Reklama

Štěnice - (Bed bugs)

Default User Image
Jana (Ne, 19. 11. 2023 - 02:11)

Myslela jsem si, že to nepřežiju. Opravdu jsem se začala hrozně stydět, když jsem zjistila doma, že tam máme štěnice. Chtěla jsem se okamžitě přestěhovat, ale bylo mi jasné, že bych si vše přenesla s sebou. Proto jsem raději řešila profesionální likvidaci se zbavsejich.cz

Gabriela (Út, 30. 3. 2021 - 23:03)

Všechno co jsem sama zkusila bylo k ničemu. Zkuste juknout na stránky:
www.stenicedoma.cz je tam vše o hubení štěnic. Od prohlídky po likvidaci a nemusí se vůbec nic vyhazovat. Jmenují se Štěnice s.r.o. Já jsem si je vybrala, protože se mi líbilo jak mají vše důkladně rozepsané a pochopí to i laik. Po jejich návštěvě bylo po štěnicích a že sem se sama natrápila.

David (Út, 3. 11. 2020 - 01:11)

Kdo tohle neřešil, tak opravdu neví o čem mluví, protože mít v bytě štěnice je opravdu hrozné. Naleze to úplně všude a jen těžko se toho zbavíte. Nejlepší je všechno vyhodit z bytu ven a objednat si speciální deratizační firmu. Nám to dělala firma delisa .cz

Honza (Pá, 6. 12. 2019 - 13:12)

pán s tel.: 778 038 037 ... tahle firma nabízí vyhubení se zárukou za 7.500 Kč. Byli u nás třikrát a nepomohlo to, pak mi pán se zárukou přestal brát telefon :(

Pepa (Út, 3. 11. 2020 - 06:11)

To máte v bytě po kom jste se nastěhovali, nebo vedle koho bydlíte? Pokud ve vlastním domě , tak to jste si museli od přinést ,nebo špína a bo*del.

Návštěvník (St, 4. 11. 2020 - 20:11)

Štěnice se nevyskytují tam, kde je špína. To je bohužel mýtus. Ty se totiž vyskytnou třeba i v luxusním hotelu.
Jedna z možností je tedy právě přivezení z dovolené, dále třeba v krabici z nějaké zásilky, nebo klidně ji můžete i přinést na botě domů.
Jedinou možností likvidace je vystříkat nejen celý byt, ale celý dům.
A hlavně použít pořádný postřik, který je zahubí a hlavně i tehdy, když přes nastříkané místo přejdou.
V žádném případě nechtějte na ně použít nějaký ekologický nesmysl, ten na ně nezabírá.

Návštěvník (Út, 21. 7. 2020 - 03:07)

Napište mu recenzi na jeho stranku a uvidite mne penize vratil okamzite,jelikiz negativni reklama problem u google u pro nej

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&sxsrf=ALeKk03DlzS20up2XSKEbnUThay_J0-c1Q%3A1594343642244&ei=2sAHX4jADvTmxgPujYiQAg&q=jaksezbavit%C5%A1t%C4%9Bnic.cz&oq=jaksezbavit%C5%A1t%C4%9Bnic.cz&gs_lcp=CgZwc3ktYWIQDDoECCMQJzoFCAAQzQJQhmVY75kBYIu1AWgAcAB4AIABd4gBoASSAQMxLjSYAQCgAQGqAQdnd3Mtd2l6&sclient=psy-ab&ved=0ahUKEwiIlcjzwMHqAhV0s3EKHe4GAiIQ4dUDCAs

Jinak doporucim P.Kordovský,jednou přijede vysvetli zpacifikuje odjede a vy mate po starostech

Pavla (Čt, 10. 5. 2018 - 21:05)

Účinné přípravky...Jste podvodníci. Nemáte na to oprávnění a ještě jste drazí

Honza (Po, 25. 4. 2016 - 16:04)

PORADI NEKDO JAKE PRIPRAVKY...Účinné přípravky nekoupíte bez licence. Podívajte se na web www.jaksezbavitštěnic.cz tam se vše dočtete.

