Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Radko (Ne, 8. 12. 2019 - 22:12)

představ si to obráceně. Kdybys ty byla do někoho zblblá a nějaký jouda ti to pořád vymlouval, že máš přece jeho - joudu ( kterého ale nemiluješ ). Vžij se do toho, asi bys s joudou chtěla pořád kamarádit ( možná? ), ale víc k němu necítila. Nebo ne?

Radka (Po, 9. 12. 2019 - 07:12)

Já bych se snažila být tam a soustředit se kde vidím že to má smysl.Tajně být do někoho zblblá a ani jí neříct pravdu protože sama tuší že je větší šance že to špatně dopadne,tak co z toho? Ani jako tu kamarádku jí pořádně nevidí.Že z ní dostane týdně aspoň jednu zprávu tak za to vůbec může být ráda a někdy ani to ne.Lucina je jen taková slibotechna.A ten kdo jí nejčastěji píše první je sama Milunka.A Lucina submisivní určitě není ale naopak dominantní,takže to u Milunky neplatí vždy že potřebuje submisivní lidi.Kdyby jí prášky Lucinu z hlavy vygumovaly tak bych byla šťastná a aby se nenašla už žádná taková jiná.

Radko (Po, 9. 12. 2019 - 11:12)

dávej si pozor, co přeješ druhým, může se vyplnit tobě

Mia 22 (Ne, 8. 12. 2019 - 21:12)

Milu nemusíš mít obavu, že by ses odmilovala, to nehrozí, neboj. Vždyt i já jsem měla přítele a neměla jsem ho jen proto, abychom jezdili na výlety. Prášky ti pomůžou se psychicky srovnat, netrápit se, vidět některé věci jinak.

bianka (Ne, 8. 12. 2019 - 20:12)

Tak nějak. :-)

bianka (Ne, 8. 12. 2019 - 20:12)

Vám takový Milunin stav vyhovuje že. Tak poraďte Miluně vy. Třeba se dočkáte a začnete se zase pást na cizím neštěstí. A rochnit se blaze nad jejím psaní. A neurčujte mi, do jaké míry mám radit já. Já si vystačím a budu vždy jednat podle sebe. Končím s vámi, ale ne s psaním rypáci. :-)

ale (Ne, 8. 12. 2019 - 19:12)

Miluna si může psát co chce stejně jako ostatní

to je ono (Ne, 8. 12. 2019 - 19:12)

psát co chce. A ne, že ji bude nějaká prokurátorka vyslýchat.

Luboš (Ne, 8. 12. 2019 - 19:12)

A to mě zajímaji i ty prasečinky.Skvělý jak to umí s Alešem rozepsat.Ještě by mě zajímaly prasečinky od Radky a Kači.

poeta is back (Ne, 8. 12. 2019 - 19:12)

Mám pro vás dobré zprávy,
romové žijí tu s námi.
To jsme všïchni rádi,
chodí k nám na koláče.

Anonym (Ne, 8. 12. 2019 - 19:12)

Já si taky myslím že je Bianka stará ženská od který utekl chlap, hrozně vztahovačna a nesnášenlivá ženská

bianka (Ne, 8. 12. 2019 - 19:12)

Mě doopravdy nezajímá na koho Miluna právě vystrkuje prdel a kdo jí šoustá a jak. :-)) Asi anonym proboha na to čeká. Jen má smůlu, budu si tady psát, co uznám za vhodné a pod to se podepíšu. Proboha anonyme, snad to zdravotně zvládneš. Nemusíš mi to hlásit.

Fakt? (Ne, 8. 12. 2019 - 19:12)

Mě připadáš JAKO taková stará vyschlá panna, která stojí se vztyčeným ukazováčkem a míří na Milunu a čeká na každou zprávu, aby ji mohla kárat a hrozit. Jen si piš co chceš, je to veřejná diskuse a ostatní si mohou o tobě myslet co chtějí.

ty (Ne, 8. 12. 2019 - 19:12)

jsi ubožák patříš na jinou diskuzi

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 18:12)

Třeba aby jsi měl/a co číst.Čekáš jen na prasečinky?Víc číst asi nechceš.Někoho třeba prcání Miluny nezajímá,ale její zdravotní stav.

tak to ne (Ne, 8. 12. 2019 - 19:12)

prasečinky Miluny mě absolutně nezajímají. Její zdravotní stav ano, ale jen do určité míry. Můžeme jí pomoci radou, povídáním, ale ona nemá povinnost všechno hlásit. To co řekla nebo neřekla doktorovi je jen její věc. Není nesvéprávná a není zde pod dohledem.

Radka (Ne, 8. 12. 2019 - 16:12)

Ty jsi psala nějakej jinej z internetu? Proč? Proboha proč!

Ha (Ne, 8. 12. 2019 - 18:12)

Protože chtěla a tobě do toho nic není!

bianka (Ne, 8. 12. 2019 - 13:12)

Reagovala jsem na anonyma ve 13.00. A jestli bude Miluna hledat dál psychiatra je mi jedno. Spíš si myslím, že to nedotáhne. Nikdy.

bianka (Ne, 8. 12. 2019 - 13:12)

Já si myslím, že těm, kteří Milunu k lékaři posílali, radili,by mohla Miluna napsat, jak vyřídila. A zklidnit tak jejich starost. To je zase můj názor, ten tvůj ti neberu. Osobně si myslím, že se moc nezmění. Takže podpora, psaní a pobízení Miluny půjde v niveč, tak jako vždy.Tím myslím i to, že si nikdy nedá dohromady to, co by jí pomohlo z toho dna a bude se rochnit stále. PROTOŽE TEĎ JE JÍ DOBŘE.

Reklama

Přidat komentář