105505 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Odpověď na Mimuško, už mnohorát jsem
Touho, jestli jsi to vážně psala ty a zase si nedělá někdo jenom srandu, tak doporučuju si zjistit, co to znamená křesťan.
5. Prosinec 2019 - 18:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Odpověď na Jirko, ty jsi už téma ohledně
No Mimo, nevím co jsem ještě nepochopil a co už pochopil, ale vím, že jsem se tě už dvakrát jasně ptal, proč Ježíš dělal z vody víno, když mohl hostům říct, aby pili vodu, aby je náhodou z toho vína neobsadili démoni. Odpovědi jsem se ještě nedočkal. Tak proto jsem chtěl polemiku na to téma ukončit, poněvadž mě napadlo, že na to nemáš co odpovědět. A já to chápu.
5. Prosinec 2019 - 18:46
Obrázek uživatele Tonda Vlas
Tonda Vlas
Odpověď na Dobrá zpráva! Demostranti ve
Mimoto ještě nebude co brát kvůli francouzské prachmizerné pracovní morálce, která je srovnání s německou do očí bijící, o čemž jsem se přesvědčil na své vlastní oči. Oni si mysleli, že ti Arabáši budou makat za ně, v čemž se velice spletli.
5. Prosinec 2019 - 18:51
Obrázek uživatele Tonda Vlas
Tonda Vlas
Odpověď na Touho, jestli jsi to vážně
To jsem chtěl Touze také doporučit, jenže mima nevěří, že to psala ona. Touha se tu totiž nikdy ke křesťanství nehlásila. Sem chodí různí fejkařští vtipálci, kteří kradou nicky.
5. Prosinec 2019 - 18:54
Obrázek uživatele Tonda Vlas
Tonda Vlas
Odpověď na Sorry věřící, tenhle
Ale odpověděl jsem na něj.
5. Prosinec 2019 - 18:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Odpověď na Ale odpověděl jsem na něj.
Dost jsi se v poslední době rozepsal. No pokud mohu mluvit za sebe, tak já to jenom vítám, Antoníne.
5. Prosinec 2019 - 19:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Odpověď na To jsem chtěl Touze také
Mně to podle některých nuancí přišlo jako Toužino psaní. Ale mohla to být práce i nějakého talentovaného plagiátora, co dobře vypozoroval rysy osob, které se rozhodl napodobovat.
5. Prosinec 2019 - 19:17
Obrázek uživatele Tonda Vlas
Tonda Vlas
Odpověď na Dost jsi se v poslední době
Mě se už sem nechtělo moc chodit, protože mě tu Rakato otrávil. Ale vedle na politice má na rozdíl od Déčka příspěvky poměrně dobré. Déčko psal nehoráznosti i tam. Kdyby tam ještě Déčko psal, tak by se tam brzo chytli. Jenom jsem nepředpokládal, že se Rakato chytne s Déčkem i zde.
5. Prosinec 2019 - 19:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Každá osoba se v diskuzi projevuje nějakými znaky. Kdybych chtěl napodobovat třeba příspěvky Milana, často bych volil určitou sérii jeho oblíbených slov, jako například - "zmiňovat", "nedobré", "odpůrce", a ještě nějaká další, která si hned nevybavím, a každý příspěvek bych začal slušným pozdravem a též zakončil a připojil smajlíka.Náročnost bych ale viděl v délce příspěvků. Někteří diskutujíci by šli napodobovat lépe, jiní hůře. Každopádně je to mnohem těžší, než neverbální imitace osob, na kterou mám velký talent. U Rakata by nebylo zase těžké předstírat aroganci a příspěvky rozdělit průměrně do třech odstavců, charakteristiky pro něj oddělované. Také Hvězdoslav by šel vcelku dobře napodobit, protože jeho způsob jde celkem snadno identifikovat.
5. Prosinec 2019 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Odpověď na Každá osoba se v diskuzi
Rakato má rovněž svá oblíbená slova. U Mimy bych začal také pozdravem a smajlíky a především bych kladl důraz na diakritiku tam, kam vůbec nepatří :-) To je její hlavní charakteristiký znak, že se nemusí ani podepisovat a ví se, že je to od ní.
