Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Jirka xy (Pá, 6. 12. 2019 - 16:12)

Jirko, na sex musí být dva. Je zřejmé že chlapům hučí víc, je to tak nastavené, ale ženy mají také své touhy...

Jirka (Pá, 6. 12. 2019 - 16:12)

A vy si myslíte, že po tom matky jako opravdu touži ? Nebo to je vesměs záležitost chlapů

Jirka xy (Pá, 6. 12. 2019 - 16:12)

P.S.: předchozí příspěvek byl pro Hovnožrouta.

Jirka xy (Pá, 6. 12. 2019 - 16:12)

...že vám do toho vstupuji... za normální se do nedávna považoval sex až po svatbě a výhradně ke zplození potomka. Jsi normální i dle této ideologie? Už tvoje zvolená přezdívka napovídá, že NE. Normální je, co je přirozené. Přirozený je souboj hormonů, který přechází až v různé úchylky. Dá se říci, že i živý tvor bez úchylky není normální. Incest či touha po něm je z hlediska biologie zcela přirozená avšak ne nutná, třeba v situaci většího věkového rozdílu. Vykašli se na uměle vytvořené společenské normy a používej rozum. Jestli teda je na čem stavět....

Cvok (Pá, 6. 12. 2019 - 16:12)

Jste chudaci co kopou kolem sebe proto ze jim to vevyslo,nebo jim to doslo pozde a uz maji smulu,radej sem vubec nevstupuj,na to neni nikdo zvedavy

Taky (Pá, 6. 12. 2019 - 10:12)

Taky vždy řekne bez radši spát

Cvok (Pá, 6. 12. 2019 - 12:12)

A kolik ji je,treba nestoji o vas

Cvok (Pá, 6. 12. 2019 - 07:12)

Pochopil jsem to asi tak ze tady cekate az se nekdo sveri a potom ho vi teplousizkurveni budete odsuzovat,vypadalo ta tafy jako slušná vzrusujici konverzace kde se muze clovek sverit ale mylil jsem se,prosim vsechny kdo by chtel psat o svem soukromi,NEDELEJTE TO,budete devianti a uchylaci,to ze jste nekoho potesili,vratili mu chut do zivota nebo zmnenili stereotyp je vlastne spatne

Hovnožrout (Pá, 6. 12. 2019 - 13:12)

Jsi úchylný a hodně, jo. Šukat mámu je perverzní a měl by ses léčit. Sakra, to si neumíš najít ženskou?

Cvok (Pá, 6. 12. 2019 - 07:12)

Dekuju za odsouzeni,to nas asi bude na svete vic jak normalnich ze,od zacatku co tady listuju je silene moc synu a maminek ktere jsou nadrzene na syna a pozoruji ho a chteji ho a chutna jim jeho sperma a ve finale kdyz se sveri tak jsou devianti?vcera cele odpoledne a vacer jsme lezeli s mamkou v loznici,povidali si,lizal jsem ji a netusil jsem ze miluje anal,pomolicku jsme to zkusili a ja se do ni vystrikal,celou noc jsem spal vedle ni a myslim si ze je stastna

Lida (Pá, 6. 12. 2019 - 06:12)

Jsem 66 léta zena, co si budem nalhávat, sex už není co bylo, ale je pravda co tu některé psaly, že syn je zajímavý , ano je, můj má 37 nikdy bych se nepovažovala mu něco navrhovat, ale na druhou stranu něco láká, mám milujícího může a syn ženu

Cvok (Čt, 5. 12. 2019 - 13:12)

Neodsuzuj,nezazils a jestli jo,bud stastny,jestli to pise chlap teda

Radek (Čt, 5. 12. 2019 - 16:12)

No sory, ale mi to tak nepřipadá

Cvok (Čt, 5. 12. 2019 - 13:12)

Opichej si svoji,kdyz zavidis

Cvok (Čt, 5. 12. 2019 - 13:12)

No a co,o tom to tady je ne

Radek (Čt, 5. 12. 2019 - 12:12)

Nech normální lidi? Tak nevím zda je normální pichat vlastní matku

Cvok (Čt, 5. 12. 2019 - 12:12)

Kousni si hovna a nech normalni lidi bejt

Cvok (Čt, 5. 12. 2019 - 11:12)

Jasne,ted mam chvilku,vykladame zbozi,to jsou rypalove a honici co nemaji zenu,tak hledaji skulinku jak te dostat,ale kdyz pises pravdu tak muzou jit do prdele,chudaci

Hovnožrout (Čt, 5. 12. 2019 - 12:12)

Máš docela bujnou fantazii, chlapče. Sám si notorický honič, co si ho honí každý den u péčka z kategorie "máma" a sám se na ženskou nezmůžeš. Jsi vážně k politování.

Maja (Čt, 5. 12. 2019 - 12:12)

Tak ted vubec nechapu tebe,ty jsi dnes jeste nemnel orgasmus,kdyz jsi tak ostry,co ti vadi,neveris tomu co pise?ja mu verim protoze se to opravdu stava,je to mozne,urcite jo,vim o tom hodne

Reklama

Přidat komentář