159402 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na "Ombudsmanka: Děti v Česku by
Jako myslíš Šabatovou...?! To jste ještě neviděli takovou řemeslnici , chytne lochnu do vrtačky, kozama to zatlouká.
6. Prosinec 2019 - 12:05
Obrázek uživatele Návštěvník
aladin (anonym)
"Britská novinářka hodnotila etiketu na summitu NATO, pochválila jen Zemana".....I když pochválila našeho prezidenta, tak je to genderovská KRÁVA !!!
6. Prosinec 2019 - 12:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Hňupe!_ (anonym)
Už si se sem dnes vy*ákal dostatečně! Ty jsi opravdu největší gaylord diskuse !
6. Prosinec 2019 - 12:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Ještě ne! (anonym)
Andělin popel, manželčin opel, vítr v kapse, drbe se na bradavce, Černá vdova, chcípli voba, Černý petr, drbe si ferdu.
6. Prosinec 2019 - 12:13
Obrázek uživatele Návštěvník
ÚÚÚÚÚŽ (anonym)
teď může nastoupit další ... Doktorka je stále vlhká. Další suchý a tvrdý odchází mokrý a měkký.
6. Prosinec 2019 - 12:14
Obrázek uživatele Návštěvník
aladin (anonym)
"Džihádista z IS si jezdil do Vídně pro dávky a zdravotní péči. Rakousko mu sebralo občanství".....Kolik takových běhá po západní Evropě ??? A ta KRÁVA Šojdrová k nám chce tahat dalších 40 teroristů ??? Asi by ji to měl někdo vysvětlit, že se to proti vůli lidu nedělá !!!
6. Prosinec 2019 - 12:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Odpověď na Rakato, to provokuješ a nebo
Pořád jsem z toho tumpachový. Vždyť Chasidé žili ve východním Polsku a také pocházejí z Chazarů, jako ostatní východoevropští Židé. Chasidé jsou jen o něco větší fanatici než jiní Židé. Chazarové jako kmen už neexistují. I sionismus vznikli mezi východními Židy. A antisemité jsou nepřáteli Semitů - tj. Židů a Arabů. ------------------------------------------------------------------------ Udělej si pořádek v pojmech.
6. Prosinec 2019 - 13:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Odpověď na „Babiš je hrozba pro evropský
Tolik nenávisti proti Babišoví, a i v Bruselu? A to se chudák vůbec nechová jako populista a rasista. Zatímci v Bruselu oficiálně lobují za své zájmy různé koncerny, přesvědčují poslance k asociálním zákonům, tak prounijní Babiš je tiše v koutku a žádné ovlivňování poslanců mu nikdo nemůže přišít. Jsou to licoměrní debílci.
6. Prosinec 2019 - 13:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Odpověď na "Nejvyšší soud se zastal
Soudci zase jednou nepochopili, protože nezvážili všechno. Jsme sekulární stát, žádná římská nebo muslimácký gubernie. To za prvé. Za druhé - máme trvat, aby se blbka s hidžábem začlenila, ne vyčlenila hadrem na hlavě. Za třetí - korán hidžáb nevyžaduje, jen radikální muslimáci. Za čtvrté - dnes, kdy muslimáci dělají bordel na celém světě, je důležitá identifikace osob. Takže i když je v hidžábu tvář odhalena, důležitým znakem při identifikaci jsou i vlasy a tvar hlavy. Za páté - samozřejmě že po tomto ústupku budou chtít muslimáci více - nikáb nebo burku. Za šesté - v zimě je hidžáb na ulici prima, ale v létě, a ve třídě? Moc zdravý není. ----------------------- Toto je ten způsob, jak muslimáci dobývají svět - když je jich v zemi málo, jdou cestou drobných ústupků, když jich přibude, začne být kde co urážkou jejich víry, a až jich bude většina, převezmou to tady demokratickou cestou a budeme nosit burku všichni.
6. Prosinec 2019 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Áňa (anonym)
Kudy chodil, tudy lid blil. Zavítal k nim pedofil.
6. Prosinec 2019 - 14:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Odpověď na "Ombudsmanka: Děti v Česku by
Souhlas. Jenže ona chce zakázat i fyzické tresty. Což sice zní líbivě, ale jak ukazuje praxe v západních zemích, končí to udavačskou atmosférou, kdy se maminy a hlavně taťkové obviňují, že skoro přizabili své dítě, přitom ve skutečnosti mu jen trochu dali na zadek. ------------------- A pak je tady skutečnost, že jednoduchá dětská duše často nerozumí domlouvání a přesvědčování, ať něco nedělá, a pokud porozumí, za den na to zapomene, kdežto po výprasku porozumí vždy, a to navždy. --------------------- Konečně - to, že výprask velmi posiluje paměť, věděli lidé už dávno. V době, kdy kmeny neuměly psát a uzavřely vzájemnou smlouvu, vždy vybraly pár kluků a zmalovali jim zadek do červena, i když nic neprovedli. Byli to svědkové smlouvy a byli schopni dosvědčit její uzavření, i když už byli starci.
