Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 09:12)

Já tě nečtu, ještě si nevrátil jak jsme se včera bavili, ověřil jsem si to na internetu .

7.12. (So, 7. 12. 2019 - 16:12)

Koukej Dovolím si upozornit, že prezentace je Vám zaslána pouze pro osobní potřebu a nemá tedy povahu materiálu, který lze volně šířit.

7.12. (So, 7. 12. 2019 - 16:12)

Takže vytřít zadek si s ní nemohu.

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 15:12)

Koukej to všechno do konce roku vrátit a přidej i Jeruzalém, protože i ten ty zloději si nárokuješ, ačkoliv je z 2/3 křesťanský a muslimský a koukej dělat nebo si pro tebe dojdu ty xindle jeden!

Rakato (So, 7. 12. 2019 - 15:12)

Doufejme, že i patologicky feminismus a láska k primitivním imigrantům je jen módní záležitost - stejně jak dříve byly únosy letadel, a anarchisté Baader a Meinhofová s jejich atentáty. Rozhodně to nevypadá na životaschopný model společnosti neustále kopat do mužů a názoru většiny.

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 15:12)

Máte slovo je sionistický toxický pořad, Nazdar, končím na totot téma.

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 15:12)

Jistě pokud jsi Jahodo křesťan , tak musíš se kát, jistě. Ale nesnaž se mi vnutit, názor, že okukovat ženám přirození na ulici je větší zločin než uchvátit cizí území a dělat tam správce koncentráku, případně vyhnat rovnou armádou pod hrozbou jejich zabití původní obyvatele jako na Golanských výšinách.

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 15:12)

Izrael nepotřebuje žádnou účast,žádnou podporu, je to agresor, a dokuť ten jejich současný předseda neodejde tak nebudu mít klid.

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 15:12)

U mně je to zloděj a vrah, tečka.

Rakato (So, 7. 12. 2019 - 15:12)

Nutno všem jednoznačně říct, že psychiatři nejsou lékaři, ale jen novodobí šamani, kteří ohlupují prostý lid. Nejlépe to je vidět u protichůdných psychiatrických posudků, např. u lháře a kriminálníka Janouška. Každý, kdo je v balíku, si u psychiatrů koupí dobrozdání na cokoliv, a někteří mu i poradí, v čem má vylepšit svoji šaškárnu v předstírání šílenství (samozřejmě sice totálního, ale dočasného, aby byl po propuštění zase v pohodě a bez poručíka).

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 15:12)

90 % evropanek prý zažilo na ulici sexuální obtěžování. Doprčic a co muži?! Já jsem zažil také v podstatě denně nějaký negativní atakování na mou osobu od mužů. To jako doprčic mám být taky nějak chráněn státem nebo co. I od žen, také se mě to dotklo. Vždyť jde o to jak si umíte vyjednat respekt u lidí, co to je za hovadinu, prooboha, když někdo holt je slabý tak má problémy, vo tom to je.

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 15:12)

Tomský to řekl skvěle, Máte Slovo v o korektnosti, tak mělo koule.

ShabbaTot-Jahoda (So, 7. 12. 2019 - 15:12)

a toto je neměnné

Jedovatej (So, 7. 12. 2019 - 16:12)

„nepatří...USA tak rozhodla a t“ … „a toto je neměnné“ ----- Jahodovej, tohle je vopradu parádní příklad tvý vrcholný stupidity a vymaštěný palice, dokonale zpracovaný propagandou – to jako že co Amerika činí, dobře činí? A proč to máš odeslaný po kouskách – tos drásal s hlavou tak hluboko zarvanou do americký prdele, že ses začal dusit, a musel ses v půlce toho svýho blábolu na vokamžik vynořit k nadechnutí?

Shabbatot-Jahoda (So, 7. 12. 2019 - 18:12)

"To jako že co Ameriky činí, dobře činí ?"....No jasně!
.

Shabbatot-Jahoda (So, 7. 12. 2019 - 18:12)

Amerika

ShabbaTot-Jahoda (So, 7. 12. 2019 - 15:12)

a další příklad toho,kdy si opice vyjede po Státu Israel je taky na You Tubr:NAŠTVANÝ BAGRISTA....to video je moc krásné

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 15:12)

Až dva homosexuálové si spolu budou umět uděla děti, tak jim schválím manželství. Není nárok na to dostat něco co mi nepatříá přirozeně, takže smůla, prostě děti dělat neumějí, tak to není svazek rovnocený se svazmem muže a ženy, a nemají mít možnost adoptovat děti.

7.12. (So, 7. 12. 2019 - 15:12)

Ví,že chodím na hodiny k ní?

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 14:12)

Tomský fakt statšečný, velký repekt, ta k.va z ideologické genderové univerzity karlovy naprosto katastrofa, a to učí naše dítka, hlavně děvčata nenávisti k mužům!

Reklama

Přidat komentář