Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (Pá, 6. 12. 2019 - 10:12)

To já neberu antibiotika nikdy, spoléhám se na imunitní systém a tělo si vždycky poradilo do tří dnů. Kromě teda syfilis, bez penicilínu by mě sežralo zaživa. A když už jsem u pohlavích chorob, tak včera jsem se dozvěděl že jedna moje známá má HIV. Já jsem s ní byl v létě a na podzim jsem šel na testy, který dopadly dobře. Nějak se to začíná šířit, už to přestává být sranda. Asi začnu chodit krmit holuby, při této činnosti snad nic nehrozí :-)

Miluna (Čt, 5. 12. 2019 - 22:12)

Máte pravdu bylo by krásný se zamilovat s nějakou a aby to opjetovala ale já nemam štěstí.Venku mi nic nevyšlo a už sem zase v bytě.Kači jak dlouho už máš horečky? To máš hnusnou angínu že to takhle neulevuje.Nechceš si zahrát třeba ty karty na aplikaci? Padá na mě nějaký smutno hnusný.Asi bych už ráda viděla Lucinku,příští týden jí napíšu.A co se týká Sergeje to je tak divnej vztah že po pravdě nevim co si myslet.Mam u něj pocit jako když nemůžu být bez něj a ani s nim,to je psycho vztah.Pils kam se balíš? To sem ještě nejdřív četla že jdeš blít.No ale balit to taky nechápu takhle večer,ještě jak si psala že máš taky nějaký problemy.Koukam kdyby jste se sešly se Sany asi byste si moc nerozuměly.Uplně odlišný jste názorově a Lalla je někde mezi vámi.

Sany 11 (Čt, 5. 12. 2019 - 22:12)

No tak to me mrzi, ze vam pripadam jak vam pripadam, jenom proto, ze nepodleham davove psychoze a zachovala jsem si pamet. Vim velice dobre, jake byly chyby minuleho rezimu a take jsem tu nekolikrat napsala, ZE JSEM RADA, ZE UZ JE TO MINULOST!!!!!! Doufam, ze je to nyni dost citelne, vazeny pane. To ovsem neznamena, ze i minuly rezim nemel nejake klady, jelikoz nic na svete neni cernobile. Ale chapu, ze lide jsou ruzni a maji ruzne videni skutecnosti. Ja mam svedomi ciste, nikdy jsem nekolaborovala s zadnym rezimem.
Pro Pils: az se budes priste obtezovat si poradne precist, co pisu, tak mi odpovidej a poucuj. Jinak presne odpovidas prototypu tech , co vyrvavaji na Letne. Mnoho revu "und nichts dahinter". ;)

Tak nevim (Pá, 6. 12. 2019 - 13:12)

Sany - bydlim kousek od Letný ale žádné vyřvávání sem neslyšel. A jestli to tak máte pojmenované tak nežijete právě díky obdobnému vyřvávání před třiceti lety dnes v Německu? A nevzala ste si tam sebou z domova omylem rudou záři?

Sany 11 (Pá, 6. 12. 2019 - 22:12)

No tak kvuli tomu urcite v Nemecku neziju, Spis kvuli takovym cechackum, jako jste zrejme vy. Sam se boji rict svuj nazor, tak potom nezbyva, nez se spolehnout na jine, ze to za nej vyridi, eventuelne se vzmuze na nejakou tu urazku. Ale pekne anonymne. Jestli vas to tak zajima, tak jsem odesla, jednak kvuli prevlekacum kabatu, ze kterych mi bylo na zvraceni a pak take proto, ze jsem si konecne mohla dokazat na co mam. Rudou zari jsem si urcite nevzala, o to se postarala privatizace, aby sla do …..Mozna byste se tam chtel tez podivat.

Návštěvník (Pá, 6. 12. 2019 - 22:12)

A vztekloun diskuse je zde.

