Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianka (Čt, 5. 12. 2019 - 19:12)

Objímej hlavně Anděly.:-)

Mia 22 (Čt, 5. 12. 2019 - 19:12)

mě z tebe jednou hrábne.

Kača (Čt, 5. 12. 2019 - 21:12)

Sice mám pořád horečku, ale vidím snad dobře...a já se tady děsím, aby si něco neudělala. Začínám chápat...:). Ale aspoň přijde na jiné myšlenky a já se o ní nebudu tak bát :)). A třeba se zamiluje...

bianka (Pá, 6. 12. 2019 - 08:12)

Káčo, tady to není ale pohádka. :-) Jen souhlasím, že se Miluna opět později "zamiluje", jen musí zase najít tu správnou andělku, nebo anděla. Brzy se uzdrav.

Kača (Pá, 6. 12. 2019 - 13:12)

Bianko děkuji. Jsi mě aspoň naladila na Vánoce s tou pohádkou. Mám ji ráda. Ale jo, jak Vánoce nemusím z dětství, samý křik a rány, tak se těším na klid. Spíš na 25-26.12., kdy se vše zklidní, budeme chodit na procházky, válet se u televize a koukat na pohádky....Musím se aspoň na něco těšit :)

-Aleš- (Pá, 6. 12. 2019 - 09:12)

Nezdá se ti že Kača má tu horečku už nějak dlouho? 1. prosince psala, že bere antibiotika a přesto se jí pořád drží. Já mám horečku vždycky tak jeden dva dny. Máte někdo taky tak dlouho horečku jako Kača?

Kača (Pá, 6. 12. 2019 - 14:12)

Aleši, tvoje starosti na mou hlavu. Jedny atb jsem dobrala v pátek 29.11. (? asi). Jenže jsem chodila do práce, neležela jsem, tak mi začala teplota 1.12. Od odpoledne 2.12. beru Klacid na angínu. Atb mi už zabrala, ale včera večer mi zase vystoupala teplota k 39°. A to jsem byla ráno skoro bez teploty, jako teď. Uvidím jak bude večer. Ty mě pořád nějak podezříváš...:), ale jsem ráda, že sem také píšeš.

Tak určitě (Čt, 5. 12. 2019 - 22:12)

ona sice hledá, jak psala někoho jak tu nešťastnou paní, co ji našla na nádraží, ta ji vzala k sobě domu a živit, aby ji Miluna obráběla. Navíc byla alkoholička, financoval to tam její syn, až tam Milunu objevil a dlouhým obloukem ji vykopl z toho bytu. Předtím se s Marianem nasáčkovali k nějaké hodné staré paní a udělali tam takový bordel a vyžrali jí, prach kradli až je tamodtud museli vyhodit miluniny rodiče a další cikáni. Ta paní byla chudák, který nechápal.Ale třeba skočí na anděla a ten jí dá přes hubu rovnou

Miluna (Čt, 5. 12. 2019 - 22:12)

Nevim na co to píšeš když si tam nebyl a jestli Kači si dovede představit cikány jak oblbujou tak se asi už nebude divit že sem naletěla.

Návštěvník (Čt, 5. 12. 2019 - 22:12)

Miluše nelži zas, ta paní nebyla žádná cikánka ani její syn. Jen využíváš slabých lidí s problémem a ráda je ovládáš. takže nežvaň

Miluna (Čt, 5. 12. 2019 - 22:12)

Ale Marian cikan! Ta pani ani syn nebyli to je jasný.Jenže tý pani sem pomáhala.Ona byla spokojená semnou a právě chtěla pořád objímat a dávala mi peníze na nákup.Prostě sem tam bydlela jako se Sergejem s rozdílem že to byla starší žena a nic mi nedělala,nenadávala a neházela s věcma o zem jako on.

Miluna (Čt, 5. 12. 2019 - 19:12)

Miu já se jdu porozhlídnout po nějakej ženskej jestli se nějaká bude chtít hladit a objímat.Potřebuju někoho cítit a nemusí jít o sex jen nějaká která by se mi líbila a bez placení.

Mia 22 (Čt, 5. 12. 2019 - 19:12)

https://youtu.be/f4Mc-NYPHaQ a ještě jedna oblíbená

Miluna (Čt, 5. 12. 2019 - 19:12)

Jo Miu to je ono,ta poslední,takový já ráda:-) hudba má svou moc.Díky že si mi to připoměla.Já koukala jen na videa ale tak dam i hudbu.Ale musí to být rychlý jako co jsme si ukázaly.Žádný pomalý,smutný,to by bylo ještě horší.Ty jo a kdo píše tu povídku,to by mi zajímalo.

