1749 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Cvok (anonym)
Tak jsem to udelal,kdyz vylezla z koupelny v kosilce sel jsem hned ja,byl jsem vzruseny jak byk a nez jsem vylezl ven jestejsem si ocuchal jeji kalhotky a bylo rozhodnuto,byla v obyvaku naklonena u kresla a skladala pradlo,vazne jsem sel do kolen,chytil ni za boky a klavu zarazil na picku,vyjekla co delas prestan,nech toho a za chvilku uz jenom tise vrnela nech toho a vic se prohla,musela to strasne chtit protoze jak strasne tekla a tlacila zadek na mne,nevydrzel jsem a udelal se v podrepu na podlahu,nevim kolikrat se udelala ale klepala se dlouho a dychala do kresla a mlcela,ja jsem odesel spat,bojim se co bude az ted rano vyleze z loznice
5. Prosinec 2019 - 7:22
Cvok (anonym)
Sedim v kuchyni u stolu,mamka v te kosilce zady u linky a rekla tak divne tise,bylo to moc hezke,uz dlouho jsem to chtela,dekuju a breci
5. Prosinec 2019 - 7:39
Maja (anonym)
To ti teda vazne fandim,muselo to byt neco,stihl si vsechno vylizat nebo si ji nechal mokrou,to bych asi byla nastvana
5. Prosinec 2019 - 8:07
Cvok (anonym)
Nenechal jsem na ni nic mokreho,vsechno jsem vylizal a v posteli si jeste ocuchaval prsty,je to uzasna vune,holky vonite fakt bozsky
5. Prosinec 2019 - 8:13
Radek (anonym)
Hej, cvoku zprávu jsi napsal dnes v 7:22 rano a kdy se má jako probudit :D to jsi trošku nedomyslel
5. Prosinec 2019 - 10:23
Cvok (anonym)
Je doma,vstava ruzne,nemusi nikam spechat,ja jsem v praci,mamka je nezamnestnana,nevim co je na tom tak divneho,nechces se divit i tomu ze je dnes ctvrtek?
5. Prosinec 2019 - 10:30
Maja (anonym)
Nekomentuj tyhle rypali a uzivej si to na plno,zavidi ti stejne jako ja ale je ti to preju,jen tak dal,ted uz mamka neda pokoj tobě,ver mi ja bych byla stejna
5. Prosinec 2019 - 10:51
Cvok (anonym)
Jasne,ted mam chvilku,vykladame zbozi,to jsou rypalove a honici co nemaji zenu,tak hledaji skulinku jak te dostat,ale kdyz pises pravdu tak muzou jit do prdele,chudaci
5. Prosinec 2019 - 11:54
Hovnožrout (anonym)
Odpověď na Jasne,ted mam chvilku
Máš docela bujnou fantazii, chlapče. Sám si notorický honič, co si ho honí každý den u péčka z kategorie "máma" a sám se na ženskou nezmůžeš. Jsi vážně k politování.
5. Prosinec 2019 - 12:02
Cvok (anonym)
Kousni si hovna a nech normalni lidi bejt
5. Prosinec 2019 - 12:04
Maja (anonym)
Odpověď na Máš docela bujnou fantazii,
Tak ted vubec nechapu tebe,ty jsi dnes jeste nemnel orgasmus,kdyz jsi tak ostry,co ti vadi,neveris tomu co pise?ja mu verim protoze se to opravdu stava,je to mozne,urcite jo,vim o tom hodne
5. Prosinec 2019 - 12:11
Radek (anonym)
Nech normální lidi? Tak nevím zda je normální pichat vlastní matku
5. Prosinec 2019 - 12:32
Cvok (anonym)
No a co,o tom to tady je ne
5. Prosinec 2019 - 13:01
Cvok (anonym)
Opichej si svoji,kdyz zavidis
5. Prosinec 2019 - 13:03
Cvok (anonym)
Neodsuzuj,nezazils a jestli jo,bud stastny,jestli to pise chlap teda
5. Prosinec 2019 - 13:04
Radek (anonym)
Odpověď na Neodsuzuj,nezazils a jestli
No sory, ale mi to tak nepřipadá
5. Prosinec 2019 - 16:39
Hovnožrout (anonym)
Odpověď na Tak ted vubec nechapu tebe,ty
Ne, nevěřím. Považuju za totální úchylnost myslet si sexuálně na vlastní matku. Mě osobně něco podobného nikdy nenapadlo. No asi proto, že jsem normální, na rozdíl od pana Cvoka.