6. Prosinec 2019 - 14:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Ženy jsou hodně prohnané a pokrytecké, pozor na ně. Hlavně ony se ohnivě bijí za to, aby se omezilo znečišťování světa a globální oteplování, ale jaká je skutečnost? Každá má šatník narvaný šaty, kabáty a prádlem, které skoro nenosí, v botníku deset (j více!) bot, jejichž výroba hodně znečistila planetu. Ale přitom jsou zapálené environmentalistiky. Typická ženská bipolárnost a nelogičnost. ----------------- A já těmto ženám říkám - zameťte si nejprve před vlastním prahem, licoměrnice! Dokažte aspoň jednou, že jste upřímné a hoďte celou módu do koše. A s ní i kosmetiku, která také ničí naši přírodu a ubližuje pokusným králíčkům. Žijte podle svého přesvědčení, anebo aspoň zalezte do kouta a mlčte. To znamená - stačí vám jeden teplý a jeden letní oděv (doporučuji jen jeden celoroční - kombinézu s teplou vložkou), a jedny pracovní boty - kotníčkové (samozřejmě bez podpatku) na léto, a válenky na zimu. Líčení? Zapomeňte, stejně to každá druhá z vás přehání a chodí napajcovaná jak prostitutka. Jádrové mýdlo nechť je váš jediný luxus, snubní prsten jako důkaz vaší příslušnosti k manželovi vaše jediná ozdoba. Dlouhé vlasy, které vyžadují zdlouhavou péči a odvádějí vás od manželských a pracovních povinností? Neexistuje. ------------------------- Ženy, dokažte svou upřímnost, nebo mlčte o enviromentistice.
6. Prosinec 2019 - 15:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Adopce dětí homosexuály. Copak lid nevidí, že homosexualita a pedofílie je tatáž podskupina téže genetické variety, akorát, že místo shodného pohlaví po pubertě jsou orientováni na stejné před pubertou?! To by byl trochu problém, tím by se vlastně legalizovala pedofílie.Dva pedofilové by se dali dohromady, uzavřeli sňatek a adoptovali každý svého chlapečka.
6. Prosinec 2019 - 15:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Všechno nějak lze, jede o míru a úplnou legalizaci oproti nějaké dostupnosti, když dělají různé vychovatele a pracovníky s mládeží a vychovávat je jako vlastní je rozdíl. Proto není možné aby homosexuálové měli klasické sňatky. Kolo také není letadlo.
6. Prosinec 2019 - 15:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
„Anektovat cizí území je v mezinárodní politice nejoblíbenější činnost a když se podaří anektování ustát, není pro politika většího štěstí.“ (diplomat Richard Lesslie)
6. Prosinec 2019 - 17:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
„Anektování Krymu Ruskem je prvním krokem k jeho připojení k volžským Tatarům a k nastolení velkého Tatarstánu.“ (krymský Tatar Röstäm Abkerimov, přesídlený Stalinem na Sibiř)
6. Prosinec 2019 - 17:20
Obrázek uživatele Návštěvník
aladin (anonym)
"Prima Policie v akci".......A takovouhle cizáckou pakáž sem tahají POLITICI !!! Jak to, že se takováhle politická pakáž nepřátelská Českému národu dostala k moci ??? Neměla by se změnit ÚSTAVA, : Politik v České republice může být jen občan Českého etnika !!!
6. Prosinec 2019 - 17:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Máte slovo - Korektnost...
6. Prosinec 2019 - 18:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Máíja (anonym)
Odpověď na „Anektovat cizí území je v
Diplomat je jen jiné přízvisko pro politickou k.vu!
6. Prosinec 2019 - 19:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Vnutit někomu korektnost, to je anglo-saský styl. V Evropě od toho máme kulturu. Za to, že ji nemají, nebo mají, ale tzv. pop-kulturu si mohou sami, neboť jejich prvotní snaha byl ubránit svůj placatý ostrov před mořskými nájezdníky, to se jim nepovedlo, takže je dobili vikigové a od té doby válčí, obchod patrně přišel až potom. Premisa byla, dobýt území a okrást tamní lidi, a vybírat každou cestu výpalné v naturáliích, ve zlatě. No a dnes neválčí, ale vnucují korektnost. Nepotřebuju znát korektnost, abych věděl jak se nemám chovat k lidem. Ovšem potřebuju i zbraně, abych neměl dětskou zranitelnou psychiku, která se nedokáže ubránit lidem. Navíc je to pokrytectví. Za prachy se takoví korektní lidé vyřádí někdo v opilosti na Malorce a chodí tam nazí a nadávají si mezi sebou a perou se , případně jim tam za peníze kouří náhodná dívka penisy či se ožírají do němoty. Nicméně Rusové jsou maximálně nekorektní, to zas ano, takže zlatý střed. Jisté vychování je potřeba, ale sankcionovat to právně tzn. za slova police a soud ?!
