Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Kača (Pá, 6. 12. 2019 - 14:12)

Bylo to myslím na CS film. Filmy pro pamětníky můžu, ale ty budovatelské, to nedávám....asi jsem o nic nepřišla, když čtu děj :)). Až přijede matka, tak jí to sadisticky pustím :)

Mia 22 (Pá, 6. 12. 2019 - 14:12)

mám pocit, že tam hrála soudružka disidentka Chramostová.

-Aleš- (Pá, 6. 12. 2019 - 14:12)

Hrála tam, taky spolupracovala s STB. S tím přestala až když jí umřelo dítě a začalo jí být všechno jedno. Pak se stala zapálenou bojovnicí proti komunismu.

Miluna (Čt, 5. 12. 2019 - 22:12)

Ještě byste se Sany nakonec popraly.

Sany 11 (Čt, 5. 12. 2019 - 22:12)

Milu, to se mozna deje v tvem svete. V mem ne.

Miluna (Čt, 5. 12. 2019 - 22:12)

Tak nevíš viď.Byste si povídaly a najednou někomu rupne a je to hned.Vim jak to chodí.To je jak se Sergejem,najednou se nasere a veme talíř a třískne s nim o zem,pak sem tady spala i mezi střepama protože sem nevěděla že jsou i mezi matracema.Je to na hlavu celej posranej život.

Sany 11 (Čt, 5. 12. 2019 - 22:12)

Myslim, ze jak jsem Pisnerku "poznala", tak nejak ani nemam zajem si s ni povidat, abych byla uprimna. A zadruhe, ja sice obcas vztekla jsem, ale urcite nenapadam lidi fyzicky kvuli rozdilnym politickym nazorum. ;) A myslim, ze ona taky ne.

Miluna (Čt, 5. 12. 2019 - 22:12)

No já sem vás celou dobu brala že jste už jako kamarádky.Ale vidim že byste si fakt nerozuměly.Tohle jak to máte odlišný už je zažraný v člověku a vylejzalo by to z vás i kdyby jste nechtěly.Ale koukam na ty rozdílný názory a naprosto odlišný pohledy.Aspoň jste mi na pár minut přivedly na jiný myšlenky.Protože se tu zas trápim kvuli Sergejovi,prostě ten vztah mi trápí.

Návštěvník (Čt, 5. 12. 2019 - 23:12)

Miluno nesrovnávej se s lidma, kteří žijí úplně mimo tvou realitu, nerozumíš tomu a nezkoušej přemýšlet, že by někdo z nás reagoval jako ty a tvoji tvoji kumpání. Už jsme ti to tady často říkali.

Miluna (Čt, 5. 12. 2019 - 23:12)

Tak z mých zkušeností lidi kolem mě reagují jen takhle,tak já nepoznam co si o kom myslet.Teď nevim co mam dělat.Přišel sem ten čech do bytu jak minule spal v botech a já sem teď ležela už na matraci a on si ke mě lehl a chtěl mi ohrabávat jak tu jsme sami,snažil se mi sahnout do té díry jak mam v kalhotech na zadku.Sem ho skopla a tak tahnul teď vedle do toho pokoje jak sem nechala opravit tam to okno a nevim co bude.Já s žádnym nic nechci,nevim co mam dělat aby to nedělal znova až budu třeba usínat!

Návštěvník (Pá, 6. 12. 2019 - 00:12)

Pohroz mu Sergejem. A už se odstěhujte.

Anonym (Čt, 5. 12. 2019 - 22:12)

Pils, krásně jste to Sany napsala, pravdivě.Sany mi připadá jako bývalá červená žena,jen na okraj,jsem starý muž, kterému červený režim odsoudil otce,za svobodu slova, děkuji vám Pils

Návštěvník (Čt, 5. 12. 2019 - 21:12)

Bylo by super, kdyby se zamilovala, ale šťastně,to by jí dalo sílu. A ženskou by Sergej snad snesl.

Pils - jen pro Sany (Čt, 5. 12. 2019 - 21:12)

Tak Sany, konečně jsem utrhla chvilku na psaní. Už si přesně nepamatuju, na co všechno jsem ti chtěla odpovědět. Jen se mi vybavuje, že na mé dobrácké „šťouchnutí“ jsi vyletěla jako čert z krabičky - narozdíl od Aleše, který bystře pochopil a jemně a vtipně mi to vrátil.
Holka nešťastná, nějak nechápu, proč jsi tady z přeshranice nalakovala totáč na růžovo? Vyjmenovala jsi tu jeho klady, kterým už možná ani sama nevěříš, ale zapomněla jsi na to podstatné! Na trvalé pokřivení lidských charakterů, na zavírání a mučení těch, kteří se „nezařadili“, na zavřené hranice, u kterých stáli vojáci se zbraněmi, asi aby nám do toho „ráje“ někdo nevlezl. Zapomnělas, že přesto, že se tady rodily talenty - namátkově třeba Wichterle nebo Kundera, tak jsme byli civilizovanému světu pro smích. Zapomnělas, kdo nás do toho světa vrátil a koho ten svět obdivoval. Nerozumím tomu, proč máš ke slušným lidem výhrady a prosazuješ ty, kterým není cizí vulgární vyjadřování před celým národem a ty, kteří lžou. I kdybys iniciovala Antichvilky, těžko bys zastavila těch několik stovek tisíc lidí, kteří ještě věří na spravedlnost a poctivost a není jim lhostejné, co se děje. Možná to chce ještě čas, všechno musí uzrát. Ale historie se tak trochu opakuje a lidé, kteří nechápali, co je Dva tisíce slov, Charta 77, Několik vět, nakonec zjistili, že v textech byly v podstatě jen lidsky platné normy a žádost o dodržování lidských práv.
Přes to všechno – hodně věcí je dnes taky v pořádku a mnoha lidem se žije dobře. Vždycky je ale co zlepšovat a lhostejnost nebo slepota nikdy nikam nevedly. Jen to jsem ti chtěla říct – a odpovídat mi nemusíš. Stejně bych to našla pozdě, jdu balit.

Andrea (Čt, 5. 12. 2019 - 20:12)

Povídkáři a celá redakce,cukroví mám i pro skvělé spisovatele těchto sranda článku,jste mě rozesmáli,bravo

povídka, která… (Čt, 5. 12. 2019 - 21:12)

My to tušili!!!!!!!

bianka (Čt, 5. 12. 2019 - 20:12)

Ten Anděl a chodí za něj převlíknuté většinou ženské. Já ještě Anděla neviděla jako chlapa, jen v té pohádce, jak tam lítal v noční košili. A voják Martin tam byl Josef Bek. Název si vzpomenu za chvíli.:-))

Návštěvník (Čt, 5. 12. 2019 - 21:12)

S čerty nejsou žerty.

bianka (Pá, 6. 12. 2019 - 07:12)

Tu pohádku jsem si musela najít: Hrátky s čertem. Těch čertů v pohádkách přibývá a tak se to už plete. Teda čertů přibývá nejen v pohádkách.:-D

Miluna (Čt, 5. 12. 2019 - 19:12)

Ne Miu to ne,ber to že sem taková,prosim.Víš že tě mam ráda.Bianko vidíš Anděl je většinou holka tak já něco zkusim jestli mi to uleví nějakou obejmout a držet chvíli ale pro mě hezkou,nebudu objímat kohokoliv.Už akorát jdu někam ven.

Reklama

Přidat komentář