75276 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Já si hospitalizaci ale teď nemůžu dovolit.Babi nebude mít čas teď.A myslim že na hospitalizaci nejsem.Potřebuju prášky asi nejspíš i ty antidep.protože mam temno v hlavě a sem snadněji plačtivá.Počítam s tim že až jim tam budu povídat že se možná rozbrečim ale jestli si vemu rivotril na cestu tak ten to může potlačit.Já se rozhodla se nebránit už antidep.tim co jste mi psali,tak je po tý době zkusit protože budu potřebovat fungovat už kvuli vyřizovánim škole.Tu ambulanci musim zvolit že mi psychiatři v telefonu odmítli že už nepřibíraji,několik psychiatrů.Ještě by byla možnost jít k obvodnímu a říct to jemu.Jenže jak sem psala mam obvodního kterej neni povídavej,něco rychle vyťuká,dá recept a nazdar,další.A jestli mam s někym povídat tak musim tam.Co Bianko jak myslíš že mi to dopadne? Ráďo odpovim na profil.
6. Prosinec 2019 - 16:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Kača (anonym)
Odpověď na Kači to já nechci aby mi
Našla jsem to prší, ale píše mi to hlášku, že "není aktivní v mé aktuální oblasti". A ostatní hry to samé. Asi mám problém s telefonem. Někde mám něco vypnutý, že to nejde stahovat...počkám na muže, ať se mi na to podívá.
6. Prosinec 2019 - 16:55
Obrázek uživatele bianka
bianka
Odpověď na Já si hospitalizaci ale teď
Miluno, ale ty musíš mít svého psychiatra. V takovém stavu jsi léta, určitě jsi za některým chodila. A když nemáš, proč ti ho nedoporučí obvodní?
6. Prosinec 2019 - 17:04
Obrázek uživatele bianka
bianka
Nebo jsi chodila jen k dětskému?
6. Prosinec 2019 - 17:06
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Jo Kači tak počkej na manžela ať ti s tim nějak pomůže,mě to nic takovýho nikdy nepsalo.Bianko já už nemam pár let psychiatra.Tenkrát sem měla ještě v severních čechách ale byl přísnej a rád si zarejpal.A když mi řekl po mých stavech jestli sem nekoukala na horor tak sem se na něj vykašlala.Léky pomalu vysadila a pak to bylo dobrý nějakou dobu a stačil nárazově jen ten rivotril.Ale teď je mi fakt už týden hůř a teď sama vim že asi už jen rivotril nestačí.Mě leze na hlavu i ta zima,tma,blížící se Vánoce.Působí to na mě negativně,v tom sem jako Mia,takže jí přesně rozumim.Nedělá mi to dobře.A jak sem ještě nedávno přemýšlela nad brigádou v krámu to bylo ještě před atakou,tak teď bych tam nevydržela tuplem.Když jdu nakoupit hrajou tam jen ty koledy dokola a mě to neskutečně leze na mozek.Uplně se mi to zarývá do mozku a nevydržim to poslouchat.On Sergej bude potřebovat se stavit do Prahy,tak pojedeme tam a rovnou se na psychoatrii stavim asi teda v Praze.
6. Prosinec 2019 - 17:20
Lalla (anonym)
Koukám, že jste pěkně zdrbli Chramostovou :)…...Jo a je tady někdo kromě Andrey a mě, kdo "už" peče vánoční cukroví? :)
6. Prosinec 2019 - 17:26
Lalla (anonym)
Milu, pokud pojedeš do Prahy, zkus se podívat na tyto stránky: https://www.csspraha.cz/krizove-centrum-riaps-krizova-intervence-a-psychologicka-podpora
6. Prosinec 2019 - 17:33
JJ (anonym)
Odpověď na Koukám, že jste pěkně zdrbli
Já už mám vše napečeno asi týden cca 17 kg.