5. Prosinec 2019 - 19:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Mně v poslední době zachutnalo třešňové pivo, tmavá, řezané a černé.
5. Prosinec 2019 - 20:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Odpověď na Závisláku na diskuzi. Plácáš
Dokaž, že ty ne, a napiš něco inteligentního. (Ať se mohu do něčeho strefovat.)
5. Prosinec 2019 - 21:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Odpověď na Ale odpověděl jsem na něj.
Odpověděl. Jsi pracovitý.
5. Prosinec 2019 - 21:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Nesnáším lžidiskutéty, kteří píší pod cizím nickem. A jsou dokonce takoví, co se veřejně připravují zneužít cizí nicky a dělají rozbor cizích textů, aby je uměli napodobit. Jehova to neschvaluje, v bibli je, že se nemá psát pod cizím nickem.
5. Prosinec 2019 - 21:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Odpověď na Nesnáším lžidiskutéty, kteří
Mě se tohle už netýká, jednak mi takové věci už svědomí nedovolí a druhak už mě takové jednání přestalo bavit už před několika lety. Jenom jsem tady upozornil na skutečnost, že většina diskutujících má svůj nezaměnitelný styl, nejen kvůli tomu, že by šli snadno napodobit, ale je vůbec zajímavé, jaký má každý člověk projev. Kdybych chtěl někoho napodobovat, určitě bych to takhle veřejně neavizoval, ani alibi si tím nedělám. Jenom znovu opakuju, že svědomí mi to nedovolí a zábavné už mi to také nepřijde. Přísahat nebudu a člověk mi věřit nemusí.
5. Prosinec 2019 - 21:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Odpověď na Nesnáším lžidiskutéty, kteří
A ty možná jsi arogantní, ale za křiváka tě nepovažuju. Máš stálou přezdívku ať píšeš co píšeš.
5. Prosinec 2019 - 21:59
Obrázek uživatele Návštěvník
mima (anonym)
Odpověď na ...a tys to studoval? Pokud
A jej, tady zase někdo místo mě píše. Takže asi zůstanu u těch srdíček ♥ aby jste poznali pravou mimu ♥
5. Prosinec 2019 - 22:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Každý, kdo se rozhodne vyznávat křesťanství, musí počítat s tím, že tvrdě narazí. Jednak od dob renesance ateistů trvale přibývá, a ti nemají pochopení pro výmysly, jednak je na světě vymyšlených několik tisíc bohů, a každý říká, že ten jeho je pravý, jednak bible a křesťanské spisy nejsou zvlášť kvalitní texty, obsahují nesprávnosti a odporují si. Křesťan prostě musí počítat s tím, že ponese svůj kříž celý život. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Hlavní je, že teď už křesťané přestávají tahat do svých věcí stát, aby jim platil výdaje, a budou se o sebe starat za své peníze. A pokud v Česku zbankrotují, bude to i bankrot jejich víry, konečná křesťanství u nás, protože to bude znamení, že je Ježíš nemá rád..
