Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 22:12)

co to melete? Miluna vůbec není schopna lásky, jen sexu a to ještě tehdy, když je oběť submisivní, jinak by nedosáhla oragasmu. potřebuje, aby se před ní někdo svíjel a z toho se udělá. dobrý bylo, jak tady po Jirkovi jela nějaká Žanete, on se s ní setkával, Miluna jí vyhrožovala stylem, že za ní přijede a jak na ni sáhne, tak Zaneta nebude chtít aby přestala. Žaneta se jí sice vysmála, že by se jí nedotkla, ale o Milunině sexu to hodně vypovídá. Stejně jako když si před sebe postavila Jirku s Fandou, ti se museli ohnout a Miluna jim ojížděla prdelní dírky hahhah

he (Ne, 8. 12. 2019 - 23:12)

co to melete?? Lucka ti přijde submisivní? Spíš nedosažitelná a neskáče jak Miluna píská. Ta ji vzrušuje víc, než vždy připravená Radka. Copak někdy žárlila na Radku nebo Otu?

Aha (Ne, 8. 12. 2019 - 23:12)

Tak proto ona pořád hledá nějakou starší hodnou paní, kterou by mohla ojíždět a přiživit se na ní. Potřebuje slabšího a mít převahu

Mia 22 (Ne, 8. 12. 2019 - 21:12)

Milu, kdyby to s Luckou bylo tak jednoduchý tak už by tě třeba ani nezajímala. Takhle můžeš pořád doufat a těšit se, že třeba k sobě najdete cestu. A to taky není k zahození.

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 20:12)

Tak co anonymové, dáte se teď do Mii, že to je Milunina věc?
No do toho vy sráči.!! A dokonce vyhrožuje?
Nařizuje?

a (Ne, 8. 12. 2019 - 21:12)

co jsi ty chcipaku.

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 20:12)

Na to by jste se vy ubozí anonymové nezmohli, umíte jen krátké věty a ještě s chybama. A Miluně Bianka dobře radila.

hoho (Ne, 8. 12. 2019 - 20:12)

Co není, může být. Při tvém stylu života, to může být. Ku čtyřicítce už slábne zrak a drolí se zuby, nedostatkem vápníku. A z těch baget je to natotata.:-) Milu a proč když dokážeš jít za zubařem, nechodíš se svými ataky za lékařem? Psala jsi, že se tam stydíš chodit, já v tom ale nevidím problém ohledně studu. Já v tom vidím důvod jiný. A kdo tvrdí, že psych. lékaře nepotřebuješ, čeká jen, co zase provedeš. Aby si přišel na své a pobavil se. Jen já to, co jsem psala včera nemyslela jako pobavení. Stáhnu se a čti si. Ale víš, někdo ti dovede tzn. mazat med kolem pusy, aby se pobavil a využil tě. Já to nedokážu.

to psala (Ne, 8. 12. 2019 - 20:12)

ondyno Bianka

a (Ne, 8. 12. 2019 - 20:12)

nemá pravdu? Bavíte se Miluninou ubohostí a neschopností pochopit, jak zle na tom je

no nedávno (Ne, 8. 12. 2019 - 20:12)

jsi psala, že s radami končíš a budeš jen sledovat. Dlouho ti to nevydrželo.

Miluna (Ne, 8. 12. 2019 - 20:12)

Miu já to udělala jako ty,prostě sem si prášek už vzala a taky to nečetla ty nežádoucí účinky a uvidim teda.A ty je bereš jak dlouho Miu? A na deprese? Já už dneska se cítim normálně,to depresivno samo zmizelo od doby co mi Sergej hladil ale tak prostě to s těma práškama zkusim i tak.Lucce sem psala jestli by se nechtěla v týdnu sejít a zatim neodepsala a ani to možná nečetla.A Radko tej novej z internetu sem psala dnes po prvý.Prostě chci mít partnerku kterou bych milovala ale aby to bylo vzájemný.Tahle nová je v mém věku a bydlí sama se synem a já zas nevim jestli jí mam přiznat že mam i chlapa,aby jí to neodradilo.Ale konverzace ve psaní nic moc.Píše krátce a neptá se mi skoro na nic.Na fotce mi viděla ale nevyjádřila se jestli se jí libim nebo ne,jen mi napsala proč taková žena jako já hledá na internetu:-) nevim jak to myslela.

Mia 22 (Ne, 8. 12. 2019 - 20:12)

Milu, já tyhle prášky beru už několik let. A musíš je brát denně, ne že když ti bude dobře, že je vysadíš, to jsou potom k ničemu. Musíš je brát, ony ti vytvoří takovou hladinu a ta tě chrání od depresí. Nepomůže je vzít, jen když je ti blbě. Navíc to trvá dýl, než začnou působit. Hele, jestli je nebudeš brát, tak přijedu a namelu ti, jasný !!!!!!!!

Miluna (Ne, 8. 12. 2019 - 20:12)

Miu budu se snažit to dodržet a vysadim až doktor řekne.Je možný Miu že mi můžou zbavit ty léky od toho co cítim k Lucince? Už jí miluju třičtvrtě roku a ani sem neměla šanci něco k ní zkusit protože jí vidim tak málo,teď i kvuli zimě.Pořád věřim že na jaře se to zlepší a uvidim jí víc ale kdyby ne tak jestli ty léky mi toho dovedou zbavit??? Vnitřně se trápim i kvuli ní.Vim že ona mi pomáhá neskutečně na psychiku když sem jí měla vedle sebe,natož když mi obejmula a dala pusu a nebo chytla za ruku.

Radka (Ne, 8. 12. 2019 - 21:12)

Lucina je kráva a jinou nenajdeš aby vám to vyšlo a bylo to vzájemný.Zbytečně koukáš po nějakých courách a zahazuješ s nima zbytečný psaní.

Hm (Po, 9. 12. 2019 - 08:12)

Jiné jsou coury a ty jsi co? Máš manžela, tak jsi ta nejhorší coura. Žárlení je blbá vlastnost, ještě k tomu, když tě má Miluna u zadele.

Mia 22 (Ne, 8. 12. 2019 - 21:12)

proč tak zle? Tím se city Miluny nezmění.

Radka (Ne, 8. 12. 2019 - 22:12)

Protože mi to Mio neskutečně sere.Se mnou má mimo bydlení všechno ale z tý krávy má akorát často rozhozenou psychiku.Kdyby jí ta kráva aspoň nechytla za ruku a nedala pusu,takhle mi jí akorát ještě víc zblbla.A ta z internetu které psala dnes,z ní taky určitě nic mít nebude.

bianka (Po, 9. 12. 2019 - 08:12)

Radko, co myslíš tím, že má Miluna s tebou všechno?

Radka (Po, 9. 12. 2019 - 08:12)

Porozumění,lásku jistotu z mé strany,povídání,sex,výlety.Jen jí neumím finančně zajistit jako Sergej.Ale co má s Lucinou? Jen smutnění po ní.

Reklama

Přidat komentář