Reklama

Polykání spermatu

Tamara (So, 7. 12. 2019 - 18:12)

Mne se rozhodne tata bat nemusi,ja se nikomu chlubit nebudu,to si muze byt jisty a ze to tady napisu?to je predce jasny ze tady to muzu rict.

Milá čárko na … (Ne, 8. 12. 2019 - 11:12)

Jasně že tady můžeš napsat cokoli. Fantazii se meze nekladou!

Tamara (Ne, 8. 12. 2019 - 13:12)

No,fantazie bych tomu nerikala,je to hola skutecnost,a kdyz se to konecne povede,tak uz se tady neukazu,prisaham,protoze vidim ze jsem tady jenom pro smich.

luci (Ne, 8. 12. 2019 - 18:12)

U někoho fantazie , u jiného fakt . To ,že někteří taťkové fikají dcerky je pravda . Sousedů Vlastu taťka také a jí se to líbilo . Ale když je stará načapala v posteli , tak řvala na celý barák.

Návštěvník (Čt, 27. 1. 2022 - 16:01)

Zenat nejsem ale aby mi muj eventualni synek sukal moji srou " svoji mati " taky bych nebyl hapy...

Jirka. (Ne, 8. 12. 2019 - 18:12)

Tak to muselo být veselo :-)))

luci (Ne, 8. 12. 2019 - 18:12)

Jo , to bylo : ty starej dobytku , vyřežu tě jako prase , a podobně hlášky se nesly do prostoru .

Jirka. (Ne, 8. 12. 2019 - 16:12)

Tady je každý napadaný za to co napíše, takže v klidu. Toho si nevšímej a piš, já z těch inteligentů, co tady jen do každého ryjí mám už jen srandu. Oni se totiž nedokáží vyjádřit k věci a jen otravují.

Tamara (So, 7. 12. 2019 - 18:12)

Proc do pruseru,miluju jenom tatu a kazdy jiny je mi ukradeny,chci uz byt zena ale jenom s tatou,vim jak si holky povidali jak sukali z klukama a pry jsou blbeckove tak nadrzeni ze ani nestihnou ho vyndat a uz se udelaji,blbeckove mladi,jo to tata bude jiny kalibr,ten vi co ma delat s zenou

Tamara (So, 7. 12. 2019 - 18:12)

Verim tomu ze se mi to podari,moc to chci a tata asi taky jenom si myslim ze ma strach z neceho

Diana (So, 7. 12. 2019 - 14:12)

Ahoj Tamarka,mam rovnaky problem,tiez zme zostali s ocinom sami a stale sa tvari ze ho nezaujimam a pri tom viem ze ked zbiera pradlo do pracky tak vzdy privonia k mojim nohavickam,vzdy je vzruseny tak ze travi cas na vecku,jasnacka ze masturbuje,ako ho mam viac prilakat,uz mi bolo 15 a na chaladov kaslem lebo su to idioti,stale len noje cecky a zadok ich zaujima,debylovia

Tamara (So, 7. 12. 2019 - 14:12)

V kvetnu mi bude 14 let,jine jsou uz odpanene,ja se drzim dal nechci byt jen znamka na futrech,tata mne miluje a ja jeho,udelam pro neho vsechno

Táta (So, 7. 12. 2019 - 18:12)

Tedy já bejt tvým tátou tak se před tebou zamykám nebo bych se taky moh dostat do kriminálu.

Tamara (Pá, 6. 12. 2019 - 07:12)

Jsem tu az dnes a teda ziram co se to rozpoutalo,dekuju vam vsem so se mne zastavate,je to hezke,na tatovo seminko si pockam,dela v lese a vim ze nikoho nema,jenom mne,do hospody nechodi a v obchode je vietnamec,nakupujeme vetsinou spolu,v pondeli jsme byli koupit potraviny a nejakou drogerku a ja videla va vylohou krasne tanga a podprdu,svetlounce ruzove,bozske a tata to videl jak na to koukam tak mi to koupil.hned jak jsme prijeli domu jsem si je musela zkusit,zakryvaji presne carku chloupku co si nechavam a jsou teda dost pruhladne,ukazala jsem se tatovi a ten se zadival a zekl ,jsi prekrasna,a kdyz jsem se otocila dokola musel na zachod a hned si musel masturbovat,vim ze ho asi zlobim tim jak provokuju ale miluju ho a udelam vse aby nebyl smutny

! (Pá, 6. 12. 2019 - 18:12)

Ve třináci?

Tamara (So, 7. 12. 2019 - 13:12)

A co jako,kamaradka jana to ma uz za sebou,ja jeste jsem panna a cas mam taky tak co

luci (St, 4. 12. 2019 - 22:12)

Máš pravdu , příklady táhnou , ty špatné víc .

Roman (St, 4. 12. 2019 - 07:12)

sve sperma rad snim když se udělám ....celekm i chutna a je to zdravy prospěšné

Ludmila01 (So, 30. 11. 2019 - 17:11)

Patrně jste si Tamaro nevšimla, že jsem Vám netykala, nýbrž vykala. Pro upřesnění.....

Steve (Po, 2. 12. 2019 - 18:12)

Na diskuzích se TYKÁ ... je to běžně zajetý zvyk. Takže si tykáme i zde, i když se neznáme.

Já nikomu VYKAT nebudu, takže to prosím berte na vědomí a hlavně se nikdo neurážejte.

Reklama

Přidat komentář