Mia 22 (Čt, 5. 12. 2019 - 18:12)

Milu bezva, já už jsem myslím psala, že navzdory tomu že mám ráda ticho mám i ráda bubny. Mám pocit, že mě z hlavy vyhání blbý myšlenky.

Mia 22 (Čt, 5. 12. 2019 - 18:12)

https://youtu.be/6c8rWurzOK4 Milu troška optimismu

povídka, která… (Čt, 5. 12. 2019 - 18:12)

Tak nám zabili....pardon nastal Advent. Adven je je hned po jaru krásný čas pro naši nejen nadrženou duši, ženám v ulicích září oči, zrůžovělé tváře nezrůžověly jejich oblíbenou sexuální činností, ale příjemným mrazíkem Absolvování mírně alokoholickýc rodinných, firemních i kámošských večírků se koná bez manželů a manželek i milenců a milenek. Jistě by nám mohla vyprávět Lilly, která očumuje světýlka na Staromáku a zvažuje , zda si ke svařáku má dát tu nechutně komerční pochutinu langoš nebo trdelník, ovšem zrovna u Lilly pochybujeme, že by se po staromáku toulala sama a ne ruku v ruce s kýmsi.. To Haleš ten už nám své adventní memu v ulicích Brna důklaně popsal, Haleši, hned jsme si na tvoje zdraví dali dvojitého panáka.................

V posledních týdnech jsme jednu redakci oslabily, druhou posílili, tak jak si to naše neoblíbená šéfka přála, no ona má bohužel vždy pravdu, takže s ní musíme souhlasit. Přemýšleli jsme o tom, zda bychom nezavedli řešní kritiky jak doporučuje naš povídková Jituna, která kritikům skočí na krk a škrtí je. Hmm neprošlo to hlasováním v naší redakci, šéfka by se nám sesypala a my jisto jistě přišli o práci.............V naší povídce došlo k zajímavé situaci.Přispívající se rozdělili na dvě skupiny. Juchny a Buchny. .......Juchny jsou (jak jsme my poznali) zralé, zkušené, charismatické a atraktivní dámy, již nicméně unavené a tak trochu vyhořelé z cyklického se opakování komentovaného života hl. postavy Jituny.........

Buchny jsou mladé ženy a muži plní života a chtějí se hlavně bavit, podporují Jitunu v jejím dnešním i včerejším životě, trochu jí závidí její sexuální eskapády, svobodný život bez dětí a majetku, o který ona občas komplet záhadným způsobem přije a vždy každoročně se tak jako tak zberká a vzlétne opět do svého života, kde prioritou je sex na jakýkol způsob . A ano, fandíme i Jituně, vždyt bez ní, bychom naši povídku mohli zabalit.........Speciálně nás zaujala Andriana, která se přiznala, že miluje vánoce stejně jako několik našich Juchen a celá naš redakce. Zbyde na nás cukroví a nějaký ten dáreček....asi ne co?..........

Ještě jena poznámka. Rozmohl se nám tady nešvar se zkratkou UK. Co vám budu povídat, mysleli jsme si, že ten blb co má na starosti Jitunu v terénu vyhodnotil, že si Jituna našla Anglána a bude se nějak podílet na Brexitu

A poslední poznámka. Opět byla obnovena bouřlivá diskuzu na téma politika. K tomu jen toik. Asi po šesti letch jsme zavítali do KFC a ta porcovaná kuřata měla vlákna velikosti ptáka Emu. No co, prý je stejně jako maso do McD dodává guru AB, protože žádný jný dodavatel to nezvládne. Tak se, když už o to píšu, bojíme, že nás AB zblajzne jako všechny novny,média masokombináty, rostlinnou výrob atd. I když co by si na nás vzal:)))

haha (Čt, 5. 12. 2019 - 22:12)

Opět povedené, klobouček

Mia 22 (Čt, 5. 12. 2019 - 18:12)

dávám palec nahoru.

povídka, která… (Čt, 5. 12. 2019 - 21:12)

Děkujeme naše vděčná čitatelko, vy už jste taková stálice

Reklama

Přidat komentář