5. Prosinec 2019 - 23:22
Obrázek uživatele Návštěvník
ty (anonym)
Odpověď na No Mimo, nevím co jsem ještě
myslíš tu Ježíšovu svatbu s Máří: Jo vlastně ty nic jinýho nečtěš a v Bibli to není řečeno navrdo, tak na to radši zapomeň, tak daleko jsi ještě nedošel
5. Prosinec 2019 - 23:22
Obrázek uživatele Tonda Vlas
Tonda Vlas
Odpověď na Mě se tohle už netýká, jednak
Také jem tu před více než deseti lety psával fejky, pod cizími nicky, lidi štengroval a dělal si z nich srandu. Ne že by se mi to vymstilo. Bůh takovéto věci dovede obrátit v dobro, jako obrátil v dobro tu děsivou zlo, které jeho bratři provedli Josefu Egypskému, když ho zákeřně prodali do otroctví, ale Bůh to jejich zlo obrátil v dobro.---------------------------Genesis 45, 25I vystoupili z Egypta a přišli do země kenaanské k svému otci Jákobovi. 26Oznámili mu: „Josef ještě žije, a dokonce je vladařem nad celou egyptskou zemí!“ On však zůstal netečný, protože jim nevěřil. 27Vypravovali mu tedy všechno, co k nim Josef mluvil. Teprve když spatřil povozy, které Josef poslal, aby ho odvezly, okřál duch jejich otce Jákoba. 28„Stačí,“ zvolal Izrael, „můj syn Josef žije! Půjdu, abych ho ještě před smrtí uviděl.“---------a----------Genesis 46 -1Izrael se vydal na cestu se vším, co měl. Když přišel do Beer-šeby, obětoval Bohu svého otce Izáka oběti. 2I řekl Bůh Izraelovi v nočních viděních: „Jákobe! Jákobe!“ A on odvětil: „Tu jsem.“ 3Bůh pravil: „Já jsem Bůh, Bůh tvého otce. Neboj se sestoupit do Egypta; učiním tě tam velikým národem.1Izrael se vydal na cestu se vším, co měl. Když přišel do Beer-šeby, obětoval Bohu svého otce Izáka oběti. 2I řekl Bůh Izraelovi v nočních viděních: „Jákobe! Jákobe!“ A on odvětil: „Tu jsem.“ 3Bůh pravil: „Já jsem Bůh, Bůh tvého otce. Neboj se sestoupit do Egypta; učiním tě tam velikým národem. ::::::::::::::::::::: Proč to uvádím část této starozákonní perikopy? Já jsem tu přišel s něčím velice zlým, s naprostou ohavností, kterou jsem po celé roky dusil ve svém nitru a když to vyhřezlo na povrch, což jednou musí, tak jsem tu po návratu na doktorku si z lidí začal dělat legraci, jenže Bůh mne nakonec z toho vysvobodil.
6. Prosinec 2019 - 0:09
Obrázek uživatele Návštěvník
mima (anonym)
Odpověď na No Mimo, nevím co jsem ještě
Tak promiň Jirko,že jsem tvé otázce nevěnovala pozornost. Nějak mě to nenapadlo, že i křesťané, věřící se na tento zázrak, proměny vody v víno budou odvolávat. Protože tento zázrak používá každý pijan, nevěřící v hospodě pro svou omluvu. U tebe mě to popravdě teď překvapilo.........a co já na to? Mohla bych se zeptat, proč asi se narodil Ježíš ve chlévě, na slámě, když pro nás věřící by bylo lepší, kdyby se narodil v zlaté klecí a na svém těle by měl zlatý nápis Bůh v těle. Nemuseli by jsme čelit dotazům, nic vysvětlovat, nikdo by nás neurazil pro naši víru a netrpěli by jsme pohrdání pro Ježíše. Ale jak je psáno.... zvláštní jsou cesty Boží......a jen sourozenci Ježíše ty cesty Boží porozumí. A teď ještě jednou k proměně vody v víno a má odpověď na tvůj dotaz ...... V tom krátkém záznamu tohoto příběhu sis něčeho nevšiml ( ale takových osob je více )....... Ježíš se ptá ..... proč mě ženo pokoušíš, ještě přece nenadešla má chvíle....... v té době to nebylo ještě Boží dílo, byl to projev darů, který měl Ježíš už od narození, ( s dary se člověk narodí ) ještě to nebyl čas Božího díla.....až Bůh Ježíše naplnil Duchem Svatým na pouští, tehdy začíná se projevovat přes něho Boží dílo a Ježíš zvítězí každé pokušení, které na něho nastraží ďábel...... A teď to moje pohoršující srdíčko ♥ pro identifikaci pravé mimy :-)
6. Prosinec 2019 - 7:11
Obrázek uživatele Tonda Vlas
Tonda Vlas
Odpověď na Tak promiň Jirko,že jsem tvé
Mimo, co jsi tu napsala ted, vidím jako těžké kacířství nemám ale čas to tu podrobně rozebírat. Jde ve skutečnosti o popření Kristovy božské přirozenosti. Jsa zaujata jak sem vlepit srdíčko vůbec nepřemýšlíš nad tím, co tu píšeš.