5. Prosinec 2019 - 18:22
luci (anonym)
Odpověď na Ne, nevěřím. Považuju za
U něho je to deviace a o těch to tady je .
5. Prosinec 2019 - 18:44
Lida (anonym)
Jsem 66 léta zena, co si budem nalhávat, sex už není co bylo, ale je pravda co tu některé psaly, že syn je zajímavý , ano je, můj má 37 nikdy bych se nepovažovala mu něco navrhovat, ale na druhou stranu něco láká, mám milujícího může a syn ženu
6. Prosinec 2019 - 6:11
Cvok (anonym)
Dekuju za odsouzeni,to nas asi bude na svete vic jak normalnich ze,od zacatku co tady listuju je silene moc synu a maminek ktere jsou nadrzene na syna a pozoruji ho a chteji ho a chutna jim jeho sperma a ve finale kdyz se sveri tak jsou devianti?vcera cele odpoledne a vacer jsme lezeli s mamkou v loznici,povidali si,lizal jsem ji a netusil jsem ze miluje anal,pomolicku jsme to zkusili a ja se do ni vystrikal,celou noc jsem spal vedle ni a myslim si ze je stastna
6. Prosinec 2019 - 7:07
Cvok (anonym)
Pochopil jsem to asi tak ze tady cekate az se nekdo sveri a potom ho vi teplousizkurveni budete odsuzovat,vypadalo ta tafy jako slušná vzrusujici konverzace kde se muze clovek sverit ale mylil jsem se,prosim vsechny kdo by chtel psat o svem soukromi,NEDELEJTE TO,budete devianti a uchylaci,to ze jste nekoho potesili,vratili mu chut do zivota nebo zmnenili stereotyp je vlastne spatne
6. Prosinec 2019 - 7:18
Cvok (anonym)
Odpověď na Ne, nevěřím. Považuju za
Tak ze jste nikdy nevitel mamku v kalhotkach?nikdy vas nevzrusovala?nikdy jste nemyslel na ni kdyz jste si honil?tak sorry,nejste chlap ale buzik co tady akorat dela dusno
6. Prosinec 2019 - 8:02
Taky (anonym)
Taky vždy řekne bez radši spát
6. Prosinec 2019 - 10:06
Cvok (anonym)
Odpověď na Taky vždy řekne bez radši
A kolik ji je,treba nestoji o vas
6. Prosinec 2019 - 12:48
Hovnožrout (anonym)
Odpověď na Pochopil jsem to asi tak ze
Jsi úchylný a hodně, jo. Šukat mámu je perverzní a měl by ses léčit. Sakra, to si neumíš najít ženskou?
6. Prosinec 2019 - 13:16
Hovnožrout (anonym)
Odpověď na Tak ze jste nikdy nevitel
Mámu jsem v kalhotkách samozřejmě viděl a bylo to pro mě jako kluka vzrušující, ale nikdy jsem při honění na ní nemyslel. NIKDY. Asi proto, že jsem normální, na rozdíl od tebe. Jo, a jsem 100% hetero, kdyby tě to zajímalo.
6. Prosinec 2019 - 13:20
Cvok (anonym)
Jste chudaci co kopou kolem sebe proto ze jim to vevyslo,nebo jim to doslo pozde a uz maji smulu,radej sem vubec nevstupuj,na to neni nikdo zvedavy
6. Prosinec 2019 - 16:15
Jirka xy (anonym)
...že vám do toho vstupuji... za normální se do nedávna považoval sex až po svatbě a výhradně ke zplození potomka. Jsi normální i dle této ideologie? Už tvoje zvolená přezdívka napovídá, že NE. Normální je, co je přirozené. Přirozený je souboj hormonů, který přechází až v různé úchylky. Dá se říci, že i živý tvor bez úchylky není normální. Incest či touha po něm je z hlediska biologie zcela přirozená avšak ne nutná, třeba v situaci většího věkového rozdílu. Vykašli se na uměle vytvořené společenské normy a používej rozum. Jestli teda je na čem stavět....
6. Prosinec 2019 - 16:19
Jirka xy (anonym)
P.S.: předchozí příspěvek byl pro Hovnožrouta.
6. Prosinec 2019 - 16:21
Jirka (anonym)
A vy si myslíte, že po tom matky jako opravdu touži ? Nebo to je vesměs záležitost chlapů
6. Prosinec 2019 - 16:31

Stránky

Přidat komentář