Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (So, 7. 12. 2019 - 18:12)

To víš, že ne. Chytrý troll Hugo se v pivu vyzná a umí koupit i pivo ve slevě. Na svátek piva se vždy ožere jak doga.

Rakato (So, 7. 12. 2019 - 17:12)

„Lidé jsou různí. Někdo slaví 1.6. - mezinárodní den dětí, někdo 2.6. - mezinárodní den prostitutek. Já slavím 4.8. - mezinárodní den piva.“ (chytrý troll Hugo)

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 22:12)

Já gay fest, oslava penisů, aby dlouho stál.

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 8. 12. 2019 - 07:12)

tobě sdfg postojí akorát při pohonu u monitoru,ale normální ženská by se frustráta jak jsi ty nedotkla ani pětimetrovou tyčí

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 07:12)

Jak říkám, proměnil jsem se v blba a stárnoucího seladona. Na webu dokážu být samozřejmě ještě adekvátněji a proporcionálněji větší blboun, ale na tebe vždycky stačím..

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 8. 12. 2019 - 08:12)

¨mě je jedno co jsi anebo conejsi,já nejsem doktor přes hlavu a terapeuta ti dělat nebudu.To,že tebou tady ta tomto vlákně všichni pohrdají a nesnáší tě pro tvé vlulgární oplzlé komentáře netřeba ani zmiňovat...ale ty to stejně nepochopíš,že spoustu lidí štve číst ty tvé deviantní frustrované ideatoria...jako duševně nemocné nemáš a nikdy nebudeš mít pocit seberexlexe a jako psychopat se nedokážeš ani vžít do pocitů druhých....tebe bych za souseda chtít bych nechtěl ani náhodou a jestli nějaké máš,asi si s tebou užijí své.Magore

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 09:12)

Já tě nečtu, ještě si nevrátil jak jsme se včera bavili, ověřil jsem si to na internetu .

7.12. (So, 7. 12. 2019 - 16:12)

Koukej Dovolím si upozornit, že prezentace je Vám zaslána pouze pro osobní potřebu a nemá tedy povahu materiálu, který lze volně šířit.

7.12. (So, 7. 12. 2019 - 16:12)

Takže vytřít zadek si s ní nemohu.

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 15:12)

Koukej to všechno do konce roku vrátit a přidej i Jeruzalém, protože i ten ty zloději si nárokuješ, ačkoliv je z 2/3 křesťanský a muslimský a koukej dělat nebo si pro tebe dojdu ty xindle jeden!

Rakato (So, 7. 12. 2019 - 15:12)

Doufejme, že i patologicky feminismus a láska k primitivním imigrantům je jen módní záležitost - stejně jak dříve byly únosy letadel, a anarchisté Baader a Meinhofová s jejich atentáty. Rozhodně to nevypadá na životaschopný model společnosti neustále kopat do mužů a názoru většiny.

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 15:12)

Máte slovo je sionistický toxický pořad, Nazdar, končím na totot téma.

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 15:12)

Jistě pokud jsi Jahodo křesťan , tak musíš se kát, jistě. Ale nesnaž se mi vnutit, názor, že okukovat ženám přirození na ulici je větší zločin než uchvátit cizí území a dělat tam správce koncentráku, případně vyhnat rovnou armádou pod hrozbou jejich zabití původní obyvatele jako na Golanských výšinách.

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 15:12)

Izrael nepotřebuje žádnou účast,žádnou podporu, je to agresor, a dokuť ten jejich současný předseda neodejde tak nebudu mít klid.

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 15:12)

U mně je to zloděj a vrah, tečka.

Rakato (So, 7. 12. 2019 - 15:12)

Nutno všem jednoznačně říct, že psychiatři nejsou lékaři, ale jen novodobí šamani, kteří ohlupují prostý lid. Nejlépe to je vidět u protichůdných psychiatrických posudků, např. u lháře a kriminálníka Janouška. Každý, kdo je v balíku, si u psychiatrů koupí dobrozdání na cokoliv, a někteří mu i poradí, v čem má vylepšit svoji šaškárnu v předstírání šílenství (samozřejmě sice totálního, ale dočasného, aby byl po propuštění zase v pohodě a bez poručíka).

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 15:12)

90 % evropanek prý zažilo na ulici sexuální obtěžování. Doprčic a co muži?! Já jsem zažil také v podstatě denně nějaký negativní atakování na mou osobu od mužů. To jako doprčic mám být taky nějak chráněn státem nebo co. I od žen, také se mě to dotklo. Vždyť jde o to jak si umíte vyjednat respekt u lidí, co to je za hovadinu, prooboha, když někdo holt je slabý tak má problémy, vo tom to je.

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 15:12)

Tomský to řekl skvěle, Máte Slovo v o korektnosti, tak mělo koule.

ShabbaTot-Jahoda (So, 7. 12. 2019 - 15:12)

a toto je neměnné

Jedovatej (So, 7. 12. 2019 - 16:12)

„nepatří...USA tak rozhodla a t“ … „a toto je neměnné“ ----- Jahodovej, tohle je vopradu parádní příklad tvý vrcholný stupidity a vymaštěný palice, dokonale zpracovaný propagandou – to jako že co Amerika činí, dobře činí? A proč to máš odeslaný po kouskách – tos drásal s hlavou tak hluboko zarvanou do americký prdele, že ses začal dusit, a musel ses v půlce toho svýho blábolu na vokamžik vynořit k nadechnutí?

Reklama

Přidat komentář