6. Prosinec 2019 - 7:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Front (anonym)
Odpověď na Tak promiň Jirko,že jsem tvé
souhlas. Naprosto,mimo
6. Prosinec 2019 - 7:48
Obrázek uživatele Návštěvník
mima (anonym)
Odpověď na Mimo, co jsi tu napsala ted,
Ale kdepak Tony, jak bych vůbec mohla popřít Kristovou božskou přirozenost. Ale i když Ježíš přišel na svět jako Boží Syn musel Josef s ním do Egyptu a chránit před Herodem, nejen to pracoval v dílně s Josefem a staral se o své sourozence jak každý člověk. A taky u hrobu Lazara plakal jak člověk, ale když zavolal " Lazare vstaň" pak to nebyl člověk, ale Bůh v těle........Po pravdě jsem tady citovala slova Ježíše zpaměti a je pravda, že u nás v Bibli není psáno ženo co mě pokoušíš, ale teď budu citovat dle Bible a správně........" Ženo co ode mě chceš?" odpověděl jí Ježíš" Má chvíle ještě nepřišla" přece jasně to Ježíš říká má chvíle ještě nepřišla.......... a v 11 versí se píše....Toto Ježíš udělal v Káně Galijske jako počátek svých zázraků. Tehdy zjevil SVOU slávu a jeho učedníci v něj uvěřili......... toto nebylo zjevení slávy Otce, pokud budeš číst dále ( tento příběh je zapsány v evangelium Jana, stojí za to přečíst si celé Evangelium ) např . 17 kap. Tam v modlitbě Ježíš říká, zjevil jsem TVOU slávu.....ale taky nemám teď čas, tak jen v krátkosti.
6. Prosinec 2019 - 9:17
Obrázek uživatele Tonda Vlas
Tonda Vlas
Toto jsem na mysli neměl, já ale zítra zase odjíždím do Německa a tak jsem ted s časem opravdu na štíru.
6. Prosinec 2019 - 9:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Odpověď na Nesnáším lžidiskutéty, kteří
Nesnášíš lžidiskutery, kteří píší pod cizími nicky? Tady s tím člověk nic nenadělá, ale tito lidé se trestají vlastně už sami, už jen tím, že v sobě nemají ani špetku důstojnosti k sobě samým. Kdyby cítili jak je to odporné, že svou lidskost pošlapávají, zneuctívají a hluboce snižují, že by je v reálu nikdo vedle sebe nesnesl, nikdy by se k takovým projevům neuchýlili. Když se do toho vžiji a představím si, že bych tak měl jednat, připadal bych si jako sketa a bylo by mi ze sebe nablití. Když se někdy stane, že si mě někdo stěžuje na jednání nějakého člověka a nechápe koho má před sebou, jakou povahu a charakter, říkám : "Vžij se do toho, jaký by jsi musel/a být, aby jsi takto mohl jednat nebo mluvit, chovat se, a okamžitě víš s čím máš co dočinění v daném okamžiku". No a z toho potom vychází jak s oním člověkem jednat. Tak někdy i mlčení, nepomáhá-li přímá řeč, může být dost výmluvné o tom, že určité jednání netolerujeme, že je nehodláme akceptovat. Tím se může člověk nad sebou zamyslet, pochopit a změnit. Ta změna může u něj vyvolat pocit jisté svobody a dokonce radosti, protože změna v jednání se projeví i ve vztahu k druhým lidem, a ti upřimní ji s radostí uvítají. ……………………………………………………………………………………………………………………. Víš, že jsem ti psal, že lžeš, že jsi satanův nástroj a tak podobně. Je jasné že o víře, Ježíši Kristu, Bohu a duchovnímu světu máš mylné představy. Tvé závěry a domněnky vychází z předpokladu, že nic takového neexistuje, aniž bys to skutečně prověřoval. Je to jako s těmi forensními vědci, co porovnávali podobnost otisků a jelikož měli již ve své představě kdo je oním pachatelem, závěr jejich nedbalého zkoumání potvrdil předpokládanou verzi. Tedy domněnka zkresluje nejen