Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Hm (Po, 9. 12. 2019 - 08:12)

Jiné jsou coury a ty jsi co? Máš manžela, tak jsi ta nejhorší coura. Žárlení je blbá vlastnost, ještě k tomu, když tě má Miluna u zadele.

Mia 22 (Ne, 8. 12. 2019 - 21:12)

proč tak zle? Tím se city Miluny nezmění.

Radka (Ne, 8. 12. 2019 - 22:12)

Protože mi to Mio neskutečně sere.Se mnou má mimo bydlení všechno ale z tý krávy má akorát často rozhozenou psychiku.Kdyby jí ta kráva aspoň nechytla za ruku a nedala pusu,takhle mi jí akorát ještě víc zblbla.A ta z internetu které psala dnes,z ní taky určitě nic mít nebude.

bianka (Po, 9. 12. 2019 - 08:12)

Radko, co myslíš tím, že má Miluna s tebou všechno?

Radka (Po, 9. 12. 2019 - 08:12)

Porozumění,lásku jistotu z mé strany,povídání,sex,výlety.Jen jí neumím finančně zajistit jako Sergej.Ale co má s Lucinou? Jen smutnění po ní.

Radko (Ne, 8. 12. 2019 - 22:12)

představ si to obráceně. Kdybys ty byla do někoho zblblá a nějaký jouda ti to pořád vymlouval, že máš přece jeho - joudu ( kterého ale nemiluješ ). Vžij se do toho, asi bys s joudou chtěla pořád kamarádit ( možná? ), ale víc k němu necítila. Nebo ne?

Radka (Po, 9. 12. 2019 - 07:12)

Já bych se snažila být tam a soustředit se kde vidím že to má smysl.Tajně být do někoho zblblá a ani jí neříct pravdu protože sama tuší že je větší šance že to špatně dopadne,tak co z toho? Ani jako tu kamarádku jí pořádně nevidí.Že z ní dostane týdně aspoň jednu zprávu tak za to vůbec může být ráda a někdy ani to ne.Lucina je jen taková slibotechna.A ten kdo jí nejčastěji píše první je sama Milunka.A Lucina submisivní určitě není ale naopak dominantní,takže to u Milunky neplatí vždy že potřebuje submisivní lidi.Kdyby jí prášky Lucinu z hlavy vygumovaly tak bych byla šťastná a aby se nenašla už žádná taková jiná.

Radko (Po, 9. 12. 2019 - 11:12)

dávej si pozor, co přeješ druhým, může se vyplnit tobě

Mia 22 (Ne, 8. 12. 2019 - 21:12)

Milu nemusíš mít obavu, že by ses odmilovala, to nehrozí, neboj. Vždyt i já jsem měla přítele a neměla jsem ho jen proto, abychom jezdili na výlety. Prášky ti pomůžou se psychicky srovnat, netrápit se, vidět některé věci jinak.

bianka (Ne, 8. 12. 2019 - 20:12)

Tak nějak. :-)

bianka (Ne, 8. 12. 2019 - 20:12)

Vám takový Milunin stav vyhovuje že. Tak poraďte Miluně vy. Třeba se dočkáte a začnete se zase pást na cizím neštěstí. A rochnit se blaze nad jejím psaní. A neurčujte mi, do jaké míry mám radit já. Já si vystačím a budu vždy jednat podle sebe. Končím s vámi, ale ne s psaním rypáci. :-)

ale (Ne, 8. 12. 2019 - 19:12)

Miluna si může psát co chce stejně jako ostatní

to je ono (Ne, 8. 12. 2019 - 19:12)

psát co chce. A ne, že ji bude nějaká prokurátorka vyslýchat.

Luboš (Ne, 8. 12. 2019 - 19:12)

A to mě zajímaji i ty prasečinky.Skvělý jak to umí s Alešem rozepsat.Ještě by mě zajímaly prasečinky od Radky a Kači.

poeta is back (Ne, 8. 12. 2019 - 19:12)

Mám pro vás dobré zprávy,
romové žijí tu s námi.
To jsme všïchni rádi,
chodí k nám na koláče.

Anonym (Ne, 8. 12. 2019 - 19:12)

Já si taky myslím že je Bianka stará ženská od který utekl chlap, hrozně vztahovačna a nesnášenlivá ženská

bianka (Ne, 8. 12. 2019 - 19:12)

Mě doopravdy nezajímá na koho Miluna právě vystrkuje prdel a kdo jí šoustá a jak. :-)) Asi anonym proboha na to čeká. Jen má smůlu, budu si tady psát, co uznám za vhodné a pod to se podepíšu. Proboha anonyme, snad to zdravotně zvládneš. Nemusíš mi to hlásit.

Fakt? (Ne, 8. 12. 2019 - 19:12)

Mě připadáš JAKO taková stará vyschlá panna, která stojí se vztyčeným ukazováčkem a míří na Milunu a čeká na každou zprávu, aby ji mohla kárat a hrozit. Jen si piš co chceš, je to veřejná diskuse a ostatní si mohou o tobě myslet co chtějí.

ty (Ne, 8. 12. 2019 - 19:12)

jsi ubožák patříš na jinou diskuzi

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 18:12)

Třeba aby jsi měl/a co číst.Čekáš jen na prasečinky?Víc číst asi nechceš.Někoho třeba prcání Miluny nezajímá,ale její zdravotní stav.

Reklama

Přidat komentář