Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 14:12)

Máte slovo - akurátnost (rozuměj genderová vyrovnanost) či korektnost.
Argumentuje a oponuje předsedkyně genderových studíí UK a Metropolitní univerzity...
JÁ SE POSE*U!

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 14:12)

Cyryl Hoschl by měl správně být přibyt na pranýř a vláčen prahou a pak topen v koši ve vltavě , protože je to arcilhář, který byl sprostý a ubohý udavač STB! Žádám exemplární potrestání, očekávám vyloučení z psychiatrické komory, zbavení všech funkcí a odchod do ústraní...

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 14:12)

Komunistickým udavačem možno nyní nazvat i tzn. guru Kalouskismu Cyrila Hoschla, který jak se po 30 letech ukázlo byl tím udavačem STB tzn. STB agentem.
------------------------------------------------------------------------------------
Bylo jasné, že ty seznamy budou zneužity a ta cesta nebrat v úvahu, kdo byl kde zapsán byla správná, protože jak vidno, spoustu lidí bylo donuceno cosi říci, protože by jinak neuživili rodinu (byli profesně zlikvidováňi) a nedá si určit kdo udával intenzivně a kdo jen hrál hru a nikoho neudal.
Každopádně Cyril Hoschl dlouho tajil svou spolupráci s STB a jiní byli vláčeni již 30 let. Je to neadekvátní a ten člověk by měl být potrestán o to víc tvrději prootže ho STBáci kryli 30 let!

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 08:12)

TO jsou přesně ti pavědci, ta psychologie, který podporuje vždy ty vztahy ve společnosti odkud vítr fouká a tak se většinou z klinické psyhcologie za komančů, přehrál Cyril do populárně společensko ideové psychologie a ouha, je to stb agent- moralista. 30 let eso kázání v časopisech o české společnosti, jak je tam polovina blbů, a von si tim léčí svouduši.
Perfektně napsáno od RAKATO jak si psychologové vždy množí udělají symbiózu s mocnými a píšou jim různé lejstra, když potřebují a vlastně za nimi chodí lidi, kteří nemocní nejsou. Klientela je vlastně jako jakási prodloužená psychologická pomoc a poradní orgán se statutem "lékaře." Lékaře jsem dal do uvozovek, též mám nepříjemné zkušenosti.

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 14:12)

Feministky z USA se snaží paralyzovat heterosexuály a přihrát si politickou korupcí body sobě. Zase ti zrádci, konfidenti USA a stbáci, často personálně shodní s komunistickými udavači, se snaží o jakousi sexuální korektnost, což je protimluv. Sex je o pudech a ne o korektnosti, která je intelektuální. Prosím nepleťte do sexu rozum, jde o pud.

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 14:12)

Dnes už se musíme při každém sexuálním aktu ptát, zda-li můžem. To je ta demokacie, ani sex není svobodný. Se nedivám, že lidi volí Zembiše, protože není jisté zda si mohou svobodně a legálně před manželstvím fiknout.

7.12. (So, 7. 12. 2019 - 14:12)

A při tom se ženám dívat na nohy.

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 14:12)

Dávám ti Jahodo ty uchvatiteli Golanských výšin exkluzivní nabídku vyklidit a vrátit v půvdním stavu (samozřejmě zbořit nepůvodní osídlení) Golanských výšin a to do konce prosince, léta páně 2019, ale běda tobě jestli je do 1,1,2020 nevyklidíš, náš křesťnaská Bůj je přísný i spravedlivá zárovně(/!

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 14:12)

Takže bohatí tedy daně platit nebudou, jen budou dostávat zisky. To je tedy dobré, a proto máme jít demonstrovat v úterý za milion chvilek?! To je demonstrace těch co ze systému těží tedy +- 5-10%.

7.12. (So, 7. 12. 2019 - 13:12)

...vypadá velmi lákavě na pracovním stole...

7.12. (So, 7. 12. 2019 - 12:12)

Víš jak si představuju korektnost v mužském aktu.V žádném případě ne muže vyšolněného a uhlazeného s velkým černým kufříkem a dotykáčem v ruce,ale sedícího na pohovce s roztaženýma nohama.U krku rozepnutou bílou košili a povolený motýlek,předkloněného a svalnaté ruce mu směřují pěstmi k zemi.Rukávy vyhrnuté až tam,kde má na předloktí vytetovaný krásný Templářský kříž,jako znamení,že to byl to tvrdý souboj.Tvrdý a korektní.Aby to bylo dramatické až do konce, kdyby ředitelství nevěřilo v jeho schopnosti.To je realita.Uvidíš,že řekne,že jsem nemožná.

Touha (So, 7. 12. 2019 - 13:12)

hmmmmm

v toto (So, 7. 12. 2019 - 13:12)

popisu vidím jednoznačně jahodu

ShabbaTot-Jahoda (So, 7. 12. 2019 - 13:12)

já myslel že to psal velký jerusalemský muftí Mohamed...ten přece byl na placaté holčičky...nebo ne..?

ShabbaTot-Jahoda (So, 7. 12. 2019 - 11:12)

právě jsem se vrátil ze Stalingradu ...na nacistu jsem si vzal americký bombardér B-34 a moji střelci sundali jednoho ME-109...musel jsem ale nouzově přistát v nějaké ruské vesnici...bombardér byl tak poškozen,že nedoletěl na letiště ruském zázemí....

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 08:12)

Jahodo, Golany vrátíš a to osobně a to do konce roku !

ShabbaTot-Jahoda (So, 7. 12. 2019 - 10:12)

a nyní You Tubr:Bitva na Sinaji CZ....můžeš mě laskavě říci,jak mám vrátit Golany...?..Nejdřív zhlédni video a pak pindej a klidně si u toho i pohoň...prý to uklidňuje,nebudeš mít z toho takový psotník

Rakato (So, 7. 12. 2019 - 15:12)

Co na Golanech ještě chybí, je dalekonosné dělo, něco jako Těžká Berta, které dostřelí až do Damašku (který není až tak daleko). Byla by to prevence, kdyby Syřané zase začali s tím, že Golany patří jim.

ShabbaTot-Jahoda (So, 7. 12. 2019 - 15:12)

nepatří...USA tak rozhodla a t

No Comment (So, 7. 12. 2019 - 08:12)

Nejvyšší soud zamítl Trumpovu žádost o obnovu federálních poprav..

Reklama

Přidat komentář