vnímání, ale rovněž závěry a úsudky. Chceš-li být opravdu čestný a upřímný, musel bys uznat, že doposud o daných skutečnostech opravdově nic nevíš, že tvé vědomí je ovlivněno pouhými domněnkami. Vím, že to pro běžného člověka není nic jednoduchého, vždyť jeho vzdělanost a názory přeci něco znamenají. Ve skutečnosti neznamenají pro podstatné věci vůbec nic. Ty mají omezenou platnost pro část fyzického života nikoliv pro tu duchovní. Tak se člověk stává zajatcem cizích myšlenek a názorů. Když pak přijde duchovní zkušenost, všechny mylné představy se hroutí jak domeček z karet. Pro hledajícího, řekněme probouzejícího člověka je v Bibli návod jak této duchovní zkušenosti dosáhnout, za jakých podmínek se projeví. Jsou i případy, jako se stalo zdejšímu Jirkovi, že chtěl ukončit život a Ježíš se mu dal poznat. Z počátku Mare, Tony a možná ještě ostatní pochybovali, protože to nezažili. Jakmile jsem to četl, věděl jsem o co jde, a na diskusi jsem to potvrdil. Takže Bůh se skutečně projevuje všemožnými způsoby, spontánním uzdravováním, vizemi, sny, z mrtvých vstání, svědectvími lidí a tak podobně. Ježíš ani Bůh nejedná nikdy jednostranně, ale vždy se záměrem daného jedince. Proto se o nich vyjadřovat, tak jak to zde činíš ty, je čistě satanova lež. Lidé jako ty tomu nevěří, ale i jejich čas jim jednou vyjeví skutečnost, stanou před nimi a budou se zpovídat ze svého života i z toho, jak jejich řeč ovlivňovala druhé, zda k dobrému či nedobrému, podle toho se pak vyměřuje míra trestu či odměny. Pokud tedy nesnášíš lež, měl bys opravdu zjistit co je skutečnou lží a co pravdou. K tomu ti dopomáhej Bůh.
6. Prosinec 2019 - 10:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Odpověď na A jej, tady zase někdo místo
Ahoj Mimo :-), kdybych uměl posílat srdíčka pár bych ti jich poslal, protože tě mám rád :-). Směju se protože Jirka to považuje za to, že ze sebe děláme pokrytecké slušňáky :-) Měj hezký den :-).
6. Prosinec 2019 - 11:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Odpověď na Toto jsem na mysli neměl, já
Tondo, tebe naopak napomínám :-(, ty vždycky něco plácneš a nenapíšeš konkrétně o co jde, s tím, že na to nemáš čas. Pokud chceš tedy něco sdělit, tak to sděl celé a nebo raději mlč! Mima je hodná a laskavá žena a pokud to nepoznáš, jsi pouze k politování. To se prostě nedělá. Ty, ty, ty.
6. Prosinec 2019 - 11:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Odpověď na Také jem tu před více než
Staré židovské bajky znáš. Ale k čemu je dobré toto tvé dnešní kázání, to nevím. Neustále myslet na bibli a víru přináší psychické problémy, což dosvědčil i Šavel z Tarsu, a i dnes mohou dosvědčit někteří křesťané, kteří z toho dostali šálení smyslů.
6. Prosinec 2019 - 15:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Odpověď na Ale kdepak Tony, jak bych
Ježíš podle nekřesťanských svědectví žádné zázraky neuměl, a kdyby ano, dosvědčovalo by to tehdy jeho ďabelský původ - aspoň tak hodnotili tehdejší křesťané zázraky Šimona kouzelníka. Pak církev obrátila o 180 stupňů a pro změnu vidí zázrak i např. v tom, když někdo neumře. V důsledku čehož nasekala několik stovek svatých a blahoslavených. (Ke kterým se lidí modlí, což jim samozřejmě Jehova při posledním soudu spočítá, protože modlit je možné se jen k němu.)
6. Prosinec 2019 - 15:39

Stránky

Přidat komentář