Sany 11 (Pá, 6. 12. 2019 - 22:12)

Jsi stasten, ze? :D Cekals jen na me, vid?

-Aleš- (Pá, 6. 12. 2019 - 13:12)

Já právě plánuju si jednou přečíst Rudou záři nad Kladnem. Ten název mě fascinuje, jde z toho taková síla a optimismus. Sany už nebydlí v Německu, přestěhovala se do Karlových Varů a k němčině si musela přidat ruštinu aby se tam domluvila :-)

Sany 11 (Pá, 6. 12. 2019 - 22:12)

Bydlim v lese nedaleko Marianek, Alesi. Tady Rusove nejsou. :D Ti maji jine lokace.

Kača (Pá, 6. 12. 2019 - 14:12)

Včera běžel tento film v TV, ale nedala jsem ho. Potřebuji něco pozitivního...

-Aleš- (Pá, 6. 12. 2019 - 14:12)

To ještě nějaká televize dává? Škoda že jsem to nevěděl, určitě bych zkouknul. Je fakt, že film není příliš optimistický, dělnické hnutí bylo potlačeno a předáci byli zatčeni, ale v závěru se blýská na lepší časy ustanovující schůzí KSČ.... Z toho si nic nedělej, já podezřívám všechny. Dokonce i sám sebe :-)

Kača (Pá, 6. 12. 2019 - 14:12)

Bylo to myslím na CS film. Filmy pro pamětníky můžu, ale ty budovatelské, to nedávám....asi jsem o nic nepřišla, když čtu děj :)). Až přijede matka, tak jí to sadisticky pustím :)

Mia 22 (Pá, 6. 12. 2019 - 14:12)

mám pocit, že tam hrála soudružka disidentka Chramostová.

-Aleš- (Pá, 6. 12. 2019 - 14:12)

Hrála tam, taky spolupracovala s STB. S tím přestala až když jí umřelo dítě a začalo jí být všechno jedno. Pak se stala zapálenou bojovnicí proti komunismu.

Miluna (Čt, 5. 12. 2019 - 22:12)

Ještě byste se Sany nakonec popraly.

Sany 11 (Čt, 5. 12. 2019 - 22:12)

Milu, to se mozna deje v tvem svete. V mem ne.

Miluna (Čt, 5. 12. 2019 - 22:12)

Tak nevíš viď.Byste si povídaly a najednou někomu rupne a je to hned.Vim jak to chodí.To je jak se Sergejem,najednou se nasere a veme talíř a třískne s nim o zem,pak sem tady spala i mezi střepama protože sem nevěděla že jsou i mezi matracema.Je to na hlavu celej posranej život.

Sany 11 (Čt, 5. 12. 2019 - 22:12)

Myslim, ze jak jsem Pisnerku "poznala", tak nejak ani nemam zajem si s ni povidat, abych byla uprimna. A zadruhe, ja sice obcas vztekla jsem, ale urcite nenapadam lidi fyzicky kvuli rozdilnym politickym nazorum. ;) A myslim, ze ona taky ne.

Miluna (Čt, 5. 12. 2019 - 22:12)

No já sem vás celou dobu brala že jste už jako kamarádky.Ale vidim že byste si fakt nerozuměly.Tohle jak to máte odlišný už je zažraný v člověku a vylejzalo by to z vás i kdyby jste nechtěly.Ale koukam na ty rozdílný názory a naprosto odlišný pohledy.Aspoň jste mi na pár minut přivedly na jiný myšlenky.Protože se tu zas trápim kvuli Sergejovi,prostě ten vztah mi trápí.

Návštěvník (Čt, 5. 12. 2019 - 23:12)

Miluno nesrovnávej se s lidma, kteří žijí úplně mimo tvou realitu, nerozumíš tomu a nezkoušej přemýšlet, že by někdo z nás reagoval jako ty a tvoji tvoji kumpání. Už jsme ti to tady často říkali.

Reklama

Přidat komentář