Honza1428 (Po, 25. 4. 2016 - 16:04)

My jsme měli štěnice v bytě a opravdu nemá cenu se s nimi snažit bojovat sami, protože jsme ztratili spoustu čas a peněz za přípravky, které ani nezabíraly. Zavolali jsme profíky a hned ten den přijeli a bylo vše vyřešeno, byt byl ošetřen bez zápachu a do týdne jsme měli pokoj. Navštívili nás jenom jednou a od té doby máme klid. Jinak to byl pán s tel.: 778 038 037 Fakt na nic nečekejte a řešte to rovnou takhle, a nevyhazujte peníze za blbosti jako my. Navíc mi říkal že už jsou další výjezdy pokud by tam ještě byli bezplatné. Není o čem přemýšlet...

Eduard Mrvečka (St, 13. 4. 2016 - 11:04)

Všechny potřebné informace jak se zbavit štěnic najdete na:

www.stenice-deratizace.cz

Ki-wi (Ne, 17. 11. 2013 - 10:11)

Ahoj,po přespání v jedné místnosti s velkým počtem dalších lidí jsem na sobě objevila štípance pravděpodobně od štěnic. Zdá se ale že nikdo kromě mě pokousán nebyl. Z domu to nemám. Jak je to možné? a co na ty štípance? je to k nevydržení....děkuji

Jakub (Ne, 22. 9. 2013 - 20:09)

Mě, zdá se, účinně...Tento pripravek je nespolehlivy,dymi to chvili a pak uz to nedela nic.Ani to nevyhubilo zadny hmyz.Je to kec.

O-Dubina (Pá, 20. 9. 2013 - 05:09)

Můžu se zeptat zda se již...Nakonec u nás v paneláku družstvo zařídilo postřik, protože štěnice se začaly vyskytovat na více místech domu.
Postřik byl proveden 3x - a od té doby je klid.
Řekl bych, že ten postřik je asi tak nejlepší a nejrychlejší řešení.

Každého, kdo zatím atak štěnic nezažil, mohu ujistit,že je to hrůza.

Ještě jedna rada: postel v ložnici si můžete chránit tak, že nohy postele dáte do nějaké nádobky a vodou (klidně kelímky od termixu, zmrzliny apod). Štěnice se totiž bojí vody!
Samozřejmě,že takto chráněnou postel už máte vyčištěnou - vyklepanou matraci, čisté ložní prádlo.
Aspoň se v noci vyspíte bez kousanců od štěnic a hlavně s klidem, že po vás nic nepoleze ve spánku.

...to jsem si vždycky myslel,že štěnice byl problém 19.století...

majda (Čt, 19. 9. 2013 - 17:09)

Mě, zdá se, účinně...Můžu se zeptat zda se již u vás štěnice nevyskytují ?

tyna (Čt, 29. 8. 2013 - 13:08)

ja se chci zeptat jak se maji lečit štípance od štěnic trapi me to uz asi 3 tydny a nespim kvuli tomu mažu si na to fenistyl ale ten neleči jenom pomaha při svedeni

ahoj (Út, 28. 4. 2015 - 08:04)

má někdo zkušenost jak probíhá instalace monitorovacích pastí na štěnice, kolik stojí, kam se umísťují atd?

FILDA (Po, 6. 4. 2015 - 11:04)

PORADI NEKDO JAKE PRIPRAVKY...AHOJ LIDI SEŽENTE SI NĚKOHO NA ŽIVNOSTAK ,KUPTE SI PŘES NĚJ PROFI MITIC,(NEOBS. PIRETROIDY KTERE ŠTENICE VYČMUCHAJÍ)NASTUDUJTE,DÁTE ZA 0,5L KONCENTRATU 1400KČ A VYDRŽÍ VÁM I NA PŘÍPADNÉ DALŠÍ POUŽITÍ.FUNGUJE NA 100%,NECPETE NEHORÁYNÉ PRACHY TEM VZDŘIDUCHŮM.F.

FILDA (Po, 6. 4. 2015 - 10:04)

AHOJ LIDI SEŽENTE SI NĚKOHO NA ŽIVNOSTAK ,KUPTE SI PŘES NĚJ PROFI MITIC,(NEOBS. PIRETROIDY KTERE ŠTENICE VYČMUCHAJÍ)NASTUDUJTE,DÁTE ZA 0,5L KONCENTRATU 1400KČ A VYDRŽÍ VÁM I NA PŘÍPADNÉ DALŠÍ POUŽITÍ.FUNGUJE NA 100%,NECPETE NEHORÁZNÉ PRACHY TEM VYDŘIDUCHŮM.F.

štěnice (Út, 16. 12. 2014 - 20:12)

Jestli se potřebujete zbavit štěnic, podívejte se na http://www.stenice.org/

Reklama

Přidat komentář