6. Prosinec 2019 - 17:41
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Lallo díky.Já nevim do jaký části Prahy potřebuje on jet ale tak uvidíme co bude v okolí,kdyby bylo tohle tak zkusim tam.A myslíte že už sem teda spadla do nějaké deprese? Cítim jak se trochu vnitřně chvěju a připadam si taková otupělá,omámená,jako bych už byla na nějakejch práškách ale nic sem teď neměla ani rivotril.A každou chvíli je mi plačtivě.Nechce se mi jít ani nakoupit do toho rachotu mezi ty koledy.A trochu se motam když jdu.Tohle už asi na nějaký prášky teda je??
6. Prosinec 2019 - 17:43
Obrázek uživatele bianka
bianka
Když se chvěješ, bude potřeba ten Rivotril. Podle mě máš už z něj absťáky. Je silně návykový a ty to bereš nekontrolovaně. I to motání je z toho absťáku. Krom Rivotrilu potřebuješ AD. Podle mne.
6. Prosinec 2019 - 18:04
Ale (anonym)
Odpověď na Když se chvěješ, bude potřeba
To není absták. Kdyby to brala každý den, tak určitě, ale Miluna bere rivotril jen nárazově. O hoodně horší je neurol. Miluna potřebuje AD Rivotril ani jiné podobné léky jí neléčí, to je jen na momentální uklidnění.
6. Prosinec 2019 - 18:18
Lalla (anonym)
Odpověď na Já už mám vše napečeno asi
:))
6. Prosinec 2019 - 18:21
Obrázek uživatele bianka
bianka
Jak myslíš, ale bere jej už dlouho a velmi často. Rivotril se podává i epilektikům, pro uvolnění svalů, proti křeči, třesu. Jestli jej má od obvoďáka, má jej proti tomu.
6. Prosinec 2019 - 18:23
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Já rivotril nebrala ale třeba i několik měsíců.Nemam ho často,jen nárazově.Já ty třesy když sem rozrušená znam už na sobě deset let kdy mi po prvé udeřila těžší deprese a to byl hnus ta těžší a to sem ještě rivotril nebrala.Tak mi Sergej psal že nestíhá že přijede až v noci nebo zítra ráno tak mi to štve.To sem potřebovala aby tu byl teď večer abych s nim o tom mohla mluvit a nějak se s nim zklidnit,aby jsme ty krize překonávali.
6. Prosinec 2019 - 18:58
Ano (anonym)
Odpověď na Já rivotril nebrala ale třeba
Proto píšu, že to není absťák, když to nebereš každý den.
6. Prosinec 2019 - 19:19
Obrázek uživatele bianka
bianka
Ale po Rivotrilu se zklidní, to znamená, že si to tělo vyžaduje. Když jej nemá, třese se. Ale ty AD potřebuje taky. Nebudeme to dál rozebírat. :-) A Miluno pamatuješ si název AD,které jsi přestala sama užívat?
6. Prosinec 2019 - 19:29
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já rivotril nebrala ale třeba
Jdi se projít ven, neseď doma.
6. Prosinec 2019 - 19:55
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Já sem venku byla ale to je taková kláda tam že mi to tam sere ještě víc i když se víc obleču.Pořád vzpomínam na teplý večery a z toho mi ještě víc hrabe.Se mi to vždy na chvíli uklidní jen u nějakého čtení ale když si uvědomim realitu jak je právě venku a na krku ty vánoce a čumět na sebe v bytech tak se mi začne dělat divně,nikdo to nechápe,asi jen Radka a Mia ale z rodiny nikdo.Bianko jmenovalo se to Magrilan.Brala sem ho asi půl roku a pak sem ho opatrně sama vysadila a nic se nedělo.
6. Prosinec 2019 - 20:14
Obrázek uživatele Sany 11
Sany 11
Odpověď na Sany - bydlim kousek od Letný
No tak kvuli tomu urcite v Nemecku neziju, Spis kvuli takovym cechackum, jako jste zrejme vy. Sam se boji rict svuj nazor, tak potom nezbyva, nez se spolehnout na jine, ze to za nej vyridi, eventuelne se vzmuze na nejakou tu urazku. Ale pekne anonymne. Jestli vas to tak zajima, tak jsem odesla, jednak kvuli prevlekacum kabatu, ze kterych mi bylo na zvraceni a pak take proto, ze jsem si konecne mohla dokazat na co mam. Rudou zari jsem si urcite nevzala, o to se postarala privatizace, aby sla do …..Mozna byste se tam chtel tez podivat.
