí třídě dost brzy.Za první dvě poznámky měl různé zákazy ale nepomohlo to.S manželem jsme se domluvili,že až se synek vrátí dnes od babičky tak si opět promluvíme ale tentokrát dostane výprask.Dostane řemenem,asi to uděláme na holou.

Pedro (So, 14. 12. 2019 - 20:12)

Katy tak jak to dopadlo ??

Pedro (So, 14. 12. 2019 - 07:12)

Ahoj no to začíná pěkně brzy s dutkama :/ ..
Rozhodně na holou oblečení za nic nemůže ..

Tomáš (Pá, 13. 12. 2019 - 20:12)

Zdravím všechny, aniž bych to zamýšlel, tak jsem se stal svědkem výprasku, když jsem nesl k příbuzným od mamky v tašce nějaké věci pro jejich mamku, moji vzdálenou tetu.

Pedro (So, 14. 12. 2019 - 07:12)

A kdo dostával?? Trošku to rozveď..

Tomáš (So, 14. 12. 2019 - 09:12)

Dostával bratranec, já jsem to nesl k nim do kuchyně a viděl jsem skrz dveře do obýváku. On je mladší než já, letos mu bylo 12.

Ivan (Po, 9. 12. 2019 - 16:12)

Holky v létě u bazénu běžně ukazují celé své holé zadky jen se šňůrkou uprostřed a v pase. Takže vyhrnout si sukni o velikonocích mi nepřijde nijak hrozné a ponižující. Zažil jsem holky, které klidně ukázaly bobříka a nechaly si ho sešvihat.

Vlasta (St, 11. 12. 2019 - 11:12)

Jde o to, že na té plovárně se sama dobrovolně nějak méně či více odhalím a nechám se dobrovolně očumovat, nebo se neodhalím a zůstanu doma. Když mi kluci o velikonocích bez dovolení vyhrnou sukni a ještě se mi snaží sešvihat prdel nějakými pruty, tak to se mi nelíbí.

Lenka (Pá, 13. 12. 2019 - 07:12)

no prutem na holou prdel je to dost bolestivé a hlavně pak ty jelita

Lenka (Út, 10. 12. 2019 - 07:12)

Mně ani nevadí holý zadek, to vůbec ne. Mám ho hezký :) ale to jak to po holé prdeli bolí!!!

Lada (Pá, 22. 11. 2019 - 16:11)

Já bych nějaký veřejný výprask klidně brala. I když to zní hloupě, tak jsem spolužačkám vždycky záviděla, že dostávají na zadek a představovala jsem si sebe na jejich místě ať už s holým zadečkem nebo přes kalhoty tak až si učůrnu. Jenže nemám takové kamarádky, aby mi nasekaly na zadek.

Arpad (Po, 24. 2. 2020 - 16:02)

Nejlepší je to kluk- holce, holka-klukovi.

Arpad (Po, 24. 2. 2020 - 16:02)

To znám. Ve škole jsem se dobře učil, a nikdy jsem nedostal na holou (na rozdíl od doma). A tak jsem záviděl kamarádům,, co na holou dostávali. A byl jsem u nich méněcenný. Kdo nedostává na holou, není chlap. (Platí to tak i pro ženy?)

ZDENĚK (Ne, 24. 11. 2019 - 16:11)

Tento příběh se mi stal a je opravdu pravdivý.Bylo mi asi 12 nebo možná 13let.Byli jsme s mamkou na návštěvě u známých A ty měly dvě holky.Jedné bylo už 18let a ta druhá byla stejně stará.tTa starší si něco děla ve svém pokoji a já s to mladší blbnul vedle.Když rodiče odešli ven na zahradu,blbli jsme ještě víc.Tvrdila,že žádného pindíka nemám,tak jsem jí ho A ona my ukázala pipinu.Nevšimli jsme si ,že se na nás kouká její mamka.Zakřičela no tohle ZDENDO .Viděla jenom mně.Monika byla rychlejši takže zahledla jen mého pindíka.Hned žalovala mamce a ta hned rozhodla,že dostanu výprask.Mamka si pujčila vařečku.Zažil jsem pořádnou hanbu.Musel jsem si stáhnout kalhoty lehnout si mamce přes klín a všichni viděli můj zadek jak přes něj dostávám vařečkou.Z pokoje přišla i starší sestra,když se šla podívat co se děje za křik.Viděla jak jsem bit.Bylo to horší než ,když jsem doma dostal řemenem bez diváků.Hrozně jsem se styděl,ale dnes si na to rád vzpomenu a klidně si to zopakoval.Tenkrát jsem o takový výprask nestál.

Lucka (Út, 26. 11. 2019 - 06:11)

Mě doma mamka moc nebila, když jo, tak pár rukou na holou nebo facka. Za to u babička jsem si užila. Jezdila jsem tam dost často na prázdniny, víkendy atd. Výprask přes holou byl i každý den. a jestli u toho někdo byl nebo ne, bylo babičce jedno. Prostě kalhoty dolu a bylo.

Tomáš (Ne, 17. 11. 2019 - 10:11)

Mám taky zájem o výprask,jak dávat,tak dostávat,najde se nějáká holka.. [email protected]

Irena (Čt, 14. 11. 2019 - 10:11)

Já bych si to docela přála zažít, tedy ne dostat výprask, to už znám, ale seřezat nějakou tu prdelku jakéhokoli pohlaví. Prý je to velký zážitek. Mít v ruce rákosku a párkrát si švihnout, to musí být vzrušující.

Reklama

Přidat komentář