Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Po, 9. 12. 2019 - 12:12)

Těžko komentovat, když nevíme o co jde a jak to máš

Radka (Po, 9. 12. 2019 - 12:12)

Celkem nijak.Doma dusno po hádce,nasraná a chci někam vypadnout.Tak mě napadlo k Milunce na ten byt, na pár týdnů nebo kde budou.

Raduše (Po, 9. 12. 2019 - 12:12)

Tebe je potřeba nakopat do prdele. Když potřebovala pomoci Miluna, tak jsi na ni srala. Být Milunou, tak tě někam pošlu. Ještě k tomu na pár týdnů. To si už dovoluješ moc!

Radka (Po, 9. 12. 2019 - 13:12)

Neraď jí! A u mě je to jiný když Milču by můj manžel nesnesl tak jak můžu pomoct já? Milunko tak vidíš že je to zbytečný psát nějakým krávám.Vidíš že jsem měla pravdu i s tou novou.Smaž jí a vyser se na ně,ani Lucině se nevnucuj.Máme sebe! No je to blbý kdyby mě tam u vás měli ty ostatní chlapi otravovat.Tak já nevím co dělat.Nevím jak to tady přečkat.To mám zkončit i já na práškách? I tady na diskuzi budem všichni brát prášky.Ty jsi to se Sergejem teda urovnala co? Nebo zase utečeš někam do paneláku? Ještě že si neutekla do toho Prešovského.Promiň,píšu kraviny.Sama jsem na nervy a všechno mi leze krkem!

bianka (Po, 9. 12. 2019 - 13:12)

Možná bych mohla napsat, proboha, co je ti do toho a je to její věc, jak mi napsal ten včerejší anonym.:-). Radka se pozvala sama a ví, že tam je kriminálník a dva ukrajinci. Netuším, co to bude dělat se Sergejem, když Radka poleze na Milunu, ale přejme ji to.

No (Po, 9. 12. 2019 - 13:12)

A co mě je do toho co ti tu kdo psal.

Radka (Po, 9. 12. 2019 - 13:12)

Se Sergejem už máme za sebou trojku tak se ho tak nebojím i když jsem s ním nespala.Všechno jsem s ním dělala Milunce a jediný co jsem udělala jemu že jsme ho s Milunkou vykouřily.Ale to je všechno tak snad by to mezi námi bylo v pohodě.Horší ty ostatní,to uznávám.

Lalla (Po, 9. 12. 2019 - 13:12)

Radko, mírni se, co to dnes zase píšeš za nesmysly

Anonym (Po, 9. 12. 2019 - 08:12)

Radko, proč jsi skončila v práci a máš už jinou práci?

bianka (Po, 9. 12. 2019 - 08:12)

To je to všechno? A jistotu vidíš v čem? Možná odpovíš, že se jí vždy nabídneš, ale já myslím životní jistotu. Pomoc. V čem jí můžeš pomoct?

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 22:12)

co to melete? Miluna vůbec není schopna lásky, jen sexu a to ještě tehdy, když je oběť submisivní, jinak by nedosáhla oragasmu. potřebuje, aby se před ní někdo svíjel a z toho se udělá. dobrý bylo, jak tady po Jirkovi jela nějaká Žanete, on se s ní setkával, Miluna jí vyhrožovala stylem, že za ní přijede a jak na ni sáhne, tak Zaneta nebude chtít aby přestala. Žaneta se jí sice vysmála, že by se jí nedotkla, ale o Milunině sexu to hodně vypovídá. Stejně jako když si před sebe postavila Jirku s Fandou, ti se museli ohnout a Miluna jim ojížděla prdelní dírky hahhah

he (Ne, 8. 12. 2019 - 23:12)

co to melete?? Lucka ti přijde submisivní? Spíš nedosažitelná a neskáče jak Miluna píská. Ta ji vzrušuje víc, než vždy připravená Radka. Copak někdy žárlila na Radku nebo Otu?

Aha (Ne, 8. 12. 2019 - 23:12)

Tak proto ona pořád hledá nějakou starší hodnou paní, kterou by mohla ojíždět a přiživit se na ní. Potřebuje slabšího a mít převahu

Mia 22 (Ne, 8. 12. 2019 - 21:12)

Milu, kdyby to s Luckou bylo tak jednoduchý tak už by tě třeba ani nezajímala. Takhle můžeš pořád doufat a těšit se, že třeba k sobě najdete cestu. A to taky není k zahození.

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 20:12)

Tak co anonymové, dáte se teď do Mii, že to je Milunina věc?
No do toho vy sráči.!! A dokonce vyhrožuje?
Nařizuje?

a (Ne, 8. 12. 2019 - 21:12)

co jsi ty chcipaku.

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 20:12)

Na to by jste se vy ubozí anonymové nezmohli, umíte jen krátké věty a ještě s chybama. A Miluně Bianka dobře radila.

hoho (Ne, 8. 12. 2019 - 20:12)

Co není, může být. Při tvém stylu života, to může být. Ku čtyřicítce už slábne zrak a drolí se zuby, nedostatkem vápníku. A z těch baget je to natotata.:-) Milu a proč když dokážeš jít za zubařem, nechodíš se svými ataky za lékařem? Psala jsi, že se tam stydíš chodit, já v tom ale nevidím problém ohledně studu. Já v tom vidím důvod jiný. A kdo tvrdí, že psych. lékaře nepotřebuješ, čeká jen, co zase provedeš. Aby si přišel na své a pobavil se. Jen já to, co jsem psala včera nemyslela jako pobavení. Stáhnu se a čti si. Ale víš, někdo ti dovede tzn. mazat med kolem pusy, aby se pobavil a využil tě. Já to nedokážu.

to psala (Ne, 8. 12. 2019 - 20:12)

ondyno Bianka

a (Ne, 8. 12. 2019 - 20:12)

nemá pravdu? Bavíte se Miluninou ubohostí a neschopností pochopit, jak zle na tom je

Reklama

Přidat komentář