6. Prosinec 2019 - 22:12
Návštěvník (anonym)
Odpověď na No tak kvuli tomu urcite v
A vztekloun diskuse je zde.
6. Prosinec 2019 - 22:14
Sany 11
Odpověď na Aleši neuvažuješ o přivýdělku
Ja nejsem ve Varech. ;)
Sany 11
Odpověď na A vztekloun diskuse je zde.
Jsi stasten, ze? :D Cekals jen na me, vid?
Sany 11
Odpověď na Já právě plánuju si jednou
Bydlim v lese nedaleko Marianek, Alesi. Tady Rusove nejsou. :D Ti maji jine lokace.
6. Prosinec 2019 - 22:18
Obrázek uživatele bianka
bianka
Ach jo Milu... dělo a děje se. Ty ty léky potřebuješ. Možná, kdybys v užívaní nepřestala, byl by tvůj život trochu lepší. A pohled na život jiný.
7. Prosinec 2019 - 7:51
Miluno (anonym)
ty bylo to období, když jsi po kriminále bydlela u rodičů a měla s nimi dohodu? A pak pak jsi utekla za arabama když jsi vysadila léky?
7. Prosinec 2019 - 10:38
všichni (anonym)
pečete, pečete?
7. Prosinec 2019 - 14:04
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
10:38 já už ani nevim kdy to bylo.Je to pár let.Tak už to mam za sebou a doktor mi dal Asentru a to už mi dneska bylo líp protože jsme si to se Sergejem vyříkali a hladil mě a mě se tim vnitřně nějak ulevilo ale tak brát to zkusim tak uvidim Bianko jaká bude moje mysl po delší době s práškama.Teď mi jen štve že trochu žárlim na Lucky kamarádku ale odpoutávam si myšlenky se Sergejem,kterej mi dal peníze a auto už je pojízdný ale odřídil to on.No v podzemní garáži se mi tam tak líbila jedna holka,typově jak Lucinka.No za chvíli si pujdem lehnout,chtěla bych sex ale on už je unavenej tak nic nebude.No a co vy??? A co ty Kači jak to dopadlo s kartama a už ti dala teplota pokoj?
7. Prosinec 2019 - 21:51
Obrázek uživatele bianka
bianka
Asentra a co dál Miluno? Můžeš se rozepsat ohledně lékaře a léků? Máš domluvené kontroly? To, že jste si to opět ze Sergejem vyříkali a to co píšeš dál, je obehraná písnička. Přečti si pozorně přibalový leták Miluno, tyhle prášky nejsou proti nachlazení, ale musí se užívat pravidelně a pod kontrolou Miluno. Byla bych ráda, kdyby jsi se o tom včerejšku rozepsala, pokud možno bez vymýšlení.
8. Prosinec 2019 - 8:42
Obrázek uživatele Mia 22
Mia 22
Milu, taky beru Asentru, no k tomu ještě jeden paták, ale to je jedno. Hlavně to nevysazu, ony účinky se projeví až za dýl.
8. Prosinec 2019 - 11:30
Miluno (anonym)
Odpověď na 10:38 já už ani nevim kdy to
tvoje návštěva u doktora a co jste spolu probírali je tvoje soukromí. Do toho nám tady nic není. Jen si prosím uvědom, že když dva dělají totéž, není to totéž. Narážím na to, že bereš stejné prášky jako Mia. Jenže Mia ví, které situace jí nevyhovují, a proto je nevyhledává nebo jen na nejnutnější dobu. Kdežto ty si v nevyhovujících situacích rochníš a když se do toho hodně zamotáš, jsi v háji. V tomhle ti nepomůžou žádné prášky na světě, když si nedáš dohromady, co tě nejvíc dostává na dno.
8. Prosinec 2019 - 13:00

Stránky

Přidat komentář