6. Prosinec 2019 - 19:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
"Mee Too není o flirtování, vychází to z anglosaského puritanismu, má hluboké kořeny!" Skvěle Tomský, konečně někdo neukřičel člověka v dobrém intelektuála.
6. Prosinec 2019 - 19:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na „Anektování Krymu Ruskem je
Paroháč znakem Grey Wolfs, miliatanti co bojují s Kurdy.
6. Prosinec 2019 - 19:13
Obrázek uživatele Návštěvník
ShabbaTot-Jahoda (anonym)
Odpověď na „Trump uznává Golanské výšiny
Bibi bručet nebude a když se již odvoláváš na Boha,tak Bůh Hospodin zástupů opět zpráská Allaha,tu hliněnou modlu z Mekky až bude vidět před očma hebrejské pěticípé hvězdy ...jo a co se týče Syrie,tak jedinou syrii kterou já ShabbaTot akceptuji je ta obalená moukou,vajíčkem a strouhankou,.ta mě šmakuje ty kolaborante....a chemický Asad si již nedovolí pouštět dětičkám do sklepa plyn...z jedné strany světový četník USA a jeho letadlové lodě a zdruhé strany Israel s nejmocnější armádou světa....to musí být ale nervy!
6. Prosinec 2019 - 19:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Politická kultura není nikde na světě, protože dnes už v politice nejde o to sloužit národu a domluvit se, ale mocensky prosadit rozhodnutí, která tě obohatí nebo která obohatí osoby s tebou spřizněná. Poslední záblesk vysoké politické kultury byla dohoda Klause (ODS) a Zemana (socani), že budou vládnou společně a Zeman bude premiérem. Trpaslíci z toho byli tumpachoví a nechtěli věřit vlastním očí. Dobře vám tak, čubky nesnášenlivé.
6. Prosinec 2019 - 19:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Mee Too, je dost podobné lex Babiš, též se toho drží jak h*vno košile. Dokonce mee too ničí lidi, jen proto, že nějaká "goopies", která v mládí proklouzla někde do hotelového pokoje a tam se svlékla nahá vlezla do postele a když tam vešel její muzikant tak ho donutila k sexu, tak jí ruplo při přechodu v padesáti v kouli a nas*ala se na sebe zažalovalo ho. Ten má zničenou kariéru a pořadatelé pod talkem právě těchto lidskoprávních meetoo organizací ,odmítají mu domluvené koncerty a ta žesnká chce prachy aby měla na lepší život a nepotřebovala tolik už psychiatra.
6. Prosinec 2019 - 19:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Odpověď na Ženy jsou hodně prohnané a
Co chceš....blbý ženský
6. Prosinec 2019 - 19:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Otrokyně islámu - muslimská studentka - poděkovala soudu, že může žít svobodně. Děvče, ty jsi blbá jak tágo, ty nikdy svobodná nebudeš, obzvlášť proto, že jsi žena a tedy v muslimském světě nesvéprávná osoba. Ty budeš jen sloužit islámu a svému muži. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Odporné na kauze je zvláště to, že studentku k jejímu odporu navedli muslimáci, a vše co řekla bylo v jejich režii. Známá muslimácká taktika - malými krůčky k teokracii.
6. Prosinec 2019 - 19:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Zloděj volá, chyťte zloděje. Špína a hnus z Las Vegas, Vivát las vegas. To je jak když pedofil káže kajícnost a celibát a obsouložuje ministranty svěřené mu ke katolické výchově. USA by si mělo zamést před vlastním prahem. Skutečně nejde o to, že jedna nebo druhá kultura jsou lepší (Evropská či americká, nesnáším euro-atlantická civilizace), ale že je to nepřenosné do kontinentální Evropy, která přeci jenom nebyla nikdy Puritánská jako Británie ve velmi nedávné době. To je vlastně otázka dnes před-předminulého, ale před 20 ti lety, teprve předminulého století. Prudérnost v Británii se otočila až v r. 1968, ještě pár let předtím chemicky kastrovali lidi podezřelé z homosexuality a dnes zas další extrém adopce homosexuály.
6. Prosinec 2019 - 19:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Odpověď na Mee Too, je dost podobné lex
Nakonec ale z toho hnutí MeeToo můžeme mít prospěch my. Jsi pro Meetoo? Tak si ty krávo ty dveře otevři sama. Bafni ty tašky a nepočítej s tím, že ti pomůžu. Jsi zlatokopka? Tak si zůstaň sama. A mnoho dalšího. Zkrátka a dobře - Nevážili jste si toho, když jsme byli k vám pozorní - tak se holt na vás zvysoka vy.erem!
6. Prosinec 2019 - 19:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Prezident v pořadu Barandov se Soukupem, mluví celkem moudře. Co to je za kecy o jeho duševním stavu?
6. Prosinec 2019 - 19:45

Stránky

Přidat komentář